Čas
Udalosť
1
X
2
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Atl. Madrid vs. Girona
1.73
4.10
4.70
17. 05.
11:30
Futbal · Premier League
Manchester Utd. vs. Nottingham Forest
1.55
4.45
5.20
17. 05.
16:30
Futbal · Premier League
Newcastle Utd. vs. West Ham
2.25
3.85
3.10
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Lille vs. Auxerre
1.43
4.90
7.75
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Brentford vs. Crystal Palace
1.75
3.90
4.35
17. 05.
17:00
Futbal · La Liga
Sevilla FC vs. Real Madrid
3.30
3.60
2.25
17. 05.
19:15
Futbal · La Liga
FC Barcelona vs. Real Betis
1.37
6.00
7.50
17. 05.
10:00
Futbal · Serie A
Juventus vs. Fiorentina
1.32
5.50
8.25
17. 05.
14:00
Futbal · Premier League
Everton vs. Sunderland
1.80
3.60
4.35
17. 05.
19:00
Futbal · Ligue 1
Nice vs. Metz
1.33
6.00
9.00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Marcos Antonio Nascimento Santos — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Penedense—Góly | 2025 | SúťažAlagoano | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Penedense0Góly | 2024 | SúťažAlagoano | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min254 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CSE0Góly | 2022 | SúťažAlagoano | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min420 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CSE0Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min673 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min107 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC1Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty19 | Góly1 | Asistencie— | Min1388 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
ABC1Góly | 2021 | SúťažPotiguar | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min529 | 4 | 1 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min352 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC1Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min316 | 2 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Taubaté1Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min825 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min193 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min113 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
FC Anyang2Góly | 2018 | SúťažK League 2 | Štarty33 | Góly2 | Asistencie— | Min2887 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2018 | SúťažAlagoano | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min132 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2017 | SúťažAlagoano | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min638 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CSA2Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty19 | Góly2 | Asistencie— | Min1265 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min305 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min826 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Uniao Trabalhadores1Góly | 2016 | SúťažMineiro 1 | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min386 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ASA1Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1017 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
CSA0Góly | 2015 | SúťažAlagoano 1 | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min974 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Goianiense0Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Rita3Góly | 2014 | SúťažAlagoano 1 | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1295 | 5 | 1 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2013 | SúťažSerie C | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min755 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2013 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min89 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nacional MG0Góly | 2012 | SúťažSerie D | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min267 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2011 | SúťažSerie C | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min359 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
BOA1Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min272 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CSA1Góly | 2010 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min295 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
TSV 1860 München0Góly | 2009 | Súťaž2. Bundesliga | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min261 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gama0Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min226 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Marcos Antonio Nascimento Santos zaznamenal 17 gólov a 0 asistencií v 282 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 17 klubov vrátane Penedense, CSE, ABC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
⭐
⭐
+
+
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 4 | 5 | 5 | 12 | 2 | 17 | 12 | 12 | 33 | 4 | 12 | 19 | 6 | 6 | 0 |
| Min | 261 | 295 | 359 | 267 | 755 | 46 | 1,017 | 826 | 638 | 2,887 | 193 | 825 | 1,388 | 420 | 254 | — |
| Žlté karty | — | 2 | 1 | — | 3 | 1 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | 5 | 2 | 1 | — |
| Červené karty | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Penedense — Posledné zápasy
21. 02. 2026·Copa Alagoas
Marcos Antonio Nascimento Santos — Trofeje
Marcos Antonio Nascimento Santos má 7 záznamov o trofejach s 3 získanými titulmi vrátane Serie C, Alagoano 1, Mineiro 2. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Copa Alagoas2nd Place
2024·Brazil
Potiguar 12nd Place
2021·Brazil
Serie CWinner
2017·Brazil
Alagoano 12nd Place
2017·Brazil
Serie D2nd Place
2016·Brazil
Alagoano 1Winner
2013·Brazil
Mineiro 2Winner
2011·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa Alagoas | 2024 | Brazil | 2nd Place |
| Potiguar 1 | 2021 | Brazil | 2nd Place |
| Serie C | 2017 | Brazil | Winner |
| Alagoano 1 | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Alagoano 1 | 2013 | Brazil | Winner |
| Mineiro 2 | 2011 | Brazil | Winner |
Marcos Antonio Nascimento Santos — História prestupov
Marcos Antonio Nascimento Santos má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026
