Brazil · Futbal
Vek: 35Výška: 177 cm cmHmotnosť: 73 kg kgNarodený: 1990-12-23 · AlmasÚtočník
Capital· Tocantinense 2025
Maílson Francisco de Farias — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Capital—Góly | 2025 | SúťažTocantinense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Capital—Góly | 2024 | SúťažTocantinense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Capital—Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Capital0Góly | 2024 | SúťažCopa Verde | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min7 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Capital0Góly | 2024 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min11 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Joinville0Góly | 2022 | SúťažCatarinense - 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min287 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São Caetano0Góly | 2022 | SúťažCopa Paulista | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gama1Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min467 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Jacuipense0Góly | 2021 | SúťažBaiano - 1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min94 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sampaio Correa0Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty7 | Góly0 | Asistencie1 | Min146 | 0 | 0 | Hodnotenie6.4 |
Chiangrai United0Góly | 2020 | SúťažThai League 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min107 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Chiangrai United0Góly | 2020 | SúťažAFC Champions League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min69 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Vila Nova0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min949 | 6 | 0 | Hodnotenie6.8 |
CRB0Góly | 2019 | SúťažAlagoano | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min416 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
CRB0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min257 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min432 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Al-Arabi SC2Góly | 2018 | SúťažStars League | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min915 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Criciuma3Góly | 2018 | SúťažCatarinense 1 | Štarty13 | Góly3 | Asistencie— | Min981 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Criciuma0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min354 | 2 | 0 | Hodnotenie6.2 |
Al-Arabi SC0Góly | 2018 | SúťažQSL Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min182 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Criciuma2Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min173 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Jeju United FC0Góly | 2017 | SúťažK League 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min50 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CRB1Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min370 | 0 | 0 | Hodnotenie6.9 |
CRB0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min473 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB6Góly | 2017 | SúťažAlagoano | Štarty11 | Góly6 | Asistencie— | Min846 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty19 | Góly0 | Asistencie— | Min920 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude2Góly | 2016 | SúťažGaúcho 1 | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min543 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude0Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min88 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Juventude2Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty9 | Góly2 | Asistencie— | Min702 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2015 | SúťažGaúcho 1 | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min315 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min86 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chapecoense-sc0Góly | 2014 | SúťažSerie A | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2014 | SúťažGaúcho 1 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min537 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias2Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min512 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Alcanenense2Góly | 2013 | SúťažCampeonato de Portugal Prio | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min614 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Itumbiara4Góly | 2013 | SúťažGoiano 1 | Štarty6 | Góly4 | Asistencie— | Min416 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Morrinhos0Góly | 2012 | SúťažGoiano 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Camboriú1Góly | 2012 | SúťažCatarinense 1 | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min499 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Maílson Francisco de Farias zaznamenal 29 gólov a 1 asistencií v 226 zápasoch počas 13 sezón. Kariéra zahŕňa 20 klubov vrátane Capital, Joinville, São Caetano. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
+
+
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '12 ★ | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 2 | 8 | 4 | 9 | 19 | 2 | 6 | 17 | 7 | 6 | 8 | 0 | 0 |
| Min | 75 | 614 | 75 | 702 | 920 | 50 | 432 | 949 | 146 | 467 | 287 | — | — |
| Žlté karty | — | 3 | — | 2 | 5 | — | 2 | 6 | — | 3 | — | — | — |
Capital — Posledné zápasy
01. 03. 2025·Tocantinense
Maílson Francisco de Farias — Trofeje
Maílson Francisco de Farias má 5 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Alagoano 1, Catarinense 2. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Alagoano 12nd Place
2019·Brazil
K League 12nd Place
2017·Korea-Republic
Alagoano 1Winner
2017·Brazil
Gaúcho 12nd Place
2016·Brazil
Catarinense 2Winner
2011·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Alagoano 1 | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| K League 1 | 2017 | Korea-Republic | 2nd Place |
| Alagoano 1 | 2017 | Brazil | Winner |
| Gaúcho 1 | 2016 | Brazil | 2nd Place |
| Catarinense 2 | 2011 | Brazil | Winner |
Maílson Francisco de Farias — História prestupov
Maílson Francisco de Farias má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026