Josimar Alves Lira — Aktuálna sezóna
Josimar Alves Lira má v tejto sezóne 9 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
9
Štarty
387
Min
0
Góly
0
Asistencie
2
Strely
1
Kľúčové prihrávky
86%
Presnosť prihrávok %
1
Súboje
3
Zachytenia
3
Súboje (vyhrané)
2
Žlté karty
0
Červené karty
6.6
Hodnotenie
Josimar Alves Lira — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Falcon—Góly | 2025 | SúťažSergipano | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Águia de Marabá—Góly | 2025 | SúťažSerie D | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Águia de Marabá0Góly | 2025 | SúťažParaense | Štarty7 | Góly0 | Asistencie0 | Min296 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Águia de Marabá0Góly | 2025 | SúťažCopa Verde | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Águia de Marabá0Góly | 2025 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min45 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Falcon0Góly | 2024 | SúťažSergipano | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min541 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Afogados0Góly | 2024 | SúťažPernambucano - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min127 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Goianésia1Góly | 2023 | SúťažGoiano - 1 | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min321 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe4Góly | 2022 | SúťažSergipano | Štarty11 | Góly4 | Asistencie— | Min859 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Sergipe0Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min743 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min476 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe2Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min1219 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe3Góly | 2021 | SúťažSergipano | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min1010 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Sergipe0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min81 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Central SC0Góly | 2020 | SúťažSerie D | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min935 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Central SC0Góly | 2020 | SúťažPernambucano - 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Anápolis1Góly | 2020 | SúťažGoiano - 1 | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min456 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa0Góly | 2019 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min510 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min68 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba1Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min252 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba1Góly | 2018 | SúťažCopa Verde | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min236 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cuiaba1Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min244 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ASA1Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1122 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
ASA1Góly | 2017 | SúťažAlagoano | Štarty13 | Góly1 | Asistencie— | Min879 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
ASA0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min285 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Campinense1Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min288 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Penapolense0Góly | 2016 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min175 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Operario-PR0Góly | 2015 | SúťažSerie D | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min348 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB5Góly | 2015 | SúťažParaibano 1 | Štarty0 | Góly5 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Botafogo PB3Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty13 | Góly3 | Asistencie— | Min1087 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2015 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min406 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min158 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB1Góly | 2014 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min224 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB3Góly | 2014 | SúťažParaibano 1 | Štarty0 | Góly3 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Botafogo PB2Góly | 2014 | SúťažSerie C | Štarty10 | Góly2 | Asistencie— | Min849 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Botafogo PB0Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Botafogo PB2Góly | 2013 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly2 | Asistencie— | Min973 | 3 | 1 | Hodnotenie— |
Fortaleza EC0Góly | 2012 | SúťažSerie C | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min650 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Treze0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Treze3Góly | 2011 | SúťažSerie D | Štarty11 | Góly3 | Asistencie— | Min840 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste0Góly | 2011 | SúťažPaulista A1 | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min63 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gama1Góly | 2010 | SúťažSerie C | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min491 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Noroeste2Góly | 2010 | SúťažPaulista A2 | Štarty23 | Góly2 | Asistencie— | Min1773 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Gama2Góly | 2009 | SúťažSerie C | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min485 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Josimar Alves Lira zaznamenal 41 gólov a 0 asistencií v 293 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 18 klubov vrátane Falcon, Águia de Marabá, Afogados. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 1 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 7 | 6 | 11 | 12 | 14 | 3 | 4 | 6 | 14 | 7 | 6 | 11 | 14 | 11 | 11 | 9 | 2 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 485 | 491 | 840 | 650 | 973 | 224 | 348 | 288 | 1,122 | 252 | 510 | 935 | 1,219 | 859 | 321 | 541 | — |
| Žlté karty | 1 | 3 | 3 | — | 3 | 1 | 2 | — | 4 | 1 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | 1 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — |
Falcon — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 20. 02. 2026 | AO Itabaiana | 1 - 0 | Falcon | Sergipano |
| 14. 02. 2026 | Falcon | 2 - 0 | Desportiva Aracaju | Sergipano |
| 11. 02. 2026 | Guarany SE | 0 - 1 | Falcon | Sergipano |
| 07. 02. 2026 | América SE | 2 - 1 | Falcon | Sergipano |
| 03. 02. 2026 | Falcon | 2 - 1 | Atlético Gloriense | Sergipano |
Josimar Alves Lira — Trofeje
Josimar Alves Lira má 17 záznamov o trofejach s 13 získanými titulmi vrátane Copa Grão Pará, Sergipano 1, Matogrossense 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa Grão Pará | 2025 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2022 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2021 | Brazil | Winner |
| Matogrossense 1 | 2018 | Brazil | Winner |
| Serie C | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Paraibano 1 | 2016 | Brazil | Winner |
| Paraibano 1 | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Paraibano 1 | 2014 | Brazil | Winner |
| Paraibano 1 | 2013 | Brazil | Winner |
| Serie D | 2013 | Brazil | Winner |
| Paraibano 1 | — | Brazil | Winner |
| Paraibano 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Serie D | — | Brazil | Winner |
| Matogrossense 1 | — | Brazil | Winner |
| Serie C | — | Brazil | 2nd Place |
| Sergipano 1 | — | Brazil | Winner |
| Copa Grão Pará | — | Brazil | Winner |
Josimar Alves Lira — História prestupov
Josimar Alves Lira má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026