Brazil · Futbal
Guilherme Mattis — Aktuálna sezóna
Guilherme Mattis má v tejto sezóne 4 štartov a 0 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
4
Štarty
251
Min
0
Góly
0
Asistencie
0
Žlté karty
0
Červené karty
Guilherme Mattis — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Juventus0Góly | 2025 | SúťažPaulista - A2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min251 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Nova Iguaçu1Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min748 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Juventus0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min939 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Novo Hamburgo—Góly | 2023 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Santo André0Góly | 2023 | SúťažSerie D | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1044 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Taubaté0Góly | 2022 | SúťažPaulista - A2 | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min944 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Juventus0Góly | 2022 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min375 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviária0Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min665 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2021 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min675 | 2 | 1 | Hodnotenie— |
Caxias0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min72 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
São Bernardo0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min1108 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
São Bernardo0Góly | 2020 | SúťažCopa Paulista | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min268 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min990 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
CRB1Góly | 2019 | SúťažAlagoano | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min630 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2019 | SúťažSerie B | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
CRB0Góly | 2019 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min334 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CRB0Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min334 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino1Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1260 | 1 | 0 | Hodnotenie7.4 |
RB Bragantino0Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min1461 | 7 | 1 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Cruz0Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min810 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
RB Bragantino4Góly | 2017 | SúťažPaulista A2 | Štarty19 | Góly4 | Asistencie— | Min1710 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino2Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly2 | Asistencie— | Min1530 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2016 | SúťažBaiano 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2016 | SúťažSerie A | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria3Góly | 2015 | SúťažSerie B | Štarty23 | Góly3 | Asistencie— | Min1998 | 8 | 1 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2015 | SúťažCarioca Série A | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Fluminense0Góly | 2014 | SúťažSerie A | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min777 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino3Góly | 2014 | SúťažSerie B | Štarty21 | Góly3 | Asistencie— | Min1829 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2014 | SúťažPaulista A1 | Štarty15 | Góly0 | Asistencie— | Min1302 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino2Góly | 2014 | SúťažCopa do Brasil | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min598 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2013 | SúťažPaulista A1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino1Góly | 2013 | SúťažSerie B | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min717 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min177 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2012 | SúťažSerie B | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min527 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ferroviario1Góly | 2012 | SúťažCearense 1 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min622 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Santacruzense0Góly | 2012 | SúťažPaulista A2 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2012 | SúťažPaulista A1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min65 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2011 | SúťažPaulista A2 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2011 | SúťažCopa do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min37 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2010 | SúťažSerie A | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min70 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas0Góly | 2010 | SúťažPaulista A2 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guilherme Mattis zaznamenal 19 gólov a 0 asistencií v 327 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 17 klubov vrátane Juventus, Nova Iguaçu, Novo Hamburgo. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 ★ | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 1 | 1 | 7 | 4 | 9 | 23 | 1 | 0 | 5 | 11 | 13 | 9 | 11 | 0 | 12 | 4 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0% |
| Min | 70 | 65 | 527 | 360 | 777 | 1,998 | 90 | — | 334 | 990 | 1,108 | 665 | 944 | — | 748 | 251 |
| Žlté karty | — | 1 | 1 | — | 3 | 8 | — | — | 2 | 5 | 3 | 1 | 4 | — | 6 | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Juventus — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 08. 03. 2025 | Juventus | 0 - 0 | Primavera SP | Paulista - A2 |
| 02. 03. 2025 | Taubaté | 0 - 0 | Juventus | Paulista - A2 |
| 26. 02. 2025 | Juventus | 2 - 2 | Capivariano | Paulista - A2 |
| 22. 02. 2025 | Santo André | 1 - 1 | Juventus | Paulista - A2 |
| 19. 02. 2025 | Juventus | 1 - 1 | Grêmio Prudente | Paulista - A2 |
Juventus — Káder
Guilherme Mattis — Trofeje
Guilherme Mattis má 6 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Baiano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Alagoano 1 | 2019 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A2 | 2017 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | 2016 | Brazil | Winner |
| Baiano 1 | — | Brazil | Winner |
| Paulista A2 | — | Brazil | 2nd Place |
| Alagoano 1 | — | Brazil | 2nd Place |
Guilherme Mattis — História prestupov
Guilherme Mattis má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026