Brazil · Futbal
Gabriel Paulista — Aktuálna sezóna
Gabriel Paulista má v tejto sezóne 19 štartov a 1 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
19
Štarty
1270
Min
1
Góly
1
Asistencie
11
Strely
4
Strely na bránu
2
Kľúčové prihrávky
85%
Presnosť prihrávok %
9
Súboje
7
Bloky
10
Zachytenia
4
Dribling
57
Súboje (vyhrané)
9
Fauly
2
Žlté karty
0
Červené karty
7.1
Hodnotenie
Gabriel Paulista — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Beşiktaş1Góly | 2025 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty4 | Góly1 | Asistencie0 | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Beşiktaş0Góly | 2025 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş0Góly | 2025 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş0Góly | 2025 | SúťažUEFA Europa Conference League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min315 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Beşiktaş0Góly | 2025 | SúťažSüper Lig | Štarty10 | Góly0 | Asistencie1 | Min865 | 1 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Atletico Madrid—Góly | 2024 | SúťažLa Liga | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Beşiktaş0Góly | 2024 | SúťažStars League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş0Góly | 2024 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş1Góly | 2024 | SúťažSüper Lig | Štarty20 | Góly1 | Asistencie1 | Min1640 | 1 | 0 | Hodnotenie7.2 |
Beşiktaş0Góly | 2024 | SúťažTürkiye Kupası | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş0Góly | 2024 | SúťažSuper Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Beşiktaş—Góly | 2024 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly— | Asistencie0 | Min284 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Beşiktaş—Góly | 2023 | SúťažSüper Lig | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Atletico Madrid0Góly | 2023 | SúťažCopa del Rey | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Atletico Madrid0Góly | 2023 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Atletico Madrid—Góly | 2023 | SúťažLa Liga | Štarty5 | Góly— | Asistencie0 | Min405 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Valencia—Góly | 2023 | SúťažLa Liga | Štarty5 | Góly— | Asistencie0 | Min405 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Valencia—Góly | 2023 | SúťažCopa del Rey | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Valencia0Góly | 2022 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia1Góly | 2022 | SúťažLa Liga | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1520 | 4 | 2 | Hodnotenie6.8 |
Valencia—Góly | 2022 | SúťažCopa del Rey | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Valencia0Góly | 2021 | SúťažFriendlies Clubs | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min87 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia2Góly | 2021 | SúťažLa Liga | Štarty19 | Góly2 | Asistencie1 | Min1596 | 2 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Valencia0Góly | 2021 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia4Góly | 2020 | SúťažLa Liga | Štarty31 | Góly4 | Asistencie1 | Min2717 | 6 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Valencia—Góly | 2020 | SúťažCopa del Rey | Štarty1 | Góly— | Asistencie— | Min53 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Valencia0Góly | 2020 | SúťažSuper Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia0Góly | 2019 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia1Góly | 2019 | SúťažLa Liga | Štarty33 | Góly1 | Asistencie1 | Min2802 | 5 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Valencia—Góly | 2019 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly— | Asistencie— | Min210 | 0 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Valencia—Góly | 2019 | SúťažUEFA Champions League | Štarty6 | Góly— | Asistencie— | Min543 | 1 | 1 | Hodnotenie7.3 |
Valencia0Góly | 2018 | SúťažClub Friendlies | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil0Góly | 2018 | SúťažWorld Cup - Qualification South America | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia—Góly | 2018 | SúťažLa Liga | Štarty30 | Góly— | Asistencie1 | Min2625 | 6 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Valencia—Góly | 2018 | SúťažCopa del Rey | Štarty5 | Góly— | Asistencie— | Min450 | 2 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Valencia—Góly | 2018 | SúťažUEFA Europa League | Štarty6 | Góly— | Asistencie— | Min495 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Valencia—Góly | 2018 | SúťažUEFA Champions League | Štarty5 | Góly— | Asistencie— | Min450 | 1 | 0 | Hodnotenie7.0 |
Arsenal0Góly | 2017 | SúťažPremier League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2017 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2017 | SúťažFA Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2017 | SúťažClub Friendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Valencia—Góly | 2017 | SúťažLa Liga | Štarty30 | Góly— | Asistencie— | Min2584 | 7 | 1 | Hodnotenie7.0 |
Valencia—Góly | 2017 | SúťažCopa del Rey | Štarty7 | Góly— | Asistencie— | Min563 | 0 | 0 | Hodnotenie7.1 |
Arsenal0Góly | 2016 | SúťažMLS All-Star | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2016 | SúťažClub Friendlies | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil0Góly | 2016 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal—Góly | 2016 | SúťažPremier League | Štarty19 | Góly— | Asistencie— | Min1516 | 6 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Arsenal—Góly | 2016 | SúťažFA Cup | Štarty3 | Góly— | Asistencie— | Min300 | 1 | 0 | Hodnotenie7.3 |
Arsenal0Góly | 2016 | SúťažLeague Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal—Góly | 2016 | SúťažUEFA Champions League | Štarty2 | Góly— | Asistencie— | Min131 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Arsenal0Góly | 2015 | SúťažLeague Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2015 | SúťažEmirates Cup | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil0Góly | 2015 | SúťažFriendlies | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal1Góly | 2015 | SúťažPremier League | Štarty21 | Góly1 | Asistencie— | Min1761 | 4 | 1 | Hodnotenie7.2 |
Arsenal0Góly | 2015 | SúťažFA Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal—Góly | 2015 | SúťažUEFA Champions League | Štarty4 | Góly— | Asistencie— | Min360 | 2 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Arsenal0Góly | 2015 | SúťažPremier League Asia Trophy | Štarty1 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Villarreal0Góly | 2014 | SúťažLa Liga | Štarty19 | Góly0 | Asistencie— | Min1607 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2014 | SúťažUEFA Champions League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2014 | SúťažPremier League | Štarty6 | Góly0 | Asistencie1 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Arsenal0Góly | 2014 | SúťažFA Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Villarreal0Góly | 2014 | SúťažCopa del Rey | Štarty2 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Villarreal0Góly | 2014 | SúťažUEFA Europa League | Štarty8 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Villarreal0Góly | 2013 | SúťažLa Liga | Štarty18 | Góly0 | Asistencie— | Min1518 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria1Góly | 2013 | SúťažSerie A | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min1260 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria1Góly | 2013 | SúťažBaiano 1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min878 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria1Góly | 2013 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min690 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2013 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Villarreal0Góly | 2013 | SúťažCopa del Rey | Štarty3 | Góly0 | Asistencie0 | Min— | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria4Góly | 2012 | SúťažBaiano 1 | Štarty17 | Góly4 | Asistencie— | Min1334 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2012 | SúťažSerie B | Štarty35 | Góly0 | Asistencie— | Min2857 | 8 | 1 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2012 | SúťažCopa do Brasil | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min450 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2011 | SúťažBaiano 1 | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min675 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2011 | SúťažSerie B | Štarty17 | Góly0 | Asistencie— | Min1335 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažBaiano 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažSerie A | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min777 | 1 | 1 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min87 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Vitoria0Góly | 2010 | SúťažCONMEBOL Sudamericana | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gabriel Paulista zaznamenal 18 gólov a 7 asistencií v 511 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Beşiktaş, Atletico Madrid, Valencia. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| Zápasy | 1 | 10 | 17 | 18 | 19 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 31 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.33 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 56% |
| Min | 90 | 675 | 1,334 | 1,518 | 1,607 | — | — | — | 44 | 90 | 2,717 | 87 | 46 | — | — | 90 |
| Žlté karty | 1 | — | 6 | 5 | 4 | — | — | — | — | — | 6 | — | — | — | — | — |
Beşiktaş — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 09. 05. 2026 | Beşiktaş | 1 - 2 | Trabzonspor | Süper Lig |
| 05. 05. 2026 | Beşiktaş | 0 - 1 | Konyaspor | Türkiye Kupası |
| 01. 05. 2026 | Gaziantep FK | 0 - 2 | Beşiktaş | Süper Lig |
| 27. 04. 2026 | Beşiktaş | 0 - 0 | Fatih Karagümrük | Süper Lig |
| 23. 04. 2026 | Beşiktaş | 3 - 0 | Alanyaspor | Türkiye Kupası |
Beşiktaş — Káder
Gabriel Paulista — Trofeje
Gabriel Paulista má 27 záznamov o trofejach s 18 získanými titulmi vrátane Super Cup, Copa del Rey, Community Shield. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Super Cup | 2024 | Türkiye | Winner |
| Copa del Rey | 2021/2022 | Spain | 2nd Place |
| Copa del Rey | 2018/2019 | Spain | Winner |
| Community Shield | 2017 | England | Winner |
| Emirates Cup | 2017 | World | Winner |
| FA Cup | 2016/2017 | England | Winner |
| Premier League | 2015/2016 | England | 2nd Place |
| Community Shield | 2015 | England | Winner |
| Premier League Asia Trophy | 2015 | World | Winner |
| Emirates Cup | 2015 | World | Winner |
| FA Cup | 2014/2015 | England | Winner |
| Baiano 1 | 2013 | Brazil | Winner |
| Baiano 1 | 2012 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | 2011 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | 2010 | Brazil | Winner |
| Copa do Brasil | 2010 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | — | Brazil | Winner |
| Baiano 1 | — | Brazil | 2nd Place |
| Copa do Brasil | — | Brazil | 2nd Place |
| FA Cup | — | England | Winner |
| Community Shield | — | England | Winner |
| Premier League | — | England | 2nd Place |
| Copa del Rey | — | Spain | Winner |
| Copa del Rey | — | Spain | 2nd Place |
| Super Cup | — | Türkiye | Winner |
| Premier League Asia Trophy | — | World | Winner |
| Emirates Cup | — | World | Winner |
Gabriel Paulista — História prestupov
Gabriel Paulista má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
Gabriel Paulista — História zranení
Gabriel Paulista má 22 zaznamenaných období zranenia. Tabuľka zobrazuje typ zranenia, trvanie a počet vymeškaných dní.
| Zranenie | Začiatok | Koniec | Dni mimo |
|---|---|---|---|
| Thigh Injury | 2025-08-29 | 2025-09-11 | 13 |
| Muscle Injury | 2024-11-29 | 2025-03-04 | 95 |
| Thigh Injury | 2024-10-17 | 2024-11-05 | 19 |
| Ankle Injury | 2024-04-22 | 2024-05-03 | 11 |
| Muscle Injury | 2024-02-15 | 2024-02-19 | 4 |
| Hamstring | 2023-08-28 | 2023-09-26 | 29 |
| Hamstring | 2023-02-28 | 2023-04-06 | 37 |
| Achilles Strain | 2022-08-06 | 2022-08-20 | 14 |
| Ankle/Foot Injury | 2022-05-08 | 2022-05-20 | 12 |
| Knock | 2022-04-12 | 2022-04-28 | 16 |
| Hamstring | 2022-03-18 | 2022-04-01 | 14 |
| Hamstring | 2021-11-03 | 2022-02-18 | 107 |
| Back Injury | 2020-12-23 | 2021-01-20 | 28 |
| Hamstring | 2020-09-20 | 2020-10-14 | 24 |
| Knock | 2020-06-08 | 2020-06-20 | 12 |
| Hamstring | 2019-02-09 | 2019-02-23 | 14 |
| Hamstring | 2018-12-16 | 2018-12-31 | 15 |
| MCL Knee Injury | 2017-05-22 | 2017-09-06 | 107 |
| Ankle/Foot Injury | 2016-08-11 | 2016-09-20 | 40 |
| Hamstring | 2016-02-09 | 2016-02-27 | 18 |
| Hamstring | 2015-03-05 | 2015-03-16 | 11 |
| Knee Injury | 2013-10-17 | 2013-10-23 | 6 |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026