Brazil · Futbal
Everton Amador — Aktuálna sezóna
Everton Amador má v tejto sezóne 6 štartov a 1 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
6
Štarty
501
Min
1
Góly
0
Asistencie
1
Žlté karty
0
Červené karty
Everton Amador — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Carmópolis—Góly | 2025 | SúťažSergipano | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Dorense1Góly | 2025 | SúťažSergipano | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min501 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
AO Itabaiana—Góly | 2024 | SúťažSergipano | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Carmópolis1Góly | 2024 | SúťažSergipano | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min723 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
AO Itabaiana1Góly | 2023 | SúťažSergipano | Štarty14 | Góly1 | Asistencie— | Min648 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2022 | SúťažSergipano | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min341 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2022 | SúťažSerie C | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min196 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2021 | SúťažSergipano | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min659 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2021 | SúťažSerie B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min56 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Confiança0Góly | 2021 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min286 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2020 | SúťažSergipano | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min650 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2020 | SúťažSerie B | Štarty24 | Góly0 | Asistencie— | Min1160 | 3 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Confiança0Góly | 2020 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min190 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança3Góly | 2019 | SúťažSerie C | Štarty20 | Góly3 | Asistencie— | Min1750 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Água Santa4Góly | 2019 | SúťažPaulista A2 | Štarty19 | Góly4 | Asistencie— | Min1271 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2018 | SúťažSergipano 1 | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min1028 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança3Góly | 2018 | SúťažSerie C | Štarty18 | Góly3 | Asistencie— | Min1407 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2018 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min358 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min1429 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança4Góly | 2017 | SúťažSergipano 1 | Štarty17 | Góly4 | Asistencie— | Min1437 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min221 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança4Góly | 2016 | SúťažSergipano 1 | Štarty15 | Góly4 | Asistencie— | Min1309 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min865 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2016 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min157 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2015 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min429 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança2Góly | 2015 | SúťažSergipano 1 | Štarty15 | Góly2 | Asistencie— | Min1078 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty18 | Góly1 | Asistencie— | Min1311 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança0Góly | 2014 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min293 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança4Góly | 2014 | SúťažSergipano 1 | Štarty18 | Góly4 | Asistencie— | Min1380 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Confiança1Góly | 2014 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min949 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
AO Itabaiana0Góly | 2012 | SúťažSerie D | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min352 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
RB Bragantino0Góly | 2010 | SúťažSerie B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Parana1Góly | 2010 | SúťažCopa do Brasil | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min166 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Everton Amador zaznamenal 37 gólov a 0 asistencií v 333 zápasoch počas 14 sezón. Kariéra zahŕňa 7 klubov vrátane Carmópolis, Dorense, AO Itabaiana. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 | '12 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 5 | 5 | 4 | 5 | 3 | 4 | 12 | 20 | 11 | 12 | 7 | 14 | 0 | 6 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.17 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 33% |
| Min | 162 | 352 | 293 | 429 | 221 | 358 | 1,028 | 1,750 | 650 | 659 | 341 | 648 | — | — |
| Žlté karty | — | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 2 | — | 1 | — | — | — | — |
Carmópolis — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 01. 03. 2025 | Guarany SE | 2 - 1 | Carmópolis | Sergipano |
| 22. 02. 2025 | Carmópolis | 1 - 1 | Lagarto | Sergipano |
| 15. 02. 2025 | Carmópolis | 1 - 1 | América SE | Sergipano |
| 10. 02. 2025 | Falcon | 3 - 2 | Carmópolis | Sergipano |
| 03. 02. 2025 | Barra SE | 3 - 2 | Carmópolis | Sergipano |
Carmópolis — Káder
Everton Amador — Trofeje
Everton Amador má 6 záznamov o trofejach s 6 získanými titulmi vrátane Sergipano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Sergipano 1 | 2023 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2020 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2017 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2015 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | 2014 | Brazil | Winner |
| Sergipano 1 | — | Brazil | Winner |
Everton Amador — História prestupov
Everton Amador má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026