Brazil · Futbal
Vek: 34Výška: 174 cm cmHmotnosť: 74 kg kgNarodený: 1991-09-02 · Rio de JaneiroÚtočník
Čas
Udalosť
1
X
2
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,27
6,75
11,00
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
1,97
3,80
3,85
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,30
3,15
3,55
14. 05. 2026
11:00
Futbal · Pohár
Saint-Gilles vs. Anderlecht
1,65
3,40
4,40
14. 05. 2026
17:00
Futbal · League One
Bradford City vs. Bolton Wand.
2,60
3,20
2,65
14. 05. 2026
13:00
Futbal · Pohár
FC Kobenhavn vs. Midtjylland
2,55
3,20
2,65
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Claudio Pereira da Silva Junior — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Desportivo Brasil—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A3 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Desportivo Brasil0Góly | 2024 | SúťažPaulista - A3 | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min763 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2022 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min311 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Taubaté2Góly | 2022 | SúťažPaulista - A2 | Štarty13 | Góly2 | Asistencie— | Min876 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2022 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min46 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ0Góly | 2022 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min94 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2021 | SúťažPotiguar | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min715 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
ABC4Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly4 | Asistencie— | Min679 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Novo Hamburgo1Góly | 2021 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min924 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
ABC0Góly | 2021 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min256 | 2 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Caxias0Góly | 2020 | SúťažGaúcho - 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Caxias3Góly | 2020 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min867 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Mirassol0Góly | 2020 | SúťažPaulista - A1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min29 | 0 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Ituano1Góly | 2019 | SúťažPaulista A1 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie1 | Min447 | 1 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Ituano3Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty14 | Góly3 | Asistencie— | Min995 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Mirassol4Góly | 2019 | SúťažCopa Paulista | Štarty13 | Góly4 | Asistencie— | Min1085 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Paysandu0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty22 | Góly0 | Asistencie— | Min1250 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Ituano3Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty15 | Góly3 | Asistencie3 | Min1217 | 1 | 0 | Hodnotenie6.9 |
Ituano0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas1Góly | 2017 | SúťažSerie B | Štarty14 | Góly1 | Asistencie1 | Min791 | 2 | 0 | Hodnotenie6.5 |
Ituano0Góly | 2017 | SúťažPaulista A1 | Štarty16 | Góly0 | Asistencie— | Min1100 | 1 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Joinville0Góly | 2016 | SúťažSerie B | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min401 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano0Góly | 2016 | SúťažPaulista A1 | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min781 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano3Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty11 | Góly3 | Asistencie— | Min935 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano1Góly | 2015 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly1 | Asistencie— | Min617 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano0Góly | 2015 | SúťažCopa do Brasil | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min530 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano3Góly | 2015 | SúťažCopa Paulista | Štarty16 | Góly3 | Asistencie— | Min1267 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano0Góly | 2014 | SúťažPaulista A1 | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Ituano1Góly | 2014 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min653 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2014 | SúťažPernambucano 1 | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min75 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
—2Góly | 2013 | SúťažPernambucano 1 | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min1107 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Claudio Pereira da Silva Junior zaznamenal 32 gólov a 5 asistencií v 294 zápasoch počas 12 sezón. Kariéra zahŕňa 11 klubov vrátane Desportivo Brasil, Portuguesa RJ, Taubaté. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
⭐
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '13 ★ | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 16 | 5 | 11 | 9 | 14 | 22 | 10 | 1 | 10 | 6 | 13 | 0 |
| Min | 1,107 | 90 | 617 | 401 | 791 | 1,250 | 447 | 90 | 715 | 311 | 763 | — |
| Žlté karty | 4 | — | 2 | 1 | 2 | 3 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | — |
Desportivo Brasil — Posledné zápasy
21. 03. 2026·Paulista - A3
14. 03. 2026·Paulista - A3
11. 03. 2026·Paulista - A3
07. 03. 2026·Paulista - A3
04. 03. 2026·Paulista - A3
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 21. 03. 2026 | Desportivo Brasil | 1 - 2 | XV de Jau | Paulista - A3 |
| 14. 03. 2026 | Rio Preto | 4 - 0 | Desportivo Brasil | Paulista - A3 |
| 11. 03. 2026 | Catanduva | 0 - 0 | Desportivo Brasil | Paulista - A3 |
| 07. 03. 2026 | Desportivo Brasil | 1 - 1 | Uniao Barbarense | Paulista - A3 |
| 04. 03. 2026 | Desportivo Brasil | 1 - 2 | Itapirense | Paulista - A3 |
Claudio Pereira da Silva Junior — Trofeje
Claudio Pereira da Silva Junior má 5 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Copa Verde, Paulista A1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Potiguar 12nd Place
2021·Brazil
Gaúcho 12nd Place
2020·Brazil
Copa VerdeWinner
2018·Brazil
Copa Paulista2nd Place
2015·Brazil
Paulista A1Winner
2014·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Potiguar 1 | 2021 | Brazil | 2nd Place |
| Gaúcho 1 | 2020 | Brazil | 2nd Place |
| Copa Verde | 2018 | Brazil | Winner |
| Copa Paulista | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A1 | 2014 | Brazil | Winner |
Claudio Pereira da Silva Junior — História prestupov
Claudio Pereira da Silva Junior má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026