Brazil · Futbal
Andressa Alves — Aktuálna sezóna
Andressa Alves má v tejto sezóne 8 štartov a 2 strelených gólov. Aktuálna forma, fyzické atribúty a výkonnostné metriky na jeden pohľad — užitočné pre stávky na strelca gólu a špeciálne hráčske stávky.
8
Štarty
473
Min
2
Góly
0
Asistencie
2
Žlté karty
0
Červené karty
Andressa Alves — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Corinthians W2Góly | 2025 | SúťažBrasileiro Women | Štarty8 | Góly2 | Asistencie— | Min473 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Houston Dash W1Góly | 2024 | SúťažNWSL Women | Štarty24 | Góly1 | Asistencie0 | Min1185 | 3 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Houston Dash W1Góly | 2024 | SúťažNWSL - Liga MXF Summer Cup | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min134 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Houston Dash W1Góly | 2023 | SúťažNWSL Women | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min310 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Brazil W0Góly | 2023 | SúťažWorld Cup - Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min38 | 0 | 0 | Hodnotenie6.8 |
Brazil W0Góly | 2023 | SúťažFriendlies Women | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W12Góly | 2022 | SúťažSerie A Women | Štarty23 | Góly12 | Asistencie— | Min1713 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W3Góly | 2022 | SúťažCoppa Italia Women | Štarty4 | Góly3 | Asistencie— | Min247 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W2Góly | 2022 | SúťažUEFA Champions League Women | Štarty11 | Góly2 | Asistencie— | Min914 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W5Góly | 2021 | SúťažSerie A Women | Štarty20 | Góly5 | Asistencie— | Min1564 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W1Góly | 2021 | SúťažCoppa Italia Women | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min410 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2021 | SúťažSheBelieves Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2021 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min132 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W4Góly | 2020 | SúťažSerie A Women | Štarty15 | Góly4 | Asistencie— | Min1095 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W0Góly | 2020 | SúťažCoppa Italia Women | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min136 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W2Góly | 2020 | SúťažOlympics Women | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min174 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W2Góly | 2020 | SúťažFriendlies Women | Štarty2 | Góly2 | Asistencie— | Min116 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Roma W5Góly | 2019 | SúťažSerie A Women | Štarty12 | Góly5 | Asistencie— | Min874 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2019 | SúťažFIFA Women's World Cup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2019 | SúťažSheBelieves Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min240 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2019 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min186 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Barcelona W6Góly | 2018 | SúťažPrimera División Femenina | Štarty26 | Góly6 | Asistencie— | Min1061 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Barcelona W1Góly | 2018 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty8 | Góly1 | Asistencie— | Min371 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2018 | SúťažCONMEBOL Copa America Femenina | Štarty5 | Góly1 | Asistencie— | Min173 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2018 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Barcelona W12Góly | 2017 | SúťažPrimera División Femenina | Štarty19 | Góly12 | Asistencie— | Min1091 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Barcelona W1Góly | 2017 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min240 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2017 | SúťažFriendlies Women | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min144 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Barcelona W2Góly | 2016 | SúťažUEFA Women's Champions League | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min415 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2016 | SúťažOlympics Women | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min567 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2016 | SúťažFriendlies Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min350 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2016 | SúťažAlgarve Cup | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min294 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Montpellier W8Góly | 2015 | SúťažPremière Ligue | Štarty20 | Góly8 | Asistencie— | Min1626 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2015 | SúťažFIFA Women's World Cup | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W2Góly | 2015 | SúťažAlgarve Cup | Štarty4 | Góly2 | Asistencie— | Min351 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2015 | SúťažFriendlies Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min360 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W0Góly | 2014 | SúťažFriendlies Women | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min356 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Jose W4Góly | 2013 | SúťažBrasileiro Feminino A1 | Štarty7 | Góly4 | Asistencie— | Min445 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil W1Góly | 2013 | SúťažFriendlies Women | Štarty4 | Góly1 | Asistencie— | Min341 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil U20 W0Góly | 2012 | SúťažFIFA U20 Women's World Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min257 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brazil U20 W0Góly | 2010 | SúťažFIFA U20 Women's World Cup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min194 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Andressa Alves zaznamenal 83 gólov a 0 asistencií v 292 zápasoch počas 15 sezón. Kariéra zahŕňa 8 klubov vrátane Corinthians W, Houston Dash W, Brazil W. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
| '10 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 ★ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 4 | 0 | 8 | 2 | 12 | 6 | 5 | 4 | 5 | 12 | 1 | 1 | 2 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 |
| Zápasy | 3 | 3 | 7 | 4 | 20 | 5 | 19 | 26 | 12 | 15 | 20 | 23 | 5 | 24 | 8 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0.75 |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 58% |
| Min | 194 | 257 | 445 | 356 | 1,626 | 415 | 1,091 | 1,061 | 874 | 1,095 | 1,564 | 1,713 | 310 | 1,185 | 473 |
| Žlté karty | — | — | 2 | — | 2 | 1 | 2 | — | 1 | — | — | 3 | — | 3 | 2 |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Corinthians W — Posledné zápasy
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 18. 10. 2025 | Corinthians W | 0 - 0 | Deportivo Cali W | CONMEBOL Libertadores Femenina |
| 15. 10. 2025 | Corinthians W | 1 - 1 | Ferroviaria W | CONMEBOL Libertadores Femenina |
| 11. 10. 2025 | Corinthians W | 4 - 0 | Boca Juniors W | CONMEBOL Libertadores Femenina |
| 08. 10. 2025 | Santa Fe W | 0 - 1 | Corinthians W | CONMEBOL Libertadores Femenina |
| 05. 10. 2025 | Corinthians W | 11 - 0 | Always Ready W | CONMEBOL Libertadores Femenina |
Corinthians W — Káder
Andressa Alves — Trofeje
Andressa Alves má 28 záznamov o trofejach s 11 získanými titulmi vrátane Serie A Women, Super Cup Women, Coppa Italia Women. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Supercopa Feminino | 2025 | Brazil | 2nd Place |
| Serie A Women | 2022/2023 | Italy | Winner |
| Coppa Italia Women | 2022/2023 | Italy | 2nd Place |
| Super Cup Women | 2022/2023 | Italy | Winner |
| CONMEBOL/UEFA Women's Finalissima | 2022 | World | 2nd Place |
| Serie A Women | 2021/2022 | Italy | 2nd Place |
| Coppa Italia Women | 2021/2022 | Italy | 2nd Place |
| SheBelieves Cup | 2021 | World | 2nd Place |
| Coppa Italia Women | 2020/2021 | Italy | Winner |
| Torneio Internacional Feminino de Seleções | 2019 | World | 2nd Place |
| Yongchuan Tournament | 2019 | World | 2nd Place |
| UEFA Women's Champions League | 2018/2019 | Europe | 2nd Place |
| Primera División Femenina | 2018/2019 | Spain | 2nd Place |
| CONMEBOL Copa America Femenina | 2018 Chile | South-America | Winner |
| Copa de la Reina | 2018 | Spain | Winner |
| Copa Catalunya Femenina | 2018 | Spain | Winner |
| Primera División Femenina | 2017/2018 | Spain | 2nd Place |
| Copa de la Reina | 2017 | Spain | Winner |
| Primera División Femenina | 2016/2017 | Spain | 2nd Place |
| Algarve Cup | 2016 | World | 2nd Place |
| Coupe de France Féminine | 2015/2016 | France | 2nd Place |
| Women's Pan American Games | 2015 | World | Winner |
| CONMEBOL Libertadores Femenina | 2014 | South-America | Winner |
| Paulista Women | 2014 | Brazil | Winner |
| Copa do Brasil Feminino | 2014 | Brazil | 2nd Place |
| CONMEBOL Libertadores Femenina | 2013 | South-America | Winner |
| Brasileiro Feminino A1 | 2013 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista Women | 2013 | Brazil | 2nd Place |
Andressa Alves — História prestupov
Andressa Alves má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 26. 4. 2026