Brazil · Futbal
Vek: 39Výška: 186 cm cmHmotnosť: 83 kg kgNarodený: 1986-07-03 · AraçatubaÚtočník
EC Lemense· Paulista - A3 2025
DOXXBET · TOP KURZYNajlepšie aktuálne kurzy od DOXXbet
Čas
Udalosť
1
X
2
13. 05. 2026
22:45
Futbal · Primera Division
River Plate vs. GELP
1,50
3,45
5,75
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
14. 05. 2026
11:00
Futbal · Pohár
Saint-Gilles vs. Anderlecht
1,50
3,70
5,00
14. 05. 2026
13:00
Futbal · Pohár
FC Kobenhavn vs. Midtjylland
2,60
3,25
2,60
14. 05. 2026
15:00
Futbal · La Liga
Valencia vs. Rayo Vallecano
2,25
3,30
3,60
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
17:00
Futbal · League One
Bradford City vs. Bolton Wand.
2,45
3,40
2,65
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,27
6,50
10,00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Anderson Cavalo — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
EC Lemense—Góly | 2025 | SúťažPaulista - A3 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
EC Lemense1Góly | 2024 | SúťažPaulista - A3 | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min350 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
São José EC—Góly | 2023 | SúťažPaulista - A3 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
XV de Piracicaba1Góly | 2023 | SúťažPaulista - A2 | Štarty10 | Góly1 | Asistencie— | Min741 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
XV de Piracicaba2Góly | 2023 | SúťažSerie D | Štarty7 | Góly2 | Asistencie— | Min458 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
São José EC0Góly | 2023 | SúťažCopa Paulista | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min97 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cianorte0Góly | 2022 | SúťažParanaense - 1 | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min110 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento2Góly | 2021 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min795 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Bandeirante SP2Góly | 2021 | SúťažPaulista - A3 | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min653 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento0Góly | 2021 | SúťažCopa Paulista | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min94 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Iporá1Góly | 2020 | SúťažGoiano - 1 | Štarty2 | Góly1 | Asistencie— | Min180 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Cascavel0Góly | 2020 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min315 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Imperatriz0Góly | 2020 | SúťažSerie C | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min415 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Imperatriz2Góly | 2020 | SúťažMaranhense | Štarty0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Sertãozinho1Góly | 2020 | SúťažPaulista - A2 | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min117 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa RJ2Góly | 2019 | SúťažSerie D | Štarty5 | Góly2 | Asistencie— | Min351 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Portuguesa5Góly | 2019 | SúťažPaulista A2 | Štarty11 | Góly5 | Asistencie— | Min932 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Vila Nova0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty5 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 1 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Novorizontino2Góly | 2018 | SúťažSerie D | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min488 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento2Góly | 2018 | SúťažPaulista A1 | Štarty11 | Góly2 | Asistencie— | Min469 | 3 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Sao Bento0Góly | 2018 | SúťažSerie B | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie6.7 |
Sao Bento5Góly | 2017 | SúťažSerie C | Štarty21 | Góly5 | Asistencie— | Min1519 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense2Góly | 2017 | SúťažPaulista A2 | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min976 | 4 | 1 | Hodnotenie— |
Sao Bento2Góly | 2016 | SúťažPaulista A1 | Štarty12 | Góly2 | Asistencie— | Min498 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Sao Bento1Góly | 2016 | SúťažSerie D | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min745 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense2Góly | 2016 | SúťažCopa Paulista | Štarty6 | Góly2 | Asistencie— | Min466 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Guarani Campinas3Góly | 2015 | SúťažSerie C | Štarty12 | Góly3 | Asistencie— | Min691 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense16Góly | 2015 | SúťažPaulista A3 | Štarty23 | Góly16 | Asistencie— | Min2043 | 9 | 1 | Hodnotenie— |
Novorizontino5Góly | 2014 | SúťažPaulista A3 | Štarty17 | Góly5 | Asistencie— | Min992 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
Votuporanguense5Góly | 2014 | SúťažCopa Paulista | Štarty18 | Góly5 | Asistencie— | Min1381 | 7 | 0 | Hodnotenie— |
Marília8Góly | 2013 | SúťažPaulista A3 | Štarty22 | Góly8 | Asistencie— | Min1496 | 9 | 1 | Hodnotenie— |
Linense5Góly | 2013 | SúťažCopa Paulista | Štarty12 | Góly5 | Asistencie— | Min1007 | 4 | 0 | Hodnotenie— |
Grêmio Barueri0Góly | 2012 | SúťažSerie B | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min181 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Marília0Góly | 2012 | SúťažPaulista A3 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Marília1Góly | 2011 | SúťažPaulista A2 | Štarty6 | Góly1 | Asistencie— | Min357 | 4 | 1 | Hodnotenie— |
—0Góly | 2010 | SúťažPaulista A2 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Uberaba0Góly | 2009 | SúťažMineiro 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Anderson Cavalo zaznamenal 78 gólov a 0 asistencií v 297 zápasoch počas 17 sezón. Kariéra zahŕňa 20 klubov vrátane EC Lemense, São José EC, XV de Piracicaba. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
8642
⭐
+
+
+
+
+
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'24
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | 5 | 3 | 2 | 5 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 0 | 6 | 6 | 22 | 17 | 12 | 12 | 21 | 5 | 5 | 2 | 12 | 4 | 0 | 7 | 0 |
| Min | — | — | 357 | 181 | 1,496 | 992 | 691 | 498 | 1,519 | 147 | 351 | 180 | 795 | 110 | — | 350 | — |
| Žlté karty | — | — | 4 | — | 9 | 6 | 5 | 3 | 6 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 | — | 3 | — |
| Červené karty | — | — | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
EC Lemense — Posledné zápasy
18. 04. 2026·Paulista - A4
11. 04. 2026·Paulista - A4
04. 04. 2026·Paulista - A4
28. 03. 2026·Paulista - A4
25. 03. 2026·Paulista - A4
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 18. 04. 2026 | Inter de Bebedouro | 2 - 0 | EC Lemense | Paulista - A4 |
| 11. 04. 2026 | EC Lemense | 0 - 2 | Inter de Bebedouro | Paulista - A4 |
| 04. 04. 2026 | EC Lemense | 1 - 1 | Grêmio Sãocarlense | Paulista - A4 |
| 28. 03. 2026 | ECUS | 2 - 0 | EC Lemense | Paulista - A4 |
| 25. 03. 2026 | EC Lemense | 0 - 0 | Jabaquara | Paulista - A4 |
Anderson Cavalo — Trofeje
Anderson Cavalo má 3 záznamov o trofejach s 1 získanými titulmi vrátane Paulista A3. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Copa Paulista2nd Place
2023·Brazil
Paulista A32nd Place
2015·Brazil
Paulista A3Winner
2014·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Copa Paulista | 2023 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Paulista A3 | 2014 | Brazil | Winner |
Anderson Cavalo — História prestupov
Anderson Cavalo má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026