
BrazilFutbal
Záložník
- Vek
- 32
- Výška
- 177 cm
- Hmotnosť
- 72 kg
- Narodený
- 1993-10-04 · Salvador
Costa Rica · Sul-Matogrossense 2025
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
19:00
Futbal · Premier League
Aston Villa vs. Liverpool
2.70
3.35
2.55
15. 05.
19:00
Futbal · La Liga 2
Cordoba vs. Albacete
1.55
4.10
5.10
15. 05.
18:30
Futbal · Ligue 1
St-Etienne vs. Rodez
1.75
3.90
4.35
15. 05.
18:30
Futbal · La Liga 2
Castellon vs. Cadiz
1.22
6.00
9.50
15. 05.
19:00
Futbal · League Two
Notts County vs. Chesterfield
2.30
3.10
3.05
15. 05.
18:45
Futbal · Pro League
Leuven vs. Antwerp
2.90
3.25
2.30
16. 05.
00:00
Futbal · Primera Nacional
CAR Cordoba vs. Central Norte
1.80
2.70
4.80
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
Bohemians vs. Drogheda Utd.
1.50
4.00
5.60
15. 05.
22:00
Futbal · Kings (40 min.)
Desimpedidos (VII) vs. Funkbol (VII)
1.35
9.00
3.90
15. 05.
18:45
Futbal · Premier Division
St. Patricks Ath. vs. Shelbourne
1.70
3.45
4.35
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Amorim Nascimento Santos — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Costa Rica —Góly | 2025 | SúťažSul-Matogrossense | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Costa Rica 0Góly | 2024 | SúťažSerie D | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min149 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Tuntum0Góly | 2024 | SúťažMaranhense | Štarty10 | Góly0 | Asistencie— | Min580 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
CRAC0Góly | 2022 | SúťažGoiano - 1 | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min122 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
CRAC0Góly | 2021 | SúťažGoiano - 1 | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min741 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
CRAC1Góly | 2020 | SúťažGoiano - 1 | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Maranhão0Góly | 2020 | SúťažMaranhense | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Piauí1Góly | 2019 | SúťažPiauiense | Štarty9 | Góly1 | Asistencie— | Min810 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Corumbaense0Góly | 2018 | SúťažSerie D | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min162 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Corumbaense0Góly | 2018 | SúťažCopa Verde | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min100 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Corumbaense0Góly | 2018 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2017 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min499 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2017 | SúťažPiauiense | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min867 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2017 | SúťažSerie D | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min33 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2017 | SúťažCopa Do Brasil | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2016 | SúťažSerie C | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min270 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2016 | SúťažCopa do Nordeste | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC0Góly | 2016 | SúťažPiauiense | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min15 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
River AC1Góly | 2015 | SúťažSerie D | Štarty1 | Góly1 | Asistencie— | Min4 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Caicara0Góly | 2015 | SúťažPiauiense | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min939 | 5 | 0 | Hodnotenie— |
Santa Rita0Góly | 2015 | SúťažAlagoano 1 | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min32 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Bahia0Góly | 2012 | SúťažBaiano 1 | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Amorim Nascimento Santos zaznamenal 3 góly a 0 asistencií v 88 zápasoch počas 11 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Costa Rica , Tuntum, CRAC. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
10
⭐
⭐
'12
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '12 ★ | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 0 | 1 | 3 | 6 | 2 | 9 | 3 | 9 | 8 | 8 | 0 |
| Min | — | 4 | 270 | 499 | 162 | 810 | 270 | 741 | 122 | 149 | — |
| Žlté karty | — | — | 1 | 3 | 1 | 3 | 1 | 3 | 2 | — | — |
Costa Rica — Posledné zápasy
01. 03. 2026·Sul-Matogrossense
21. 02. 2026·Sul-Matogrossense
15. 02. 2026·Sul-Matogrossense
11. 02. 2026·Sul-Matogrossense
08. 02. 2026·Sul-Matogrossense
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 01. 03. 2026 | Costa Rica | 0 - 2 | Corumbaense | Sul-Matogrossense |
| 21. 02. 2026 | Bataguassu | 2 - 0 | Costa Rica | Sul-Matogrossense |
| 15. 02. 2026 | Costa Rica | 1 - 1 | Naviraiense | Sul-Matogrossense |
| 11. 02. 2026 | Operario Ferroviario | 0 - 0 | Costa Rica | Sul-Matogrossense |
| 08. 02. 2026 | Costa Rica | 1 - 1 | Águia Negra | Sul-Matogrossense |
Amorim Nascimento Santos — Trofeje
Amorim Nascimento Santos má 4 záznamy o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Piauiense, Baiano 1. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Sul-Matogrossense2nd Place
2018·Brazil
PiauienseWinner
2016·Brazil
Serie D2nd Place
2015·Brazil
Baiano 1Winner
2012·Brazil
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Sul-Matogrossense | 2018 | Brazil | 2nd Place |
| Piauiense | 2016 | Brazil | Winner |
| Serie D | 2015 | Brazil | 2nd Place |
| Baiano 1 | 2012 | Brazil | Winner |
Amorim Nascimento Santos — História prestupov
Amorim Nascimento Santos má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026