Australia · Futbal
Vek: 35Výška: 182 cm cmHmotnosť: 73 kg kgNarodený: 1990-08-28Útočník
Golgol Tedros Mebrahtu — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Bentleigh Greens—Góly | 2025 | SúťažVictoria NPL 2 | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Bentleigh Greens0Góly | 2023 | SúťažVictoria NPL | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min282 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Avondale0Góly | 2022 | SúťažVictoria NPL | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min7 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
PSM Makassar0Góly | 2021 | SúťažLiga 1 | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min535 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Brisbane Roar1Góly | 2020 | SúťažA-League | Štarty12 | Góly1 | Asistencie— | Min357 | 0 | 0 | Hodnotenie6.6 |
Puskas Academy0Góly | 2020 | SúťažNB I | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Puskas Academy0Góly | 2020 | SúťažUEFA Europa League | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Puskas Academy1Góly | 2019 | SúťažNB I | Štarty17 | Góly1 | Asistencie— | Min761 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Puskas Academy0Góly | 2019 | SúťažMagyar Kupa | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min147 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sparta Praha0Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min183 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Sparta Praha0Góly | 2018 | SúťažCzech Liga | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min172 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav0Góly | 2018 | SúťažCzech Liga | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Sparta Praha0Góly | 2018 | SúťažCup | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min183 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav0Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min110 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav6Góly | 2017 | SúťažCzech Liga | Štarty14 | Góly6 | Asistencie— | Min970 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav0Góly | 2017 | SúťažCup | Štarty3 | Góly0 | Asistencie— | Min110 | 0 | 1 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav3Góly | 2017 | SúťažUEFA Europa League | Štarty4 | Góly3 | Asistencie— | Min327 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav2Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min202 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav8Góly | 2016 | SúťažCzech Liga | Štarty21 | Góly8 | Asistencie— | Min1064 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav2Góly | 2016 | SúťažCup | Štarty3 | Góly2 | Asistencie— | Min202 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Mlada Boleslav0Góly | 2016 | SúťažUEFA Europa League | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
| 2015 | SúťažA-League | Štarty7 | Góly0 | Asistencie— | Min123 | 1 | 0 | Hodnotenie6.5 | |
| 2015 | SúťažAustralia Cup | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2014 | SúťažA-League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min19 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2014 | SúťažAFC Champions League Elite | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
| 2013 | SúťažA-League | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min6 | 0 | 0 | Hodnotenie— | |
Melbourne City0Góly | 2013 | SúťažA-League | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min615 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Melbourne City4Góly | 2012 | SúťažA-League | Štarty14 | Góly4 | Asistencie— | Min526 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gold Coast United0Góly | 2011 | SúťažA-League | Štarty12 | Góly0 | Asistencie— | Min708 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Gold Coast United0Góly | 2010 | SúťažA-League Men | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min252 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Gold Coast United0Góly | 2009 | SúťažA-League Men | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min199 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Golgol Tedros Mebrahtu zaznamenal 27 gólov a 0 asistencií v 173 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 10 klubov vrátane Bentleigh Greens, Avondale, PSM Makassar. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieKartyNajlepšia sezóna
4321
⭐
⭐
'09
'10
'11
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'23
'25
| '09 ★ | '10 | '11 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '23 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 6 | 8 | 12 | 14 | 1 | 1 | 7 | 3 | 3 | 2 | 17 | 12 | 7 | 1 | 7 | 0 |
| Min | 199 | 252 | 708 | 526 | 6 | 19 | 123 | 202 | 110 | 183 | 761 | 357 | 535 | 7 | 282 | — |
| Žlté karty | — | — | 1 | — | — | — | 1 | — | — | 1 | 1 | — | — | — | — | — |
| Červené karty | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — |
Bentleigh Greens — Posledné zápasy
24. 08. 2025·Victoria NPL 2
16. 08. 2025·Victoria NPL 2
02. 08. 2025·Victoria NPL 2
25. 07. 2025·Victoria NPL 2
19. 07. 2025·Victoria NPL 2
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 24. 08. 2025 | Bentleigh Greens | 3 - 1 | Northcote City | Victoria NPL 2 |
| 16. 08. 2025 | North Sunshine Eagles | 1 - 2 | Bentleigh Greens | Victoria NPL 2 |
| 02. 08. 2025 | Manningham United Blues | 0 - 2 | Bentleigh Greens | Victoria NPL 2 |
| 25. 07. 2025 | Bentleigh Greens | 2 - 0 | Brunswick City | Victoria NPL 2 |
| 19. 07. 2025 | Kingston City | 0 - 0 | Bentleigh Greens | Victoria NPL 2 |
Bentleigh Greens — Káder
D. Dixon
Záložník
L. Derrick
Záložník
S. Hilliar
Záložník
M. Rooke
Útočník
T. Strickland
Záložník
C. Theodorakopoulos
Záložník
Muhammed Huseinovski
Záložník
C. Droustas
Záložník
Golgol Tedros Mebrahtu — Trofeje
Golgol Tedros Mebrahtu má 4 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Tipsport Liga, AFC Champions League Elite. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Tipsport LigaWinner
2017·Europe
A-League Men2nd Place
2015/2016·Australia
AFC Champions League EliteWinner
2014·Asia
A-League Men2nd Place
2013/2014·Australia
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Tipsport Liga | 2017 | Europe | Winner |
| A-League Men | 2015/2016 | Australia | 2nd Place |
| AFC Champions League Elite | 2014 | Asia | Winner |
| A-League Men | 2013/2014 | Australia | 2nd Place |
Golgol Tedros Mebrahtu — História prestupov
Golgol Tedros Mebrahtu má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026