Argentina · Futbal
Vek: 37Narodený: 1988-09-15 · NeuquénZáložník
DOXXBET · TOP KURZYNajlepšie aktuálne kurzy od DOXXbet
Čas
Udalosť
1
X
2
13. 05. 2026
19:45
Futbal · Primera Division
Rosario Central vs. RC Avellaneda
2,10
2,80
3,35
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vasco da Gama RJ vs. Paysandu PA
1,37
4,50
7,50
13. 05. 2026
20:00
Futbal · Regionálne súťaže
Vila Nova GO vs. Anapolis GO
1,60
3,55
4,40
13. 05. 2026
21:30
Futbal · MLS
FC Cincinnati vs. Inter Miami
2,95
4,00
2,10
13. 05. 2026
22:30
Futbal · Primera Division
River Plate vs. GELP
1,45
3,60
6,00
14. 05. 2026
00:00
Futbal · Liga MX
Cruz Azul vs. CD Guadalajara
2,15
3,30
3,20
14. 05. 2026
16:00
Futbal · La Liga
Girona vs. Real Sociedad
2,03
3,75
3,70
14. 05. 2026
17:30
Futbal · La Liga
Real Madrid vs. Real Oviedo
1,30
6,25
9,50
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Pablo Nicolás Vergara — Štatistiky podľa sezón
| Tím | Sezóna | Súťaž | Štarty | Góly | Asistencie | Min | Hodnotenie | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Deportivo Rincon—Góly | 2025 | SúťažTorneo Federal A | Štarty— | Góly— | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Deportivo Rincon0Góly | 2024 | SúťažTorneo Federal A | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min247 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Lautaro de Buin0Góly | 2022 | SúťažSegunda División | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min126 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Santiago Morning1Góly | 2021 | SúťažPrimera B | Štarty7 | Góly1 | Asistencie— | Min418 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cobreloa0Góly | 2021 | SúťažPrimera B | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min265 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Union San Felipe0Góly | 2020 | SúťažPrimera B | Štarty25 | Góly0 | Asistencie— | Min1679 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Cipolletti0Góly | 2020 | SúťažTorneo Federal A | Štarty8 | Góly0 | Asistencie— | Min640 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Union San Felipe0Góly | 2019 | SúťažPrimera B | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min73 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Cipolletti7Góly | 2019 | SúťažTorneo Federal A | Štarty22 | Góly7 | Asistencie— | Min1689 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Cipolletti0Góly | 2019 | SúťažCopa Argentina | Štarty2 | Góly0 | Asistencie— | Min180 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Cipolletti0Góly | 2018 | SúťažCopa Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min90 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Almagro0Góly | 2018 | SúťažCopa Argentina | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Almagro2Góly | 2017 | SúťažPrimera Nacional | Štarty16 | Góly2 | Asistencie— | Min732 | 3 | 0 | Hodnotenie— |
Almagro0Góly | 2017 | SúťažCopa Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min27 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Almagro0Góly | 2016 | SúťažPrimera Nacional | Štarty11 | Góly0 | Asistencie— | Min514 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Boca Unidos0Góly | 2016 | SúťažPrimera Nacional | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min882 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Boca Unidos2Góly | 2015 | SúťažPrimera Nacional | Štarty28 | Góly2 | Asistencie— | Min1727 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Boca Unidos0Góly | 2014 | SúťažPrimera Nacional | Štarty6 | Góly0 | Asistencie— | Min206 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Boca Unidos0Góly | 2014 | SúťažCopa Argentina | Štarty1 | Góly0 | Asistencie— | Min44 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Union La Calera1Góly | 2013 | SúťažPrimera División | Štarty32 | Góly1 | Asistencie— | Min2565 | 2 | 0 | Hodnotenie— |
Guillermo Brown3Góly | 2013 | SúťažTorneo Federal A | Štarty25 | Góly3 | Asistencie— | Min1766 | 6 | 0 | Hodnotenie— |
San Martin Tucuman2Góly | 2012 | SúťažTorneo Federal A | Štarty0 | Góly2 | Asistencie— | Min— | — | — | Hodnotenie— |
Guillermo Brown1Góly | 2012 | SúťažCopa Argentina | Štarty3 | Góly1 | Asistencie— | Min220 | 1 | 0 | Hodnotenie— |
Chacarita Juniors0Góly | 2010 | SúťažPrimera Nacional | Štarty9 | Góly0 | Asistencie— | Min309 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Banfield0Góly | 2010 | SúťažCONMEBOL Libertadores | Štarty0 | Góly0 | Asistencie— | Min0 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Banfield0Góly | 2009 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty13 | Góly0 | Asistencie— | Min203 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Banfield0Góly | 2008 | SúťažLiga Profesional Argentina | Štarty4 | Góly0 | Asistencie— | Min176 | 0 | 0 | Hodnotenie— |
Pablo Nicolás Vergara zaznamenal 19 gólov a 0 asistencií v 248 zápasoch počas 16 sezón. Kariéra zahŕňa 13 klubov vrátane Deportivo Rincon, Lautaro de Buin, Santiago Morning. Rozdelenie po sezónach ukazuje konzistentnosť a dlhodobý vplyv.
Kariérna časová os
GólyAsistencieGóly / 90 minKartyNajlepšia sezóna
21
⭐
'08
'09
'10
'12
'13
'14
'15
'16
'17
'18
'19
'20
'21
'22
'24
'25
| '08 | '09 | '10 | '12 | '13 | '14 | '15 | '16 | '17 ★ | '18 | '19 | '20 | '21 | '22 | '24 | '25 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Góly | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Asistencie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zápasy | 4 | 13 | 9 | 0 | 32 | 6 | 28 | 11 | 16 | 1 | 1 | 25 | 7 | 6 | 8 | 0 |
| Góly / 90 min | — | — | — | — | — | — | 0.50 | — | 1.50 | — | — | — | — | — | — | — |
| Úspešnosť | — | — | — | — | — | 100% | 50% | 20% | 25% | — | — | — | — | — | — | — |
| Min | 176 | 203 | 309 | — | 2,565 | 206 | 1,727 | 514 | 732 | 90 | 73 | 1,679 | 418 | 126 | 247 | — |
| Žlté karty | — | — | — | — | 2 | — | — | 1 | 3 | — | — | 3 | 1 | — | 1 | — |
Deportivo Rincon — Posledné zápasy
10. 05. 2026·Torneo Federal A
03. 05. 2026·Torneo Federal A
26. 04. 2026·Torneo Federal A
18. 04. 2026·Torneo Federal A
12. 04. 2026·Torneo Federal A
| Dátum | Domáci | Skóre | Hostia | Súťaž |
|---|---|---|---|---|
| 10. 05. 2026 | Huracan Las Heras | 1 - 1 | Deportivo Rincon | Torneo Federal A |
| 03. 05. 2026 | Deportivo Rincon | 1 - 0 | San Martín Mendoza | Torneo Federal A |
| 26. 04. 2026 | Atenas | 3 - 1 | Deportivo Rincon | Torneo Federal A |
| 18. 04. 2026 | Deportivo Rincon | 1 - 2 | Cipolletti | Torneo Federal A |
| 12. 04. 2026 | Juventud Unida Univ. | 0 - 0 | Deportivo Rincon | Torneo Federal A |
Pablo Nicolás Vergara — Trofeje
Pablo Nicolás Vergara má 6 záznamov o trofejach s 2 získanými titulmi vrátane Liga Profesional Argentina. Ocenenia na klubovej a medzinárodnej úrovni potvrdzujú dlhodobý úspech.
Primera B2nd Place
2020/2021·Chile
Primera Nacional2nd Place
2017/2018·Argentina
Liga Profesional ArgentinaWinner
2009·Argentina
Liga Profesional ArgentinaWinner
—·Argentina
Primera Nacional2nd Place
—·Argentina
Primera B2nd Place
—·Chile
| Súťaž | Sezóna | col_country | Výsledok |
|---|---|---|---|
| Primera B | 2020/2021 | Chile | 2nd Place |
| Primera Nacional | 2017/2018 | Argentina | 2nd Place |
| Liga Profesional Argentina | 2009 | Argentina | Winner |
| Liga Profesional Argentina | — | Argentina | Winner |
| Primera Nacional | — | Argentina | 2nd Place |
| Primera B | — | Chile | 2nd Place |
Pablo Nicolás Vergara — História prestupov
Pablo Nicolás Vergara má 1 zaznamenaných prestupov medzi rokmi a . Posledný prestup bol z do . História prestupov poskytuje kontext pre kariérnu trajektóriu a trhovú hodnotu.
——
—→—
| Dátum | Z | Do | Typ |
|---|---|---|---|
| — | — | — | — |
API dáta: 10. 5. 2026 · Štatistiky aktualizované: 6. 3. 2026