Menu

Pescara vs Juve Stabia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Adriatico - Giovanni Cornacchia, Pescara25. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Pescara

11

Udalosti zápasu

Pescara
Juve Stabia
Výkop
23′Manuel Ricciardi
35′Alessio Cacciamani
Polčas
46′
M. RicciardiL. Carissoni
50′Salim Diakité
L. Insigne
51′
Luca Valzania57′
57′Omar Correia
61′
S. DiakiteM. Varnier
61′
A. CacciamaniM. Mannini
61′
O. Correia

asistencia: A. Okoro

64′
F. MaistroA. Gabrielloni
G. AcamporaL. Meazzi
68′
F. CaligaraL. Berardi
69′
D. BettellaG. Altare
72′
G. LetiziaD. Faraoni
82′
A. Di NardoF. Tsadjout
83′
Giorgio Altare90+5′
90′
N. MostiC. Pierobon
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
3Shots off Goal4
8Total Shots13
1Blocked Shots2
3Shots insidebox9
5Shots outsidebox4
16Fouls13
3Corner Kicks2
1Offsides2
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
420Total passes499
342Passes accurate409
81%Passes %82%
0.58expected_goals1.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Pescara je 6.88, v porovnaní s 6.82 u Juve Stabia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Pescara je L. Insigne (7.37), u Juve Stabia je to G. Leone (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Pescara prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 18 asistenciami, na čele s A. Di Nardo (14G). U Juve Stabia je to 20 gólov a 13 asistencií s lídrom N. Mosti (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Pescara nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.89, zatiaľ čo Juve Stabia má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Pescara nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 5 u Juve Stabia s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Pescara nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 2 u Juve Stabia s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Pescara a 79% u Juve Stabia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Pescara nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Juve Stabia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Pescara je 28.5 (najmladší: I. Saio (23), najstarší: G. Letizia (35)), zatiaľ čo Juve Stabia má priemer 24.0 (najmladší: A. Cacciamani (18), najstarší: A. Confente (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Pescara majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u Juve Stabia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Pescara4-3-2-13-5-1-1Juve Stabia
GKDEFMIDFWD
22Saio3Letizia2Capelli.6Bettella32Cagnano14Valzania8Brugman21Caligara13Acampora11Insigne9Nardo1Confente46Diakite33Giorgini14Mura2Ricciar.98Mosti55Leone29Correia77Cacciam.37Maistro90Okoro

Náhradníci

Tréner: Giorgio Gorgone

Náhradníci

Tréner: Ignazio Abate

PescaraSila pozíciíJuve Stabia
6.88
Ø Hodnotenie
6.82
7.08Brankár (1 v 1)6.98
0G 0A0G 0A
6.89Obranca (4 v 3)6.82
3G 5A1G 1A
6.86Záložník (5 v 5)6.80
10G 9A16G 5A
6.67Útočník (1 v 2)6.78
14G 4A3G 7A
Pescara4-3-2-1
22BrankárI. Saio7.1
3ObrancaG. Letizia7.11G4A
2ObrancaR. Capellini6.71G
6ObrancaD. Bettella6.9
32ObrancaA. Cagnano6.91G1A
14ZáložníkL. Valzania6.71G3A
8ZáložníkG. Brugman7.01G2A
21ZáložníkF. Caligara6.72G1A
13ZáložníkG. Acampora6.61G
11ZáložníkL. Insigne7.45G3A
9ÚtočníkA. Di Nardo6.714G4A
Juve Stabia3-5-1-1
1BrankárA. Confente7.0
46ObrancaS. Diakite6.7
33ObrancaA. Giorgini6.91G
14ObrancaC. Dalle Mura6.81A
2ZáložníkM. Ricciardi6.61A
98ZáložníkN. Mosti6.87G1A
55ZáložníkG. Leone7.13G1A
29ZáložníkO. Correia6.84G2A
77ZáložníkA. Cacciamani6.72G
37ÚtočníkF. Maistro6.82G6A
90ÚtočníkA. Okoro6.81G1A

Prehľad zápasu

Pescara a Juve Stabia remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: L. Insigne 51′, O. Correia 61′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Pescara mal 46% držanie lopty, Juve Stabia mal 54%. Pescara mal 8 striel (4 na bránu), Juve Stabia mal 13 (7 na bránu). Očakávané góly: Pescara 0.58 — Juve Stabia 1.77. Pescara urobil 5 striedaní, Juve Stabia urobil 5.

Rivalita od 2019

Pescara vs Juve Stabia vzájomné výsledky

5 stretnutí
Pescara
2
výhier
Remízy
2
Juve Stabia
1
výhier
Góly spolu
18 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
5/5 · 100%
Nad 2,5
5/5 · 100%

Aktuálna forma

Pescara

LDDLWL

Juve Stabia

LDDWLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Pescara3výhry
2remízy8 stretnutí
Juve Stabia3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Pescara.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 27.8%Hostia 29.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.603.40
Max2.053.603.40
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 52.6%
Trhový favorit:Pescara · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Pescara (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

PescaraPolčas:00Juve Stabia
8Strely13
4Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Pescara1–1Juve Stabia2.05/3.60/3.40
10/01/26Juve Stabia2–2Pescara1.71/3.40/5.00
24/09/11Juve Stabia3–2Pescara2.71/3.14/2.53
20/06/20Pescara3–1Juve Stabia2.23/3.17/3.46
29/10/19Juve Stabia2–1Pescara2.39/3.06/3.22
24/08/13Pescara3–0Juve Stabia1.82/3.36/4.69
25/01/14Juve Stabia2–1Pescara3.19/3.25/2.28
06/03/12Pescara2–0Juve Stabia1.57/3.68/5.65

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Pescara

V 224R 213P 288
Nad 2,550
Goals scored898

Vonkajšia bilancia: Juve Stabia

V 66R 78P 95
Nad 2,552
Goals scored276

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026