Menu

Sudtirol vs Mantova

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Druso, Bozen25. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Sudtirol

03
Hostia

Mantova

Udalosti zápasu

Sudtirol
Mantova
Výkop
35′
S. Trimboli

asistencia: F. Benaissa-Yahia

Andrea Masiello41′
41′
T. Marras

asistencia: A. Castellini

Polčas
R. ToninS. Merkaj
46′
R. OdogwuE. Pecorino
46′
J. MartiniM. R. Frigerio
56′
A. MasielloH. El Kaouakibi
56′
63′
F. RuoccoC. Falletti
63′
F. Benaissa-YahiaN. Radaelli
Silvio Merkaj70′
F. TaitD. Crnigoj
72′
72′
R. KoudaD. Wieser
72′
T. MarrasF. Paoletti
82′
L. MancusoN. Buso
83′
D. Wieser
84′David Wieser
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal5
6Shots off Goal4
8Total Shots11
2Blocked Shots2
4Shots insidebox5
4Shots outsidebox6
15Fouls12
2Corner Kicks2
3Offsides2
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
334Total passes526
235Passes accurate425
70%Passes %81%
0.90expected_goals0.77
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Sudtirol je 6.69, v porovnaní s 6.86 u Mantova. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Sudtirol je S. Molina (7.19), u Mantova je to F. Benaissa-Yahia (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Sudtirol prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 17 asistenciami, na čele s D. Casiraghi (4G). U Mantova je to 27 gólov a 15 asistencií s lídrom L. Mancuso (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Sudtirol nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.51, zatiaľ čo Mantova má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Sudtirol nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Mantova s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Sudtirol nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.50, v porovnaní s 3 u Mantova s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Sudtirol a 80% u Mantova. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Sudtirol nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 38 u Mantova. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Sudtirol je 29.7 (najmladší: J. Martini (21), najstarší: A. Masiello (39)), zatiaľ čo Mantova má priemer 24.6 (najmladší: A. Dembele (21), najstarší: F. Bardi (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Sudtirol majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 25 u Mantova. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Sudtirol3-5-1-13-4-2-1Mantova
GKDEFMIDFWD
31Adamonis34Veseli19Pietran.5Masiello79Molina21Tait6Martini17Casirag.24Davi11Tonin90Odogwu24Bardi3Dembele29Cella27Castell.96Maggioni80Kouda21Trimboli50Benaiss.23Marras19Ruocco9Mancuso

Náhradníci

Tréner: Fabrizio Castori

Náhradníci

Tréner: Francesco Modesto

SudtirolSila pozíciíMantova
6.69
Ø Hodnotenie
6.86
6.86Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.51Obranca (3 v 3)6.87
1G 1A2G 2A
6.85Záložník (5 v 4)6.96
7G 14A3G 11A
6.50Útočník (2 v 3)6.73
3G 2A22G 2A
Sudtirol3-5-1-1
31BrankárM. Adamonis6.9
34ObrancaF. Veseli6.51A
19ObrancaN. Pietrangeli6.51G
5ObrancaA. Masiello6.5
79ZáložníkS. Molina7.24A
21ZáložníkF. Tait6.71G
6ZáložníkJ. Martini6.72G1A
17ZáložníkD. Casiraghi7.04G7A
24ZáložníkS. Davi6.72A
11ÚtočníkR. Tonin6.4
90ÚtočníkR. Odogwu6.63G2A
Mantova3-4-2-1
24BrankárF. Bardi6.8
3ObrancaA. Dembele6.8
29ObrancaS. Cella6.82G
27ObrancaA. Castellini7.02A
96ZáložníkT. Maggioni6.71A
80ZáložníkR. Kouda7.01G1A
21ZáložníkS. Trimboli7.01G7A
50ZáložníkF. Benaissa-Yahia7.11G2A
23ÚtočníkT. Marras6.87G1A
19ÚtočníkF. Ruocco6.87G1A
9ÚtočníkL. Mancuso6.68G

Prehľad zápasu

Mantova zdolal Sudtirol 3:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: S. Trimboli 35′, T. Marras 41′, D. Wieser 83′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Sudtirol mal 41% držanie lopty, Mantova mal 59%. Sudtirol mal 8 striel (0 na bránu), Mantova mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Sudtirol 0.90 — Mantova 0.77. Sudtirol urobil 5 striedaní, Mantova urobil 5.

Rivalita od 2016

Sudtirol vs Mantova vzájomné výsledky

10 stretnutí
Sudtirol
4
výhier
Remízy
4
Mantova
2
výhier
Góly spolu
24 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
6/10 · 60%
Nad 2,5
4/10 · 40%

Aktuálna forma

Sudtirol

LLLDDL

Mantova

WWLWWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Sudtirol0výhry
2remízy4 stretnutí
Mantova2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (42%) — kurzy môžu podceňovať Mantova.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.5%Remíza 36.4%Hostia 27.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.202.753.70
Max2.202.753.70
Nad 2,5: 50.0%Pod 2,5: 55.6%
Trhový favorit:Sudtirol · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Mantova
Výsledok vs. Trh: Sudtirol (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SudtirolPolčas:02Mantova
9Strely11
0Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Sudtirol0–3Mantova2.20/2.75/3.70
18/10/25Mantova1–1Sudtirol2.60/3.29/2.64
29/03/25Mantova2–0Sudtirol2.56/2.92/3.16
14/12/24Sudtirol2–2Mantova1.88/3.32/4.33

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Sudtirol

V 46R 53P 52
Nad 2,543
Goals scored171

Vonkajšia bilancia: Mantova

V 94R 101P 90
Nad 2,541
Goals scored327

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026