Menu

Reggiana vs Palermo

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

MAPEI Stadium - Città del Tricolore, Reggio Emilia25. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Reggiana

11
Hostia

Palermo

Rozhodca: Ermanno Feliciani

Udalosti zápasu

Reggiana
Palermo
Výkop
11′Antonio Palumbo
M. Lambourde
21′
30′
A. Palumbo

asistencia: N. Pierozzi

Alessandro Micai31′
Polčas
T. ReinhartM. Bertagnoli
46′
K. BozhanajA. Tripaldelli
46′
66′
J. SegreD. Johnsen
C. GondoN. Girma
74′
74′
R. ModestoA. Vasic
74′
J. Le DouaronG. Corona
Card upgrade82′
VAR
Andrea Papetti83′
84′
P. CeccaroniE. Gyasi
M. LambourdeM. Rover
88′
Matteo Rover90′
Goal cancelled90+1′
VAR
L. BelardinelliCharlys
90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal9
2Shots off Goal7
3Total Shots20
0Blocked Shots4
3Shots insidebox12
0Shots outsidebox8
11Fouls9
2Corner Kicks7
6Offsides1
30%Ball Possession70%
3Yellow Cards1
1Red Cards0
7Goalkeeper Saves0
200Total passes455
131Passes accurate400
66%Passes %88%
0.85expected_goals1.43
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Reggiana je 6.80, v porovnaní s 6.96 u Palermo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Reggiana je F. Vicari (7.30), u Palermo je to F. Ranocchia (7.31).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Reggiana prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 4 asistenciami, na čele s M. Portanova (7G). U Palermo je to 51 gólov a 38 asistencií s lídrom J. Pohjanpalo (24G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Reggiana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.78, zatiaľ čo Palermo má 3 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Reggiana nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.84, oproti 4 u Palermo s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Reggiana nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 3 u Palermo s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Reggiana a 75% u Palermo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Reggiana nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Palermo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Reggiana je 24.9 (najmladší: M. Lambourde (19), najstarší: A. Micai (32)), zatiaľ čo Palermo má priemer 27.7 (najmladší: P. Peda (23), najstarší: J. Joronen (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Reggiana majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 32 u Palermo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Reggiana4-3-2-13-4-2-1Palermo
GKDEFMIDFWD
1Micai2Papetti34Vicari47Lusuardi43Bonetti16Reinhart57Belardi.10Bozhanaj93Lambour.90Portano.11Gondo66Joronen27Pierozzi29Peda32Ceccaro.18Modesto8Segre10Ranocch.3Augello21Douaron5Palumbo20Pohjanp.

Náhradníci

Tréner: Pierpaolo Bisoli

Náhradníci

Tréner: Filippo Inzaghi

ReggianaSila pozíciíPalermo
6.80
Ø Hodnotenie
6.96
6.87Brankár (1 v 1)7.22
0G 0A0G 0A
6.78Obranca (4 v 3)6.91
2G 1A8G 7A
6.84Záložník (5 v 4)6.98
14G 2A11G 9A
6.59Útočník (1 v 3)6.89
2G 1A32G 22A
Reggiana4-3-2-1
1BrankárA. Micai6.9
2ObrancaA. Papetti6.7
34ObrancaF. Vicari7.31G
47ObrancaMateus Lusuardi6.61G
43ObrancaS. Bonetti6.51A
16ZáložníkT. Reinhart7.23G
57ZáložníkL. Belardinelli6.5
10ZáložníkK. Bozhanaj6.81A
93ZáložníkM. Lambourde6.74G1A
90ZáložníkM. Portanova6.97G
11ÚtočníkC. Gondo6.62G1A
Palermo3-4-2-1
66BrankárJ. Joronen7.2
27ObrancaN. Pierozzi7.05G4A
29ObrancaP. Peda6.81A
32ObrancaP. Ceccaroni7.03G2A
18ZáložníkR. Modesto6.51A
8ZáložníkJ. Segre6.94G3A
10ZáložníkF. Ranocchia7.36G2A
3ZáložníkT. Augello7.31G3A
21ÚtočníkJ. Le Douaron6.65G5A
5ÚtočníkA. Palumbo7.13G10A
20ÚtočníkJ. Pohjanpalo7.024G7A

Prehľad zápasu

Reggiana a Palermo remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: M. Lambourde 21′, A. Palumbo 30′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Reggiana mal 30% držanie lopty, Palermo mal 70%. Reggiana mal 3 striel (1 na bránu), Palermo mal 20 (9 na bránu). Očakávané góly: Reggiana 0.85 — Palermo 1.43. Reggiana urobil 5 striedaní, Palermo urobil 4. VAR zasiahol: Card upgrade (Andrea Papetti 82′), Goal cancelled (Matteo Rover 90′).

Rivalita od 2022

Reggiana vs Palermo vzájomné výsledky

6 stretnutí
Reggiana
2
výhier
Remízy
0
Palermo
4
výhier
Góly spolu
20 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
5/6 · 83%
Nad 2,5
5/6 · 83%

Aktuálna forma

Reggiana

LDLWLL

Palermo

WDWDWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Reggiana2výhry
1remízy6 stretnutí
Palermo3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

83%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (33%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (16%) — kurzy môžu podceňovať Reggiana.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 17.4%Remíza 26.3%Hostia 64.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min5.753.801.56
Max5.753.801.56
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 52.6%
Trhový favorit:Palermo · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Palermo (64%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ReggianaPolčas:11Palermo
3Strely20
1Strely na bránu10

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Reggiana1–1Palermo5.75/3.80/1.56
23/08/25Palermo2–1Reggiana1.77/3.58/4.75
26/01/25Reggiana2–1Palermo3.04/2.93/2.54
26/10/24Palermo2–0Reggiana1.75/3.61/4.66
27/04/24Palermo1–2Reggiana1.76/3.67/4.60
29/08/23Reggiana1–3Palermo3.11/3.12/2.34

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Reggiana

V 60R 70P 97
Nad 2,540
Goals scored222

Vonkajšia bilancia: Palermo

V 168R 134P 91
Nad 2,547
Goals scored568

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026