Menu

Juve Stabia vs Catanzaro

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Romeo Menti, Castellammare di Stabia18. apríla 2026 o 19:30
11
Hostia

Catanzaro

Rozhodca: Niccolo Turrini

Udalosti zápasu

Juve Stabia
Catanzaro
Výkop
N. Mosti

asistencia: A. Gabrielloni

18′
Polčas
Emanuele Torrasi61′
E. TorrasiG. Leone
63′
A. GabrielloniA. Okoro
63′
S. DiakiteM. Varnier
72′
79′
M. LiberaliR. Oudin
79′
R. FrosininiP. Nuamah
84′Tommaso Cassandro
84′
M. PompettiD. Buglio
84′
G. AlesiN. Koffi
A. CacciamaniF. Maistro
85′
C. PierobonM. Ricciardi
85′
88′
F. Di Francesco
90+1′
Matias AntoniniE. Bashi
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
0Shots off Goal4
7Total Shots13
4Blocked Shots4
5Shots insidebox7
2Shots outsidebox6
14Fouls14
3Corner Kicks4
2Offsides1
44%Ball Possession56%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
372Total passes471
310Passes accurate417
83%Passes %89%
0.63expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Juve Stabia je 6.79, v porovnaní s 6.83 u Catanzaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Juve Stabia je A. Confente (6.98), u Catanzaro je to M. Pigliacelli (7.01).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Juve Stabia prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 9 asistenciami, na čele s N. Mosti (7G). U Catanzaro je to 29 gólov a 13 asistencií s lídrom F. Pittarello (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Juve Stabia nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Catanzaro má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Juve Stabia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Catanzaro s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Juve Stabia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 3 u Catanzaro s priemerom 6.85. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Juve Stabia a 83% u Catanzaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Juve Stabia nazbierali v tejto sezóne 47 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Catanzaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Juve Stabia je 25.0 (najmladší: A. Cacciamani (18), najstarší: A. Gabrielloni (31)), zatiaľ čo Catanzaro má priemer 26.1 (najmladší: M. Liberali (18), najstarší: N. Brighenti (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Juve Stabia majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 26 u Catanzaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Juve Stabia3-5-1-13-4-2-1Catanzaro
GKDEFMIDFWD
1Confente46Diakite33Giorgini14Mura24Carisso.98Mosti28Torrasi10Pierobon77Cacciam.29Correia9Gabriel.22Pigliac.84Cassand.4Antonini23Brighen.62Frosini.32Rispoli21Pompetti94Frances.14Liberali30Alesi8Pittare.

Náhradníci

Tréner: Ignazio Abate

Náhradníci

Tréner: Alberto Aquilani

Juve StabiaSila pozíciíCatanzaro
6.79
Ø Hodnotenie
6.83
6.98Brankár (1 v 1)7.01
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 3)6.86
1G 1A7G 2A
6.77Záložník (5 v 4)6.74
16G 3A4G 2A
6.70Útočník (2 v 3)6.85
6G 5A18G 9A
Juve Stabia3-5-1-1
1BrankárA. Confente7.0
46ObrancaS. Diakite6.7
33ObrancaA. Giorgini6.91G
14ObrancaC. Dalle Mura6.81A
24ZáložníkL. Carissoni7.06G2A
98ZáložníkN. Mosti6.87G1A
28ZáložníkE. Torrasi
10ZáložníkC. Pierobon6.61G
77ZáložníkA. Cacciamani6.72G
29ÚtočníkO. Correia6.84G2A
9ÚtočníkA. Gabrielloni6.62G3A
Catanzaro3-4-2-1
22BrankárM. Pigliacelli7.0
84ObrancaT. Cassandro6.93G2A
4ObrancaMatias Antonini6.93G
23ObrancaN. Brighenti6.81G
62ZáložníkR. Frosinini6.61G
32ZáložníkF. Rispoli6.81G
21ZáložníkM. Pompetti6.71G
94ZáložníkF. Di Francesco6.81G2A
14ÚtočníkM. Liberali6.83G3A
30ÚtočníkG. Alesi6.83G
8ÚtočníkF. Pittarello7.012G6A

Prehľad zápasu

Juve Stabia a Catanzaro remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: N. Mosti 18′, F. Di Francesco 88′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Juve Stabia mal 44% držanie lopty, Catanzaro mal 56%. Juve Stabia mal 7 striel (3 na bránu), Catanzaro mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Juve Stabia 0.63 — Catanzaro 0.83. Juve Stabia urobil 5 striedaní, Catanzaro urobil 5.

Rivalita od 2016

Juve Stabia vs Catanzaro vzájomné výsledky

15 stretnutí
Juve Stabia
3
výhier
Remízy
9
Catanzaro
3
výhier
Góly spolu
33 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
7/15 · 47%
Nad 2,5
5/15 · 33%

Aktuálna forma

Juve Stabia

LDDWLW

Catanzaro

LWDDDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Juve Stabia1výhry
3remízy4 stretnutí
Catanzaro0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 44.4%Remíza 31.3%Hostia 32.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.253.203.10
Max2.253.203.10
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Juve Stabia · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Juve Stabia (44%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Juve StabiaPolčas:10Catanzaro
7Strely14
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Juve Stabia1–1Catanzaro2.25/3.20/3.10
26/09/25Catanzaro2–2Juve Stabia2.87/3.05/2.64
01/05/25Juve Stabia2–0Catanzaro2.04/3.61/3.46
25/08/24Catanzaro0–0Juve Stabia2.19/3.23/3.36

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Juve Stabia

V 66R 78P 95
Nad 2,552
Goals scored276

Vonkajšia bilancia: Catanzaro

V 55R 61P 81
Nad 2,549
Goals scored236

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026