Menu

Bari vs Venezia

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio San Nicola, Bari18. apríla 2026 o 15:00
Domáci

Bari

03
Hostia

Venezia

Rozhodca: Federico Dionisi

Udalosti zápasu

Bari
Venezia
Výkop
19′
R. Haps
Emanuele Rao43′
45′
R. Haps

asistencia: M. Sverko

Polčas
A. CistanaG. Stabile
46′
52′
A. Adorante
64′
A. AdoranteL. Lauberbach
64′
A. HainautR. Sagrado
G. MonciniC. Gytkjaer
66′
D. TraoreG. De Pieri
66′
G. MaggioreR. Pagano
66′
E. RaoM. Cuni
72′
76′
I. DoumbiaN. Lella
76′
K. PerezM. Dagasso
85′
G. BusioA. Duncan
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal8
6Total Shots17
1Blocked Shots2
5Shots insidebox13
1Shots outsidebox4
19Fouls12
4Corner Kicks3
0Offsides2
28%Ball Possession72%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
227Total passes622
150Passes accurate563
66%Passes %91%
0.46expected_goals2.14
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bari je 6.79, v porovnaní s 7.10 u Venezia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bari je M. Cerofolini (7.15), u Venezia je to F. Stankovic (7.48).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bari prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 6 asistenciami, na čele s G. Moncini (10G). U Venezia je to 58 gólov a 36 asistencií s lídrom A. Adorante (17G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bari nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Venezia má 3 obrancov s priemerom 7.04. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bari nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 5 u Venezia s hodnotením 7.08. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bari nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.59, v porovnaní s 2 u Venezia s priemerom 7.08. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Bari a 84% u Venezia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bari nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 49 u Venezia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bari je 25.9 (najmladší: D. Traore (19), najstarší: V. Mantovani (29)), zatiaľ čo Venezia má priemer 25.4 (najmladší: I. Doumbia (22), najstarší: R. Haps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bari majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 31 u Venezia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bari3-5-23-5-2Venezia
GKDEFMIDFWD
31Cerofol.51Cistana26Odenthal13Mantova.30Mane66Traore18Maggiore27Braunod.28Piscopo11Moncini17Rao1Stankov.2Korac30Svoboda33Sverko18Hainaut71Perez6Busio8Doumbia5Haps10Yeboah9Adorante

Náhradníci

Tréner: Moreno Longo

Náhradníci

Tréner: Giovanni Stroppa

BariSila pozíciíVenezia
6.79
Ø Hodnotenie
7.10
7.15Brankár (1 v 1)7.48
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 3)7.04
1G 1A4G 4A
6.71Záložník (6 v 5)7.08
4G 3A27G 23A
6.59Útočník (1 v 2)7.08
10G 2A27G 9A
Bari3-5-2
31BrankárM. Cerofolini7.2
51ObrancaA. Cistana6.81A
26ObrancaC. Odenthal6.91G
13ObrancaV. Mantovani6.8
30ZáložníkM. Mane
66ZáložníkD. Traore6.5
18ZáložníkG. Maggiore6.83G1A
27ZáložníkM. Braunoder6.82A
28ZáložníkK. Piscopo6.81G
17ZáložníkE. Rao
11ÚtočníkG. Moncini6.610G2A
Venezia3-5-2
1BrankárF. Stankovic7.5
2ObrancaS. Korac6.91G1A
30ObrancaM. Svoboda7.33G2A
33ObrancaM. Sverko6.91A
18ZáložníkA. Hainaut7.05G5A
71ZáložníkK. Perez7.23G7A
6ZáložníkG. Busio7.37G3A
8ZáložníkI. Doumbia6.97G5A
5ZáložníkR. Haps7.05G3A
10ÚtočníkJ. Yeboah7.310G8A
9ÚtočníkA. Adorante6.917G1A

Prehľad zápasu

Venezia zdolal Bari 3:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: R. Haps 19′, R. Haps 45′, A. Adorante 52′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Bari mal 28% držanie lopty, Venezia mal 72%. Bari mal 6 striel (2 na bránu), Venezia mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Bari 0.46 — Venezia 2.14. Bari urobil 5 striedaní, Venezia urobil 5.

Rivalita od 2017

Bari vs Venezia vzájomné výsledky

7 stretnutí
Bari
2
výhier
Remízy
0
Venezia
5
výhier
Góly spolu
20 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
5/7 · 71%

Aktuálna forma

Bari

WLLLWL

Venezia

DWWDWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Venezia dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bari2výhry
0remízy8 stretnutí
Venezia6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (25%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (13%) — kurzy môžu podceňovať Bari.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 14.3%Remíza 23.1%Hostia 70.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min7.004.331.42
Max7.004.331.42
Nad 2,5: 63.7%Pod 2,5: 42.6%
Trhový favorit:Venezia · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Venezia
Výsledok vs. Trh: Venezia (70%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BariPolčas:02Venezia
6Strely17
2Strely na bránu7

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Bari0–3Venezia7.00/4.33/1.42
24/08/25Venezia2–1Bari2.05/3.22/3.94
10/03/24Venezia3–1Bari1.78/3.46/4.74
25/11/23Bari0–3Venezia2.52/3.15/2.82
01/03/23Bari1–0Venezia2.12/3.38/3.65
08/10/22Venezia1–2Bari2.36/3.20/3.09
09/09/17Bari0–2Venezia1.82/3.27/5.03
03/02/18Venezia3–1Bari2.27/3.05/3.39

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bari

V 265R 265P 247
Nad 2,541
Goals scored896

Vonkajšia bilancia: Venezia

V 175R 151P 143
Nad 2,544
Goals scored601

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026