Menu

Spezia vs Mantova

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Alberto Picco, La Spezia12. apríla 2026 o 17:15
Domáci

Spezia

02
Hostia

Mantova

Rozhodca: J. L. Sacchi

Udalosti zápasu

Spezia
Mantova
Výkop
Alessandro Romano13′
26′
D. MensahL. Mancuso
28′Ali Dembélé
32′
D. Bragantini

asistencia: T. Maggioni

45+3′Simone Trimboli
Polčas
D. MascardiB. Radunovic
46′
G. AurelioL. Sernicola
46′
G. Di SerioG. Lapadula
46′
Filippo Bandinelli49′
C. ComottoL. Vignali
56′
71′
D. BragantiniN. Buso
71′
F. RuoccoT. Marras
72′
N. Buso

asistencia: S. Trimboli

G. ArtisticoV. Vlahovic
74′
79′Rachid Kouda
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
6Shots off Goal2
12Total Shots13
3Blocked Shots6
10Shots insidebox8
2Shots outsidebox5
21Fouls12
6Corner Kicks0
1Offsides2
44%Ball Possession56%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
304Total passes412
200Passes accurate307
66%Passes %75%
2.41expected_goals1.00
1goals_prevented1

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Spezia je 6.78, v porovnaní s 6.88 u Mantova. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Spezia je D. Mascardi (7.08), u Mantova je to D. Bragantini (7.13).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Spezia prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 11 asistenciami, na čele s G. Artistico (12G). U Mantova je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom F. Ruocco (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Spezia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Mantova má 3 obrancov s priemerom 6.87. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Spezia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Mantova s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Spezia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.72, v porovnaní s 3 u Mantova s priemerom 6.82. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Spezia a 81% u Mantova. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Spezia nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Mantova. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Spezia je 24.0 (najmladší: C. Comotto (17), najstarší: F. Bandinelli (30)), zatiaľ čo Mantova má priemer 24.8 (najmladší: A. Dembele (21), najstarší: D. Mensah (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Spezia majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Mantova. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Spezia4-4-23-4-2-1Mantova
GKDEFMIDFWD
12Mascardi37Mateju4Ruggero55Hristov11Beruatto34Comotto60Romano25Bandine.31Aurelio20Serio9Artisti.24Bardi3Dembele27Castell.29Cella96Maggioni21Trimboli80Kouda50Benaiss.30Bragant.19Ruocco7Mensah

Náhradníci

Tréner: Luca D'Angelo

Náhradníci

Tréner: Francesco Modesto

SpeziaSila pozíciíMantova
6.78
Ø Hodnotenie
6.88
7.08Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 3)6.87
2G 5A2G 2A
6.75Záložník (4 v 4)6.96
7G 4A3G 11A
6.72Útočník (2 v 3)6.82
15G 2A17G 3A
Spezia4-4-2
12BrankárD. Mascardi7.1
37ObrancaA. Mateju6.81A
4ObrancaM. Ruggero6.6
55ObrancaP. Hristov6.8
11ObrancaP. Beruatto6.92G4A
34ZáložníkC. Comotto6.7
60ZáložníkA. Romano6.91A
25ZáložníkF. Bandinelli6.71G
31ZáložníkG. Aurelio6.76G3A
20ÚtočníkG. Di Serio6.53G1A
9ÚtočníkG. Artistico6.912G1A
Mantova3-4-2-1
24BrankárF. Bardi6.8
3ObrancaA. Dembele6.8
27ObrancaA. Castellini7.02A
29ObrancaS. Cella6.82G
96ZáložníkT. Maggioni6.71A
21ZáložníkS. Trimboli7.01G7A
80ZáložníkR. Kouda7.01G1A
50ZáložníkF. Benaissa-Yahia7.11G2A
30ÚtočníkD. Bragantini7.16G1A
19ÚtočníkF. Ruocco6.87G1A
7ÚtočníkD. Mensah6.64G1A

Prehľad zápasu

Mantova zdolal Spezia 2:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: D. Bragantini 32′, N. Buso 72′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Spezia mal 44% držanie lopty, Mantova mal 56%. Spezia mal 12 striel (3 na bránu), Mantova mal 13 (5 na bránu). Očakávané góly: Spezia 2.41 — Mantova 1.00. Spezia urobil 5 striedaní, Mantova urobil 3.

Rivalita od 2024

Spezia vs Mantova vzájomné výsledky

3 stretnutí
Spezia
0
výhier
Remízy
2
Mantova
1
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
3/3 · 100%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 41 v 2025Všetkých 3 stretnutí

Aktuálna forma

Spezia

DLWLLL

Mantova

WWLWWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Spezia0výhry
2remízy4 stretnutí
Mantova2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.3

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (41%) — kurzy môžu podceňovať Mantova.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.5%Remíza 30.8%Hostia 32.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.253.10
Max2.303.253.10
Nad 2,5: 49.3%Pod 2,5: 56.2%
Trhový favorit:Spezia · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Mantova
Výsledok vs. Trh: Spezia (43%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

SpeziaPolčas:01Mantova
12Strely13
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
12/04/26Spezia0–2Mantova2.30/3.25/3.10
23/11/25Mantova4–1Spezia2.65/3.20/2.65
13/04/25Mantova2–2Spezia3.97/3.65/1.86
26/12/24Spezia1–1Mantova1.57/3.97/5.71

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Spezia

V 173R 176P 174
Nad 2,542
Goals scored627

Vonkajšia bilancia: Mantova

V 94R 101P 90
Nad 2,541
Goals scored327

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026