Menu

Avellino vs Catanzaro

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Partenio-Adriano Lombardi, Avellino11. apríla 2026 o 17:15
Domáci

Avellino

11
Hostia

Catanzaro

Rozhodca: P. Tremolada

Udalosti zápasu

Avellino
Catanzaro
Výkop
4′Jacopo Petriccione
Raffaele Russo10′
Dimitrios Sounas29′
31′
J. PetriccioneM. Pompetti
Tommaso Cancellotti40′
Polčas
J. KumiF. Missori
46′
56′Nicolò Brighenti
60′
P. Iemmello

asistencia: S. Pontisso

M. PalumboA. Favilli
63′
T. BiasciC. Patierno
63′
T. CancellottiR. Insigne
64′
66′Simone Pontisso
72′Federico Di Francesco
75′Nicolò Brighenti
75′Nicolò Brighenti
D. SounasA. Le Borgne
79′
79′
S. PontissoD. Buglio
79′
F. Di FrancescoR. Frosinini
79′
M. LiberaliG. Esteves
86′
Fellipe JackB. Verrengia
Antony Iannarilli90+6′
Goal confirmed90+6′
VAR
A. Iannarilli

asistencia: R. Insigne

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal2
9Shots off Goal3
19Total Shots7
5Blocked Shots2
12Shots insidebox2
7Shots outsidebox5
15Fouls10
6Corner Kicks1
1Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards5
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
337Total passes466
287Passes accurate408
85%Passes %88%
2.08expected_goals0.54
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Avellino je 6.86, v porovnaní s 6.95 u Catanzaro. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Avellino je L. Simic (7.04), u Catanzaro je to S. Pontisso (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Avellino prispeli v tejto sezóne 29 gólmi a 19 asistenciami, na čele s T. Biasci (12G). U Catanzaro je to 28 gólov a 24 asistencií s lídrom P. Iemmello (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Avellino nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Catanzaro má 3 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Avellino nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u Catanzaro s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Avellino nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 3 u Catanzaro s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Avellino a 84% u Catanzaro. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Avellino nazbierali v tejto sezóne 49 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Catanzaro. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Avellino je 28.0 (najmladší: J. Kumi (21), najstarší: A. Iannarilli (35)), zatiaľ čo Catanzaro má priemer 26.7 (najmladší: M. Liberali (18), najstarší: N. Brighenti (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Avellino majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 27 u Catanzaro. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Avellino4-3-1-23-4-2-1Catanzaro
GKDEFMIDFWD
1Iannari.29Cancell.44Simic56Enrici3Sala16Kumi6Palmiero24Sounas20Palumbo14Biasci10Russo22Pigliac.23Brighen.4Antonini6Jack27Favasuli20Pontisso10Petricc.94Frances.14Liberali32Rispoli9Iemmello

Náhradníci

Tréner: Davide Ballardini

Náhradníci

Tréner: Alberto Aquilani

AvellinoSila pozíciíCatanzaro
6.86
Ø Hodnotenie
6.95
6.98Brankár (1 v 1)7.01
1G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.88
6G 5A5G 0A
6.88Záložník (4 v 4)7.09
6G 8A9G 12A
6.79Útočník (2 v 3)6.83
16G 6A14G 12A
Avellino4-3-1-2
1BrankárA. Iannarilli7.01G
29ObrancaT. Cancellotti6.81G1A
44ObrancaL. Simic7.03G1A
56ObrancaP. Enrici6.72G1A
3ObrancaM. Sala6.82A
16ZáložníkJ. Kumi6.71G
6ZáložníkL. Palmiero7.01A
24ZáložníkD. Sounas7.01G4A
20ZáložníkM. Palumbo6.84G3A
14ÚtočníkT. Biasci6.812G3A
10ÚtočníkR. Russo6.84G3A
Catanzaro3-4-2-1
22BrankárM. Pigliacelli7.0
23ObrancaN. Brighenti6.81G
4ObrancaMatias Antonini6.93G
6ObrancaFellipe Jack7.01G
27ZáložníkC. Favasuli7.02G3A
20ZáložníkS. Pontisso7.34G6A
10ZáložníkJ. Petriccione7.32G1A
94ZáložníkF. Di Francesco6.81G2A
14ÚtočníkM. Liberali6.83G3A
32ÚtočníkF. Rispoli6.81G
9ÚtočníkP. Iemmello6.810G9A

Prehľad zápasu

Avellino a Catanzaro remizovali 1:1. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: P. Iemmello 60′, A. Iannarilli 90′. Bolo udelených 9 žltých kariet, 1 červených kariet. Avellino mal 44% držanie lopty, Catanzaro mal 56%. Avellino mal 19 striel (5 na bránu), Catanzaro mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Avellino 2.08 — Catanzaro 0.54. Avellino urobil 5 striedaní, Catanzaro urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Antony Iannarilli 90′).

Rivalita od 2019

Avellino vs Catanzaro vzájomné výsledky

8 stretnutí
Avellino
1
výhier
Remízy
2
Catanzaro
5
výhier
Góly spolu
21 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
4/8 · 50%

Aktuálna forma

Avellino

LWWDLL

Catanzaro

LWDDDD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Avellino0výhry
1remízy2 stretnutí
Catanzaro1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.5

Priemerný počet gólov na zápas

0%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať Catanzaro.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.7%Remíza 30.8%Hostia 38.9%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.653.252.57
Max2.653.252.57
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Catanzaro (39%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

AvellinoPolčas:00Catanzaro
19Strely7
5Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Avellino1–1Catanzaro2.65/3.25/2.57
13/12/25Catanzaro1–0Avellino1.81/3.60/3.90

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Avellino

V 115R 129P 175
Nad 2,544
Goals scored449

Vonkajšia bilancia: Catanzaro

V 55R 61P 81
Nad 2,549
Goals scored236

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026