Menu

Virtus Entella vs Reggiana

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Comunale di Chiavari, Chiavari22. marca 2026 o 19:30
30
Hostia

Reggiana

Rozhodca: Simone Sozza

Udalosti zápasu

Virtus Entella
Reggiana
Výkop
A. Franzoni

asistencia: S. Di Mario

5′
23′Lorenzo Libutti
Polčas
48′Andrea Papetti
VAR
56′Card upgrade
57′Andrija Novakovich
Ivan Marconi61′
65′Alessandro Micai
I. Marconi
65′
68′
L. LibuttiK. Bozhanaj
68′
M. BertagnoliCharlys
76′Matteo Rover
Leonardo Benedetti77′
I. MarconiM. Alborghetti
78′
78′
M. RoverF. Vicari
78′
N. GirmaT. Fumagalli
L. BenedettiN. Karic
79′
L. Cuppone

asistencia: N. Karic

82′
84′
T. ReinhartM. Lambourde
A. FranzoniM. Dalla Vecchia
85′
D. BaritiT. Del Lungo
85′
M. TirelliD. P. Stabile
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal3
5Shots off Goal6
19Total Shots11
5Blocked Shots2
14Shots insidebox6
5Shots outsidebox5
20Fouls18
8Corner Kicks3
5Offsides1
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards6
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves6
373Total passes326
295Passes accurate252
79%Passes %77%
1.64expected_goals0.67
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Virtus Entella je 6.82, v porovnaní s 6.74 u Reggiana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Virtus Entella je Andrea Tiritiello (7.23), u Reggiana je to Tobías Reinhart (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Virtus Entella prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 8 asistenciami, na čele s Andrea Tiritiello (7G). U Reggiana je to 20 gólov a 11 asistencií s lídrom Manolo Portanova (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Virtus Entella nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.90, zatiaľ čo Reggiana má 3 obrancov s priemerom 6.63. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Virtus Entella nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Reggiana s hodnotením 6.77. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Virtus Entella nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 2 u Reggiana s priemerom 6.77. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 75% u Virtus Entella a 76% u Reggiana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Virtus Entella nazbierali v tejto sezóne 53 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Reggiana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Virtus Entella je 28.0 (najmladší: Stefano Di Mario (21), najstarší: Ivan Marconi (36)), zatiaľ čo Reggiana má priemer 26.1 (najmladší: Mateus Lusuardi (21), najstarší: Alessandro Micai (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Virtus Entella majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 26 u Reggiana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Virtus Entella3-5-23-5-2Reggiana
GKDEFMIDFWD
22Frate23Parodi6Tiritie.15Marconi7Bariti24Franzoni5Squizza.32Benedet.26Mario17Tirelli10Cuppone1Micai2Papetti14Quaranta47Lusuardi23Rover16Reinhart26Bertagn.90Portano.17Libutti80Girma9Novakov.

Náhradníci

Tréner: Andrea Chiappella

Náhradníci

Tréner: Davide Dionigi

Virtus EntellaSila pozíciíReggiana
6.82
Ø Hodnotenie
6.74
7.03Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 0A
6.90Obranca (3 v 3)6.63
11G 0A1G 1A
6.80Záložník (5 v 5)6.77
7G 7A12G 7A
6.66Útočník (2 v 2)6.77
6G 1A7G 3A
Virtus Entella3-5-2
22BrankárFederico Del Frate7.0
23ObrancaLuca Parodi6.71G
6ObrancaAndrea Tiritiello7.27G
15ObrancaIvan Marconi6.73G
7ZáložníkDavide Bariti6.81G2A
24ZáložníkAndrea Franzoni6.76G1A
5ZáložníkNiccolo Squizzato7.02A
32ZáložníkLeonardo Benedetti6.6
26ZáložníkStefano Di Mario6.82A
17ÚtočníkMattia Tirelli6.51G
10ÚtočníkLuigi Cuppone6.85G1A
Reggiana3-5-2
1BrankárAlessandro Micai6.9
2ObrancaAndrea Papetti6.7
14ObrancaDanilo Quaranta6.61A
47ObrancaMateus Lusuardi6.61G
23ZáložníkMatteo Rover6.61G2A
16ZáložníkTobías Reinhart7.23G
26ZáložníkMassimo Bertagnoli6.61G5A
90ZáložníkManolo Portanova6.97G
17ZáložníkLorenzo Libutti6.5
80ÚtočníkNatan Girma6.93G2A
9ÚtočníkAndrija Novakovich6.64G1A

Prehľad zápasu

Virtus Entella zdolal Reggiana 3:0. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: A. Franzoni 5′, I. Marconi 65′, L. Cuppone 82′. Bolo udelených 8 žltých kariet, 1 červených kariet. Virtus Entella mal 54% držanie lopty, Reggiana mal 46%. Virtus Entella mal 19 striel (9 na bránu), Reggiana mal 11 (3 na bránu). Očakávané góly: Virtus Entella 1.64 — Reggiana 0.67. Virtus Entella urobil 5 striedaní, Reggiana urobil 5. VAR zasiahol: Card upgrade (Andrija Novakovich 56′).

Rivalita od 2020

Virtus Entella vs Reggiana vzájomné výsledky

7 stretnutí
Virtus Entella
1
výhier
Remízy
2
Reggiana
4
výhier
Góly spolu
8 · 1.1/zápas
Obaja skórovali
1/7 · 14%
Nad 2,5
1/7 · 14%

Aktuálna forma

Virtus Entella

LWDDLW

Reggiana

LDLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Virtus Entella1výhry
1remízy4 stretnutí
Reggiana2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 52.4%Remíza 32.3%Hostia 23.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.913.104.20
Max1.913.104.20
Nad 2,5: 43.5%Pod 2,5: 62.5%
Trhový favorit:Virtus Entella · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Virtus Entella
Výsledok vs. Trh: Virtus Entella (52%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Virtus EntellaPolčas:10Reggiana
19Strely11
9Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
22/03/26Virtus Entella3–0Reggiana1.91/3.10/4.20
08/11/25Reggiana0–0Virtus Entella2.55/2.95/2.85
07/02/21Reggiana2–1Virtus Entella2.51/2.86/3.31
03/10/20Virtus Entella0–2Reggiana2.21/3.08/3.67

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Virtus Entella

V 75R 94P 112
Nad 2,540
Goals scored293

Vonkajšia bilancia: Reggiana

V 60R 70P 97
Nad 2,540
Goals scored222

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026