Menu

Catanzaro vs Modena

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2025

Stadio Nicola Ceravolo, Catanzaro14. apríla 2026 o 19:00
Domáci

Catanzaro

22
Hostia

Modena

Udalosti zápasu

Catanzaro
Modena
Výkop
F. Pittarello
5′
Goal confirmed7′
VAR
Tommaso Cassandro27′
28′
D. Adorni

asistencia: M. Cotali

Simone Pontisso34′
F. Rispoli

asistencia: M. Liberali

40′
Polčas
46′Fabio Gerli
46′
D. AdorniD. Tonoli
P. IemmelloF. Di Francesco
55′
63′
S. SantoroN. Pyyhtia
63′
M. CotaliL. Zanimacchia
71′
G. AmbrosinoP. Mendes
M. LiberaliM. Pompetti
74′
C. FavasuliR. Frosinini
74′
78′
F. GerliS. Wiafe
Fellipe JackB. Verrengia
84′
S. PontissoD. Buglio
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
3Shots off Goal5
8Total Shots8
1Blocked Shots0
4Shots insidebox6
4Shots outsidebox2
8Fouls16
5Corner Kicks5
3Offsides1
55%Ball Possession45%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
396Total passes308
344Passes accurate250
87%Passes %81%
1.18expected_goals1.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Catanzaro je 6.93, v porovnaní s 6.92 u Modena. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Catanzaro je S. Pontisso (7.26), u Modena je to M. Pezzolato (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Catanzaro prispeli v tejto sezóne 42 gólmi a 29 asistenciami, na čele s F. Pittarello (12G). U Modena je to 15 gólov a 14 asistencií s lídrom F. Zampano (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Catanzaro nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Modena má 2 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Catanzaro nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.96, oproti 6 u Modena s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Catanzaro nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.87, v porovnaní s 2 u Modena s priemerom 6.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Catanzaro a 80% u Modena. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Catanzaro nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Modena. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Catanzaro je 24.7 (najmladší: M. Liberali (18), najstarší: P. Iemmello (33)), zatiaľ čo Modena má priemer 26.2 (najmladší: M. Pezzolato (21), najstarší: D. Adorni (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Catanzaro majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 22 u Modena. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Catanzaro3-4-2-13-5-2Modena
GKDEFMIDFWD
22Pigliac.84Cassand.4Antonini6Jack27Favasuli32Rispoli20Pontisso30Alesi14Liberali9Iemmello8Pittare.22Pezzola.25Dellava.28Adorni20Nieling7Zampano17Massolin16Gerli8Santoro29Cotali10Ambrosi.99Luca

Náhradníci

Tréner: Alberto Aquilani

Náhradníci

Tréner: Andrea Sottil

CatanzaroSila pozíciíModena
6.93
Ø Hodnotenie
6.92
7.01Brankár (1 v 1)7.32
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 2)6.88
7G 2A1G 1A
6.96Záložník (4 v 6)6.95
10G 9A9G 10A
6.87Útočník (3 v 2)6.70
25G 18A5G 3A
Catanzaro3-4-2-1
22BrankárM. Pigliacelli7.0
84ObrancaT. Cassandro6.93G2A
4ObrancaMatias Antonini6.93G
6ObrancaFellipe Jack7.01G
27ZáložníkC. Favasuli7.02G3A
32ZáložníkF. Rispoli6.81G
20ZáložníkS. Pontisso7.34G6A
30ZáložníkG. Alesi6.83G
14ÚtočníkM. Liberali6.83G3A
9ÚtočníkP. Iemmello6.810G9A
8ÚtočníkF. Pittarello7.012G6A
Modena3-5-2
22BrankárM. Pezzolato7.3
25ObrancaA. Dellavalle7.0
28ObrancaD. Adorni6.81G1A
20ZáložníkB. Nieling
7ZáložníkF. Zampano6.84G1A
17ZáložníkY. Massolin6.93G3A
16ZáložníkF. Gerli7.0
8ZáložníkS. Santoro7.22G4A
29ZáložníkM. Cotali6.82A
10ÚtočníkG. Ambrosino6.92G
99ÚtočníkM. De Luca6.53G3A

Prehľad zápasu

Catanzaro a Modena remizovali 2:2. Zápas sa hral v Serie B 2025. Góly strelili: F. Pittarello 5′, D. Adorni 28′, F. Rispoli 40′, P. Mendes 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Catanzaro mal 55% držanie lopty, Modena mal 45%. Catanzaro mal 8 striel (4 na bránu), Modena mal 8 (3 na bránu). Očakávané góly: Catanzaro 1.18 — Modena 1.26. Catanzaro urobil 5 striedaní, Modena urobil 5. VAR zasiahol: Goal confirmed (Filippo Pittarello 7′).

Rivalita od 2022

Catanzaro vs Modena vzájomné výsledky

6 stretnutí
Catanzaro
2
výhier
Remízy
1
Modena
3
výhier
Góly spolu
21 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
6/6 · 100%
Nad 2,5
6/6 · 100%

Aktuálna forma

Catanzaro

LWDDDD

Modena

WLLDDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Catanzaro2výhry
2remízy6 stretnutí
Modena2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Modena.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.2%Remíza 31.3%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.202.70
Max2.553.202.70
Nad 2,5: 53.2%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Catanzaro (39%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CatanzaroPolčas:21Modena
8Strely8
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/04/26Catanzaro2–2Modena2.55/3.20/2.70
08/12/25Modena1–2Catanzaro1.66/3.50/5.25
29/03/25Modena2–1Catanzaro2.06/3.09/4.12
06/10/24Catanzaro2–2Modena2.68/3.01/2.80
12/04/24Modena1–3Catanzaro2.06/3.24/3.85
04/11/23Catanzaro1–2Modena2.23/3.34/3.21

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Catanzaro

V 55R 61P 81
Nad 2,549
Goals scored236

Vonkajšia bilancia: Modena

V 226R 235P 232
Nad 2,542
Goals scored824

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026