Menu

Juve Stabia vs Reggiana

Riadny čas

Serie B · Sezóna 2024

Stadio Comunale Romeo Menti, Castellammare di Stabia9. mája 2025 o 20:30
12
Hostia

Reggiana

Rozhodca: L. Zufferli

Udalosti zápasu

Juve Stabia
Reggiana
Výkop
26′Cedric Gondo
29′
N. Girma
45′
N. Girma

asistencia: M. Portanova

Polčas
C. PierobonL. Candellone
46′
67′Francesco Bardi
F. MaistroE. Dubickas
75′
Y. RocchettiG. Morachioli
75′
77′
M. PortanovaE. Kabashi
78′
A. MeroniY. Nahounou
84′
N. GirmaJ. Kumi
A. Adorante

asistencia: K. Piscopo

85′
G. LeoneM. Meli
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal3
8Shots off Goal3
21Total Shots8
5Blocked Shots2
17Shots insidebox7
4Shots outsidebox1
17Fouls14
11Corner Kicks1
0Offsides0
79%Ball Possession21%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
535Total passes151
451Passes accurate65
84%Passes %43%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Juve Stabia je 6.77, v porovnaní s 6.97 u Reggiana. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Juve Stabia je G. Leone (7.10), u Reggiana je to F. Bardi (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Juve Stabia prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 9 asistenciami, na čele s N. Mosti (7G). U Reggiana je to 16 gólov a 8 asistencií s lídrom M. Portanova (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Juve Stabia nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Reggiana má 3 obrancov s priemerom 6.74. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Juve Stabia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 4 u Reggiana s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Juve Stabia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.80, v porovnaní s 3 u Reggiana s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Juve Stabia a 78% u Reggiana. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Juve Stabia nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 35 u Reggiana. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Juve Stabia je 25.6 (najmladší: C. Pierobon (23), najstarší: N. Mosti (27)), zatiaľ čo Reggiana má priemer 27.8 (najmladší: L. Ignacchiti (21), najstarší: F. Bardi (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Juve Stabia majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 24 u Reggiana. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Juve Stabia3-5-23-4-2-1Reggiana
GKDEFMIDFWD
20Thiam4Ruggero45Peda6Bellich10Pierobon98Mosti55Leone11Piscopo3Rocchet.9Adorante37Maistro22Bardi13Meroni4Rozzio44Lucchesi17Libutti16Reinhart25Ignacch.7Marras90Portano.80Girma11Gondo

Náhradníci

Tréner: G. Pagliuca

Náhradníci

Tréner: D. Dionigi

Juve StabiaSila pozíciíReggiana
6.77
Ø Hodnotenie
6.97
Brankár (1 v 1)7.70
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 3)6.74
3G 0A0G 0A
6.74Záložník (5 v 4)6.98
11G 2A4G 4A
6.80Útočník (2 v 3)6.81
2G 7A12G 4A
Juve Stabia3-5-2
20BrankárD. Thiam
4ObrancaM. Ruggero6.81G
45ObrancaP. Peda
6ObrancaM. Bellich6.82G
10ZáložníkC. Pierobon6.61G
98ZáložníkN. Mosti6.87G1A
55ZáložníkG. Leone7.13G1A
11ZáložníkK. Piscopo6.4
3ZáložníkY. Rocchetti
9ÚtočníkA. Adorante
37ÚtočníkF. Maistro6.82G7A
Reggiana3-4-2-1
22BrankárF. Bardi7.7
13ObrancaA. Meroni
4ObrancaP. Rozzio6.7
44ObrancaL. Lucchesi
17ZáložníkL. Libutti6.5
16ZáložníkT. Reinhart7.23G
25ZáložníkL. Ignacchiti
7ZáložníkM. Marras7.31G4A
90ÚtočníkM. Portanova6.97G1A
80ÚtočníkN. Girma6.93G2A
11ÚtočníkC. Gondo6.62G1A

Prehľad zápasu

Reggiana zdolal Juve Stabia 2:1. Zápas sa hral v Serie B 2024. Góly strelili: N. Girma 29′, N. Girma 45′, A. Adorante 85′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Juve Stabia mal 79% držanie lopty, Reggiana mal 21%. Juve Stabia mal 21 striel (8 na bránu), Reggiana mal 8 (3 na bránu). Juve Stabia urobil 4 striedaní, Reggiana urobil 3.

Rivalita od 2016

Juve Stabia vs Reggiana vzájomné výsledky

9 stretnutí
Juve Stabia
2
výhier
Remízy
5
Reggiana
2
výhier
Góly spolu
20 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/9 · 67%
Nad 2,5
3/9 · 33%

Aktuálna forma

Juve Stabia

WDLDDW

Reggiana

WLDLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Juve Stabia0výhry
2remízy4 stretnutí
Reggiana2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (38%) — kurzy môžu podceňovať Reggiana.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 41.1%Remíza 37.5%Hostia 27.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.382.643.60
Max2.492.703.72
Nad 2,5: 40.0%Pod 2,5: 66.7%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh38.3%36.1%25.6%
Verejný trh39.3%34.7%26.0%
Δ1.1%1.4%0.4%

Juve Stabia vs Reggiana — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Reggiana
Výsledok vs. Trh: Juve Stabia (41%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Juve StabiaPolčas:02Reggiana
21Strely8
8Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
01/02/26Reggiana1–1Juve Stabia3.40/3.10/2.25
13/09/25Juve Stabia0–0Reggiana2.12/2.99/3.96
09/05/25Juve Stabia1–2Reggiana2.44/2.67/3.66
26/12/24Reggiana2–1Juve Stabia2.56/2.96/3.00

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Juve Stabia

V 66R 78P 95
Nad 2,552
Goals scored276

Vonkajšia bilancia: Reggiana

V 60R 70P 97
Nad 2,540
Goals scored222

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026