Menu

Parma vs Cremonese

Riadny čas

Serie A · Sezóna 2025

Stadio Ennio Tardini, Parma21. marca 2026 o 15:00
Domáci

Parma

02
Hostia

Cremonese

Rozhodca: Michael Fabbri

Udalosti zápasu

Parma
Cremonese
Výkop
Polčas
46′
A. ZerbinT. Barbieri
50′T. Barbieri
54′
Y. Maleh
A. CircatiH. Nicolussi Caviglia
60′
O. SorensenG. Oristanio
60′
J. Ondrejka66′
67′
F. BonazzoliM. Payero
67′
A. SanabriaJ. Vardy
68′
J. Vandeputte

asistencia: J. Vardy

M. KeitaN. Estevez
73′
J. OndrejkaN. Elphege
73′
79′
J. VandeputteM. Thorsby
89′
M. BianchettiF. Folino
90+1′M. Payero
M. Troilo90+2′
90+3′G. Pezzella
L. Valenti90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal4
4Shots off Goal2
8Total Shots7
3Blocked Shots1
3Shots insidebox4
5Shots outsidebox3
20Fouls15
3Corner Kicks1
0Offsides3
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
396Total passes387
317Passes accurate319
80%Passes %82%
0.34expected_goals0.72
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Parma je 6.81, v porovnaní s 6.74 u Cremonese. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Parma je Alessandro Circati (7.04), u Cremonese je to Emil Audero (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Parma prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Mateo Pellegrino (8G). U Cremonese je to 13 gólov a 12 asistencií s lídrom Federico Bonazzoli (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Parma nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.95, zatiaľ čo Cremonese má 4 obrancov s priemerom 6.72. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Parma nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 4 u Cremonese s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Parma nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Cremonese s priemerom 6.74. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Parma a 79% u Cremonese. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Parma nazbierali v tejto sezóne 37 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Cremonese. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Parma je 23.6 (najmladší: Sascha Britschgi (19), najstarší: Gabriel Strefezza (28)), zatiaľ čo Cremonese má priemer 28.0 (najmladší: Filippo Terracciano (22), najstarší: Matteo Bianchetti (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Parma majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 26 u Cremonese. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Parma3-4-34-4-2Cremonese
GKDEFMIDFWD
31Suzuki39Circati37Troilo5Valenti27Britsch.22Sørensen16Keita14Valeri7Strefez.9Pellegr.17Ondrejka1Audero24Terracc.15Bianche.5Luperto3Pezzella7Zerbin33Grassi29Maleh27Vandepu.90Bonazzo.99Sanabria

Náhradníci

Tréner: Carlos Cuesta

Náhradníci

Tréner: Davide Nicola

ParmaSila pozíciíCremonese
6.81
Ø Hodnotenie
6.74
7.03Brankár (1 v 1)7.10
0G 0A0G 0A
6.95Obranca (3 v 4)6.72
2G 0A2G 4A
6.73Záložník (4 v 4)6.67
1G 6A2G 6A
6.71Útočník (3 v 2)6.74
9G 3A9G 2A
Parma3-4-3
31BrankárZion Suzuki7.0
39ObrancaAlessandro Circati7.01G
37ObrancaMariano Troilo6.91G
5ObrancaLautaro Valenti6.9
27ZáložníkSascha Britschgi6.62A
22ZáložníkOliver Sørensen6.51G1A
16ZáložníkMandela Keita6.91A
14ZáložníkEmanuele Valeri6.92A
7ÚtočníkGabriel Strefezza6.91G2A
9ÚtočníkMateo Pellegrino6.78G1A
17ÚtočníkJacob Ondrejka6.5
Cremonese4-4-2
1BrankárEmil Audero7.1
24ObrancaFilippo Terracciano6.72G
15ObrancaMatteo Bianchetti6.82A
5ObrancaSebastiano Luperto6.71A
3ObrancaGiuseppe Pezzella6.71A
7ZáložníkAlessio Zerbin6.52A
33ZáložníkAlberto Grassi6.7
29ZáložníkYoussef Maleh6.51G
27ZáložníkJari Vandeputte6.91G4A
90ÚtočníkFederico Bonazzoli7.08G1A
99ÚtočníkAntonio Sanabria6.51G1A

Prehľad zápasu

Cremonese zdolal Parma 2:0. Zápas sa hral v Serie A 2025. Góly strelili: Y. Maleh 54′, J. Vandeputte 68′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Parma mal 52% držanie lopty, Cremonese mal 48%. Parma mal 8 striel (1 na bránu), Cremonese mal 7 (4 na bránu). Očakávané góly: Parma 0.34 — Cremonese 0.72. Parma urobil 4 striedaní, Cremonese urobil 5.

Rivalita od 2017

Parma vs Cremonese vzájomné výsledky

7 stretnutí
Parma
2
výhier
Remízy
2
Cremonese
3
výhier
Góly spolu
14 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Parma

LWWDDL

Cremonese

LLDLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Parma4výhry
3remízy8 stretnutí
Cremonese1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.6

Priemerný počet gólov na zápas

13%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (75%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (46%) — kurzy môžu podceňovať Parma.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 31.3%Hostia 25.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.204.00
Max2.053.204.00
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 59.9%
Trhový favorit:Parma · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Cremonese
Výsledok vs. Trh: Parma (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ParmaPolčas:00Cremonese
8Strely7
1Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26Parma0–2Cremonese2.05/3.20/4.00
21/09/25Cremonese0–0Parma2.58/3.20/2.93
10/04/96Parma2–0Cremonese
05/11/95Cremonese0–2Parma
29/01/95Cremonese1–1Parma
04/09/94Parma2–0Cremonese
27/02/94Parma2–1Cremonese
17/10/93Cremonese0–0Parma

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Parma

V 331R 271P 339
Nad 2,549
Goals scored1211

Vonkajšia bilancia: Cremonese

V 36R 56P 83
Nad 2,542
Goals scored176

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026