Menu

Newport County vs Oldham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Rodney Parade, Newport25. apríla 2026 o 16:00
32
Hostia

Oldham

Rozhodca: D. Rock

Udalosti zápasu

Newport County
Oldham
Výkop
B. Kamwa

asistencia: H. Biggins

9′
29′
W. Sutton

asistencia: R. Woods

L. ShephardJ. Thomas
32′
35′
D. Simeu
38′M. Fondop-Talum
L. JenkinsC. Brennan
43′
Polčas
T. DaviesC. Jarvis
46′
B. Lloyd
46′
63′
M. HudsonT. Donaghy
63′
K. TaylorJ. Leake
64′
W. SuttonR. Ogle
H. BigginsM. Spellman
86′
M. Spellman87′
90+14′R. Ogle
B. Kamwa

Missed Penalty · asistencia: B. Kamwa

90+15′
90+18′J. Garner
B. Kamwa

asistencia: B. Lloyd

90+18′
B. Kamwa90+20′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal6
4Shots off Goal3
20Total Shots12
4Blocked Shots3
13Shots insidebox10
7Shots outsidebox2
15Fouls18
6Corner Kicks4
2Offsides2
54%Ball Possession46%
2Yellow Cards2
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves8
288Total passes269
188Passes accurate166
65%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Newport County je 6.71, v porovnaní s 6.85 u Oldham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Newport County je Sven Sprangler (6.98), u Oldham je to Matthew Hudson (7.18).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Newport County prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Bobby Kamwa (5G). U Oldham je to 27 gólov a 24 asistencií s lídrom Mike Fondop (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Newport County nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.72, zatiaľ čo Oldham má 4 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Newport County nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Oldham s hodnotením 6.86. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Newport County nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.38, v porovnaní s 2 u Oldham s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Newport County a 61% u Oldham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Newport County nazbierali v tejto sezóne 46 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Oldham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Newport County je 24.9 (najmladší: Ben Lloyd (20), najstarší: Liam Shephard (31)), zatiaľ čo Oldham má priemer 28.4 (najmladší: Kane Taylor (20), najstarší: Joe Garner (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Newport County majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 33 u Oldham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Newport County4-2-3-14-4-2Oldham
GKDEFMIDFWD
28Wright18Shephard4Baker15Jenkins17Davies5Sprangl.2Evans20Lloyd10Biggins7Kamwa16Crole1Hudson16Sutton40Simeu6Monthe24Robson7Taylor8Woods4Pett21Hawkes14Garner9Fondop

Náhradníci

Tréner: Christian Fuchs

Náhradníci

Tréner: Micky Mellon

Newport CountySila pozíciíOldham
6.71
Ø Hodnotenie
6.85
6.73Brankár (1 v 1)7.18
0G 0A0G 2A
6.72Obranca (4 v 4)6.85
4G 5A6G 7A
6.76Záložník (5 v 4)6.86
11G 11A10G 9A
6.38Útočník (1 v 2)6.69
1G 4A11G 6A
Newport County4-2-3-1
28BrankárJordan Wright6.7
18ObrancaLiam Shephard6.81G
4ObrancaMatthew Baker6.71G2A
15ObrancaLee Jenkins6.81G2A
17ObrancaThomas Davies6.61G1A
5ZáložníkSven Sprangler7.01A
2ZáložníkCameron Evans6.61G1A
20ZáložníkBen Lloyd6.72G4A
10ZáložníkHarrison Biggins6.73G2A
7ZáložníkBobby Kamwa6.85G3A
16ÚtočníkJames Crole6.41G4A
Oldham4-4-2
1BrankárMatthew Hudson7.22A
16ObrancaWill Sutton6.82G
40ObrancaDynel Simeu6.82G
6ObrancaManny Monthe6.92G2A
24ObrancaJamie Robson6.85A
7ZáložníkKane Taylor6.72G1A
8ZáložníkRyan Woods7.05A
4ZáložníkTom Pett7.03G2A
21ZáložníkJosh Hawkes6.85G1A
14ÚtočníkJoe Garner6.63G2A
9ÚtočníkMike Fondop6.88G4A

Prehľad zápasu

Newport County zdolal Oldham 3:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: B. Kamwa 9′, W. Sutton 29′, D. Simeu 35′, B. Lloyd 46′, B. Kamwa 90′, B. Kamwa 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet, 1 červených kariet. Newport County mal 54% držanie lopty, Oldham mal 46%. Newport County mal 20 striel (12 na bránu), Oldham mal 12 (6 na bránu). Newport County urobil 4 striedaní, Oldham urobil 3.

Rivalita od 2018

Newport County vs Oldham vzájomné výsledky

10 stretnutí
Newport County
4
výhier
Remízy
1
Oldham
5
výhier
Góly spolu
32 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
3/10 · 30%
Nad 2,5
5/10 · 50%

Aktuálna forma

Newport County

WWLWLL

Oldham

WLLLLD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Newport County4výhry
1remízy10 stretnutí
Oldham5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 43.5%Remíza 27.8%Hostia 37.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.303.602.70
Max2.303.602.70
Nad 2,5: 49.3%Pod 2,5: 54.6%
Trhový favorit:Newport County · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Newport County
Výsledok vs. Trh: Newport County (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Newport CountyPolčas:12Oldham
24Strely12
14Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Newport County3–2Oldham2.30/3.60/2.70
22/11/25Oldham3–0Newport County1.57/4.00/5.00
12/02/22Newport County3–3Oldham1.57/4.01/5.74
07/08/21Oldham0–1Newport County2.62/3.26/2.64
23/01/21Oldham3–2Newport County3.17/3.22/2.34
19/12/20Newport County2–4Oldham1.79/3.78/4.35
29/02/20Oldham5–0Newport County2.68/3.20/2.75
23/11/19Newport County0–1Oldham1.84/3.53/4.66
30/04/19Newport County2–0Oldham1.62/4.23/5.26
08/09/18Oldham0–1Newport County2.37/3.40/3.10

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Newport County

V 196R 153P 239
Nad 2,547
Goals scored687

Vonkajšia bilancia: Oldham

V 67R 62P 92
Nad 2,554
Goals scored289

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026