Menu

Walsall vs Harrogate Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Pallet-Track Bescot Stadium, Walsall25. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Walsall

02
Rozhodca: B. Speedie

Udalosti zápasu

Walsall
Harrogate Town
Výkop
15′T. Hill
22′B. Faulkner
A. Flint43′
45′
S. McCoulsky

asistencia: T. Hill

Polčas
54′
S. McCoulsky

asistencia: J. Evans

58′
L. CassC. Headman
A. AdomahA. Pressley
59′
J. OkekeC. Clarke
59′
65′
E. SuttonT. Brenan
66′
T. HillG. Thomson
A. PattisonB. Comley
66′
P. Farquharson76′
J. JellisA. Loupalo-Bi
76′
P. FarquharsonC. Barrett
77′
B. Comley84′
86′
S. McCoulskyE. Acquah
86′
R. SmithS. Duke-McKenna
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
7Shots off Goal3
18Total Shots11
8Blocked Shots4
10Shots insidebox8
8Shots outsidebox3
9Fouls16
10Corner Kicks3
2Offsides1
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
390Total passes297
274Passes accurate190
70%Passes %64%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Walsall je 6.77, v porovnaní s 6.79 u Harrogate Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Walsall je Priestley Farquharson (6.99), u Harrogate Town je to Mark Oxley (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Walsall prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 16 asistenciami, na čele s Daniel Kanu (15G). U Harrogate Town je to 13 gólov a 18 asistencií s lídrom Bryn Morris (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Walsall nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.86, zatiaľ čo Harrogate Town má 4 obrancov s priemerom 6.80. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Walsall nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 5 u Harrogate Town s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Walsall nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Harrogate Town s priemerom 6.48. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Walsall a 64% u Harrogate Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Walsall nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Harrogate Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Walsall je 26.4 (najmladší: Daniel Kanu (21), najstarší: Albert Adomah (38)), zatiaľ čo Harrogate Town má priemer 24.5 (najmladší: Emmerson Sutton (19), najstarší: Mark Oxley (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Walsall majú priemerne 32 ligových štartov, oproti 25 u Harrogate Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Walsall4-3-34-2-3-1Harrogate Town
GKDEFMIDFWD
1Roberts33Browne6Farquha.4Flint3Hancock22Jellis23Pattison8Lakin37Adomah15Kanu25Okeke1Oxley24Cass20Faulkner31Heffern.3Slater4Evans8Morris19Hill22Smith23Sutton9McCouls.

Náhradníci

Tréner: Darren Byfield

Náhradníci

Tréner: Simon Weaver

WalsallSila pozíciíHarrogate Town
6.77
Ø Hodnotenie
6.79
6.55Brankár (1 v 1)7.19
0G 0A0G 1A
6.86Obranca (4 v 4)6.80
9G 4A2G 2A
6.74Záložník (3 v 5)6.76
3G 7A8G 13A
6.78Útočník (3 v 1)6.48
22G 5A3G 2A
Walsall4-3-3
1BrankárMyles Roberts6.5
33ObrancaRico Browne6.71G1A
6ObrancaPriestley Farquharson7.05G1A
4ObrancaAden Flint6.91G1A
3ObrancaMason Hancock6.92G1A
22ZáložníkJamie Jellis6.71G1A
23ZáložníkAlexander Pattison6.91G3A
8ZáložníkCharlie Lakin6.61G3A
37ÚtočníkAlbert Adomah6.86G3A
15ÚtočníkDaniel Kanu6.815G2A
25ÚtočníkJid Okeke6.81G
Harrogate Town4-2-3-1
1BrankárMark Oxley7.21A
24ObrancaLewis Cass6.81A
20ObrancaBobby Faulkner6.9
31ObrancaCathal Heffernan6.81G
3ObrancaJacob Slater6.71G1A
4ZáložníkJack Evans6.82G4A
8ZáložníkBryn Morris6.93G2A
19ZáložníkThomas Hill6.62A
22ZáložníkReece Smith6.82G5A
23ZáložníkEmmerson Sutton6.61G
9ÚtočníkShawn McCoulsky6.53G2A

Prehľad zápasu

Harrogate Town zdolal Walsall 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: S. McCoulsky 45′, S. McCoulsky 54′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Walsall mal 57% držanie lopty, Harrogate Town mal 43%. Walsall mal 18 striel (3 na bránu), Harrogate Town mal 11 (4 na bránu). Walsall urobil 5 striedaní, Harrogate Town urobil 5.

Rivalita od 2020

Walsall vs Harrogate Town vzájomné výsledky

11 stretnutí
Walsall
4
výhier
Remízy
4
Harrogate Town
3
výhier
Góly spolu
28 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/11 · 45%
Nad 2,5
5/11 · 45%

Aktuálna forma

Walsall

LLWLLD

Harrogate Town

LWWLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Walsall4výhry
2remízy10 stretnutí
Harrogate Town4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

40%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (45%) — kurzy môžu podceňovať Harrogate Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 48.8%Remíza 27.0%Hostia 32.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.053.703.10
Max2.053.703.10
Nad 2,5: 50.5%Pod 2,5: 53.2%
Trhový favorit:Walsall · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Harrogate Town
Výsledok vs. Trh: Walsall (49%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

WalsallPolčas:01Harrogate Town
18Strely11
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Walsall0–2Harrogate Town2.05/3.70/3.10
22/11/25Harrogate Town0–2Walsall5.00/3.50/1.68
18/04/25Walsall2–2Harrogate Town1.50/4.05/6.38
21/12/24Harrogate Town0–2Walsall4.67/3.80/1.71
24/02/24Harrogate Town0–2Walsall2.94/3.32/2.41
11/11/23Walsall0–1Harrogate Town1.76/3.75/4.53
18/04/23Harrogate Town3–0Walsall2.33/3.13/3.31
25/10/22Walsall3–1Harrogate Town1.96/3.44/4.03
19/03/22Harrogate Town1–1Walsall2.49/3.22/2.92
13/11/21Walsall1–3Harrogate Town2.67/3.27/2.62

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Walsall

V 132R 109P 117
Nad 2,545
Goals scored444

Vonkajšia bilancia: Harrogate Town

V 83R 68P 125
Nad 2,550
Goals scored317

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026