Menu

Shrewsbury vs Fleetwood Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Croud Meadow, Shrewsbury25. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Shrewsbury

22
Rozhodca: H. Blair

Udalosti zápasu

Shrewsbury
Fleetwood Town
Výkop
40′
T. Perry

Own Goal

Polčas
T. AndersonJ. Ruffels
56′
J. MarquisT. McDermott
56′
59′
C. McLean

asistencia: E. Ennis

61′W. Davies
W. Gray61′
63′
C. McLeanM. Helm
K. BerkoeM. Benning
67′
G. LloydB. Ihionvien
67′
W. GrayI. England
67′
J. Ruffels

asistencia: S. Stubbs

72′
76′
R. CoughlanO. Devonport
89′
E. EnnisR. Cirino
89′
E. BondsG. Morrison
90+4′R. Cirino
90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
3Shots off Goal2
10Total Shots5
1Blocked Shots1
8Shots insidebox4
2Shots outsidebox1
10Fouls12
5Corner Kicks2
1Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
323Total passes360
232Passes accurate267
72%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Shrewsbury je 6.71, v porovnaní s 6.84 u Fleetwood Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Shrewsbury je Iwan Morgan (6.91), u Fleetwood Town je to James Bolton (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Shrewsbury prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 9 asistenciami, na čele s George Lloyd (4G). U Fleetwood Town je to 18 gólov a 16 asistencií s lídrom Will Davies (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Shrewsbury nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Fleetwood Town má 3 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Shrewsbury nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Fleetwood Town s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Shrewsbury nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.66, v porovnaní s 2 u Fleetwood Town s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 61% u Shrewsbury a 68% u Fleetwood Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Shrewsbury nazbierali v tejto sezóne 41 žltých kariet, v porovnaní s 48 u Fleetwood Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Shrewsbury je 24.7 (najmladší: Iwan Morgan (19), najstarší: John Marquis (33)), zatiaľ čo Fleetwood Town má priemer 24.8 (najmladší: Crispin McLean (19), najstarší: Jay Lynch (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Shrewsbury majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 24 u Fleetwood Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Shrewsbury3-4-1-23-1-4-2Fleetwood Town
GKDEFMIDFWD
12Brook26Stubbs4Anderson23Lee20Kabia43Gray14Perry30Berkoe19Morgan9Lloyd27Marquis13Lynch18Holgate4Bolton5Potter20Neal16Ennis6Bonds38McLean22Powell19Coughlan9Davies

Náhradníci

Tréner: Gavin Cowan

Náhradníci

Tréner: Matthew Lawlor

ShrewsburySila pozíciíFleetwood Town
6.71
Ø Hodnotenie
6.84
6.60Brankár (1 v 1)6.85
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 3)6.86
3G 3A3G 2A
6.69Záložník (4 v 5)6.93
4G 5A8G 13A
6.66Útočník (3 v 2)6.58
10G 1A7G 1A
Shrewsbury3-4-1-2
12BrankárWill Brook6.6
26ObrancaSam Stubbs6.92G2A
4ObrancaTom Anderson6.71G1A
23ObrancaIsaac Lee6.8
20ZáložníkIsmeal Kabia6.72G2A
43ZáložníkWill Gray6.5
14ZáložníkTaylor Perry6.82G1A
30ZáložníkKevin Berkoe6.72A
19ÚtočníkIwan Morgan6.93G
9ÚtočníkGeorge Lloyd6.54G1A
27ÚtočníkJohn Marquis6.53G
Fleetwood Town3-1-4-2
13BrankárJay Lynch6.8
18ObrancaHarrison Holgate6.7
4ObrancaJames Bolton7.12G1A
5ObrancaFinley Potter6.81G1A
20ZáložníkHarrison Neal7.01G2A
16ZáložníkEthan Ennis7.03G7A
6ZáložníkElliot Bonds6.92G3A
38ZáložníkCrispin McLean6.92G
22ZáložníkJosh Powell6.91A
19ÚtočníkRonan Coughlan6.71G1A
9ÚtočníkWill Davies6.56G

Prehľad zápasu

Shrewsbury a Fleetwood Town remizovali 2:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: T. Perry 40′ (o.g.), C. McLean 59′, J. Ruffels 72′, I. Kabia 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Shrewsbury mal 48% držanie lopty, Fleetwood Town mal 52%. Shrewsbury mal 10 striel (6 na bránu), Fleetwood Town mal 5 (2 na bránu). Shrewsbury urobil 5 striedaní, Fleetwood Town urobil 4.

Rivalita od 2015

Shrewsbury vs Fleetwood Town vzájomné výsledky

22 stretnutí
Shrewsbury
6
výhier
Remízy
6
Fleetwood Town
10
výhier
Góly spolu
49 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
9/22 · 41%
Nad 2,5
11/22 · 50%

Aktuálna forma

Shrewsbury

LDDWLW

Fleetwood Town

DDDWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Shrewsbury0výhry
1remízy2 stretnutí
Fleetwood Town1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

4

Priemerný počet gólov na zápas

100%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (28%) — kurzy môžu podceňovať Fleetwood Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 30.3%Remíza 32.3%Hostia 45.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.303.102.20
Max3.303.102.20
Nad 2,5: 45.5%Pod 2,5: 60.6%
Trhový favorit:Fleetwood Town · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Fleetwood Town (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ShrewsburyPolčas:01Fleetwood Town
13Strely5
6Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Shrewsbury2–2Fleetwood Town3.30/3.10/2.20
22/11/25Fleetwood Town3–1Shrewsbury2.10/3.25/3.40

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Shrewsbury

V 179R 131P 150
Nad 2,542
Goals scored590

Vonkajšia bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026