Menu

Salford City vs Bromley

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Peninsula Stadium, Salford23. apríla 2026 o 21:00
Domáci

Salford City

20
Hostia

Bromley

Rozhodca: A. Humphries

Udalosti zápasu

Salford City
Bromley
Výkop
Ollie Turton12′
39′Byron Webster
Polčas
Jorge Grant

asistencia: Luke Garbutt

52′
63′
Corey WhitelyBen Thompson
63′
Jude ArthursWilliam Hondermarck
70′
Ben KrauhausGeorge Evans
71′
Byron WebsterIdris Odutayo
Ollie Turton

asistencia: Jorge Grant

76′
Jorge GrantFabio Borini
81′
Rosaire LongeloHaji Mnoga
82′
Matthew Young90+8′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
4Shots off Goal6
9Total Shots12
1Blocked Shots3
4Shots insidebox7
5Shots outsidebox5
5Fouls12
6Corner Kicks4
0Offsides3
49%Ball Possession51%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
318Total passes321
200Passes accurate197
63%Passes %61%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Salford City je 6.87, v porovnaní s 6.82 u Bromley. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Salford City je Luke Garbutt (7.14), u Bromley je to Mitch Pinnock (7.17).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Salford City prispeli v tejto sezóne 34 gólmi a 27 asistenciami, na čele s Daniel Udoh (9G). U Bromley je to 32 gólov a 23 asistencií s lídrom Nicke Kabamba (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Salford City nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Bromley má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Salford City nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 4 u Bromley s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Salford City nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Bromley s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 65% u Salford City a 59% u Bromley. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Salford City nazbierali v tejto sezóne 51 žltých kariet, v porovnaní s 57 u Bromley. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Salford City je 27.2 (najmladší: Matthew Young (19), najstarší: Ollie Turton (33)), zatiaľ čo Bromley má priemer 28.6 (najmladší: Ben Krauhaus (21), najstarší: Byron Webster (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Salford City majú priemerne 37 ligových štartov, oproti 33 u Bromley. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Salford City5-3-23-4-2-1Bromley
GKDEFMIDFWD
1Young45Longelo6Turton22Oluwo15Cooper29Garbutt17Austerf.18Butcher8Grant23Udoh26Graydon1Smith5Sowunmi17Webster3Medley26Ifill4Charles20Arthurs11Pinnock7Krauhaus18Whitely14Kabamba

Náhradníci

Tréner: Karl Robinson

Náhradníci

Tréner: Andy Woodman

Salford CitySila pozíciíBromley
6.87
Ø Hodnotenie
6.82
7.13Brankár (1 v 1)6.93
0G 1A0G 0A
6.91Obranca (5 v 3)6.82
11G 6A7G 0A
6.87Záložník (3 v 4)6.93
11G 8A8G 15A
6.67Útočník (2 v 3)6.65
12G 12A17G 8A
Salford City5-3-2
1BrankárMatthew Young7.11A
45ObrancaRosaire Longelo6.81G1A
6ObrancaOllie Turton6.72G
22ObrancaAdebola Oluwo7.15G
15ObrancaBrandon Cooper6.8
29ObrancaLuke Garbutt7.13G5A
17ZáložníkJosh Austerfield6.72G3A
18ZáložníkMatt Butcher6.85G1A
8ZáložníkJorge Grant7.14G4A
23ÚtočníkDaniel Udoh6.69G7A
26ÚtočníkRyan Graydon6.73G5A
Bromley3-4-2-1
1BrankárGrant Smith6.9
5ObrancaOmar Sowunmi7.17G
17ObrancaByron Webster6.5
3ObrancaZech Medley6.8
26ZáložníkMarcus Ifill7.03G1A
4ZáložníkAshley Charles6.92G4A
20ZáložníkJude Arthurs6.71G
11ZáložníkMitch Pinnock7.22G10A
7ÚtočníkBen Krauhaus6.51G2A
18ÚtočníkCorey Whitely6.73G4A
14ÚtočníkNicke Kabamba6.713G2A

Prehľad zápasu

Salford City zdolal Bromley 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: Jorge Grant 52′, Ollie Turton 76′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Salford City mal 49% držanie lopty, Bromley mal 51%. Salford City mal 9 striel (4 na bránu), Bromley mal 12 (3 na bránu). Salford City urobil 2 striedaní, Bromley urobil 4.

Rivalita od 2025

Salford City vs Bromley vzájomné výsledky

1 stretnutí
Salford City
0
výhier
Remízy
0
Bromley
1
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 20 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Salford City

DWWDLW

Bromley

WLDLWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Salford City2výhry
1remízy4 stretnutí
Bromley1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 11.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.2%Remíza 29.4%Hostia 26.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.813.403.80
Max1.813.403.80
Nad 2,5: 50.0%Pod 2,5: 54.1%
Trhový favorit:Salford City · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Salford City
Výsledok vs. Trh: Salford City (55%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Salford CityPolčas:00Bromley
9Strely12
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
23/04/26Salford City2–0Bromley1.81/3.40/3.80
22/11/25Bromley2–0Salford City2.15/3.30/3.25
29/03/25Bromley2–3Salford City2.35/3.31/3.08
04/02/25Salford City3–3Bromley2.22/3.32/3.29

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Salford City

V 127R 79P 104
Nad 2,546
Goals scored422

Vonkajšia bilancia: Bromley

V 40R 29P 20
Nad 2,549
Goals scored132

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 25. 4. 2026