Menu

Milton Keynes Dons vs Tranmere

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Stadium MK, Milton Keynes25. apríla 2026 o 13:30
30
Hostia

Tranmere

Rozhodca: T. Reeves

Udalosti zápasu

Milton Keynes Dons
Tranmere
Výkop
N. Mendez-Laing
18′
A. Gilbey

asistencia: N. Mendez-Laing

21′
38′
O. PatrickJ. Ironside
Polčas
46′
K. WooleryK. Dennis
66′S. Finley
70′
J. PlantE. Bristow
G. JonesA. Nemane
72′
N. Mendez-LaingA. Collins
73′
77′E. Bristow
C. Paterson

asistencia: L. Kelly

78′
79′
S. FinleyN. Kenneh
L. KellyD. Crowley
80′
C. PatersonR. Hepburn-Murphy
88′
B. WilesL. Offord
88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
5Shots off Goal5
18Total Shots11
6Blocked Shots5
10Shots insidebox6
8Shots outsidebox5
8Fouls7
6Corner Kicks2
1Offsides3
53%Ball Possession47%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
361Total passes321
294Passes accurate228
81%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Milton Keynes Dons je 7.01, v porovnaní s 6.76 u Tranmere. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Milton Keynes Dons je Jack Sanders (7.21), u Tranmere je to Sam Finley (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Milton Keynes Dons prispeli v tejto sezóne 53 gólmi a 34 asistenciami, na čele s Callum Paterson (16G). U Tranmere je to 28 gólov a 11 asistencií s lídrom Charlie Whitaker (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Milton Keynes Dons nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.20, zatiaľ čo Tranmere má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Milton Keynes Dons nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Tranmere s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Milton Keynes Dons nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.04, v porovnaní s 3 u Tranmere s priemerom 6.72. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Milton Keynes Dons a 66% u Tranmere. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Milton Keynes Dons nazbierali v tejto sezóne 39 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Tranmere. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Milton Keynes Dons je 29.6 (najmladší: Joseph Tomlinson (25), najstarší: Nathaniel Mendez (33)), zatiaľ čo Tranmere má priemer 26.3 (najmladší: William Tamen (19), najstarší: Sam Finley (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Milton Keynes Dons majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 23 u Tranmere. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Milton Keynes Dons3-1-4-23-4-2-1Tranmere
GKDEFMIDFWD
1MacGill.21Ekpiteta25Nelson32Sanders6Kelly2Jones26Wiles8Gilbey14Tomlins.11Mendez13Paterson33Marosi15Tamen5Smith28Negru14Joseph8Finley44Watson26Plant11Patrick7Whitaker41Woolery

Náhradníci

Tréner: Paul Warne

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

Milton Keynes DonsSila pozíciíTranmere
7.01
Ø Hodnotenie
6.76
6.76Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
7.20Obranca (3 v 3)6.75
10G 4A5G 1A
6.93Záložník (5 v 4)6.78
18G 19A6G 2A
7.04Útočník (2 v 3)6.72
25G 11A17G 8A
Milton Keynes Dons3-1-4-2
1BrankárCraig MacGillivray6.8
21ObrancaMarvin Ekpiteta7.26G3A
25ObrancaCurtis Nelson7.22G1A
32ObrancaJack Sanders7.22G
6ZáložníkLiam Kelly7.01G9A
2ZáložníkGethin Jones6.81G2A
26ZáložníkBen Wiles6.84G4A
8ZáložníkAlex Gilbey7.112G4A
14ZáložníkJoseph Tomlinson6.9
11ÚtočníkNathaniel Mendez7.19G4A
13ÚtočníkCallum Paterson7.016G7A
Tranmere3-4-2-1
33BrankárMarko Marosi6.8
15ObrancaWilliam Tamen6.8
5ObrancaNathan James Smith6.75G
28ObrancaStephan Negru6.71A
14ZáložníkJayden Joseph6.83G2A
8ZáložníkSam Finley7.02G
44ZáložníkRyan Watson6.7
26ZáložníkJames Plant6.61G
11ÚtočníkOmari Patrick6.87G5A
7ÚtočníkCharlie Whitaker7.010G3A
41ÚtočníkKaiyne Woolery6.4

Prehľad zápasu

Milton Keynes Dons zdolal Tranmere 3:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: N. Mendez-Laing 18′, A. Gilbey 21′, C. Paterson 78′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Milton Keynes Dons mal 53% držanie lopty, Tranmere mal 47%. Milton Keynes Dons mal 18 striel (7 na bránu), Tranmere mal 11 (1 na bránu). Milton Keynes Dons urobil 5 striedaní, Tranmere urobil 4.

Rivalita od 2011

Milton Keynes Dons vs Tranmere vzájomné výsledky

14 stretnutí
Milton Keynes Dons
6
výhier
Remízy
4
Tranmere
4
výhier
Góly spolu
36 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
8/14 · 57%
Nad 2,5
7/14 · 50%

Aktuálna forma

Milton Keynes Dons

DWWWDD

Tranmere

DLWLDL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Milton Keynes Dons3výhry
4remízy8 stretnutí
Tranmere1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (67%) — kurzy môžu podceňovať Tranmere.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 73.0%Remíza 22.2%Hostia 13.3%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.374.507.50
Max1.374.507.50
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Milton Keynes Dons · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Milton Keynes Dons
Výsledok vs. Trh: Milton Keynes Dons (73%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Milton Keynes DonsPolčas:20Tranmere
18Strely11
7Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Milton Keynes Dons3–0Tranmere1.37/4.50/7.50
22/11/25Tranmere2–2Milton Keynes Dons2.70/3.60/2.25
15/02/25Tranmere1–1Milton Keynes Dons2.41/3.33/2.88
05/10/24Milton Keynes Dons1–1Tranmere1.66/3.97/4.78
13/01/24Tranmere1–2Milton Keynes Dons2.64/3.63/2.46
12/08/23Milton Keynes Dons1–0Tranmere1.81/3.48/4.46
13/04/19Tranmere2–1Milton Keynes Dons2.57/3.43/2.75
29/09/18Milton Keynes Dons1–1Tranmere2.03/3.37/3.98

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Milton Keynes Dons

V 138R 62P 76
Nad 2,553
Goals scored450

Vonkajšia bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026