Menu

Barnet vs Gillingham

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Hive Stadium, London25. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Barnet

62
Rozhodca: O. Yates

Udalosti zápasu

Barnet
Gillingham
Výkop
C. Stead

asistencia: R. Glover

6′
13′
S. Booth

asistencia: B. Dack

C. Stead

asistencia: K. Tshimanga

15′
C. Stead

asistencia: R. Crichlow-Noble

16′
C. Stead
30′
37′C. Masterson
K. Tshimanga43′
R. Crichlow-Noble

asistencia: R. Glover

45+4′
Polčas
46′
G. McClearyJ. Andrews
46′
H. WaldockJ. Williams
46′
C. MastersonT. Akomeah
D. CollingeK. Smith
66′
A. HartiganB. Winterburn
67′
I. KanuP. Chinedu
67′
K. TshimangaD. Jaiyesimi
67′
C. Stead

asistencia: K. Smith

70′
73′
B. DackN. Khumbeni
M. Shelton74′
83′J. Andrews
C. SteadO. Hawkins
83′
90+4′
J. Andrews

asistencia: S. Booth

Riadny čas

Štatistiky zápasu

12Shots on Goal2
7Shots off Goal1
23Total Shots4
4Blocked Shots1
19Shots insidebox4
4Shots outsidebox0
10Fouls13
9Corner Kicks3
6Offsides2
62%Ball Possession38%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves6
423Total passes264
330Passes accurate166
78%Passes %63%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Barnet je 6.90, v porovnaní s 6.77 u Gillingham. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Barnet je Ryan Glover (7.05), u Gillingham je to Armani Little (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Barnet prispeli v tejto sezóne 51 gólmi a 32 asistenciami, na čele s Callum Stead (13G). U Gillingham je to 31 gólov a 16 asistencií s lídrom Bradley Dack (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Barnet nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Gillingham má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Barnet nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.92, oproti 5 u Gillingham s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Barnet nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 1 u Gillingham s priemerom 6.61. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u Barnet a 65% u Gillingham. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Barnet nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Gillingham. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Barnet je 25.8 (najmladší: Cieran Slicker (23), najstarší: Mark Shelton (29)), zatiaľ čo Gillingham má priemer 29.3 (najmladší: Harry Waldock (19), najstarší: Glenn Morris (42)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Barnet majú priemerne 37 ligových štartov, oproti 29 u Gillingham. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Barnet4-2-3-14-2-3-1Gillingham
GKDEFMIDFWD
29Slicker5Senior25Tavares24Crichlow4Collinge18Hartigan19Shelton11Kanu15Glover10Stead20Tshiman.1Morris14McKenzie4Masters.5Smith3Clark8Little24Waldock23Dack7McCleary37Booth38Hale

Náhradníci

Tréner: Dean Brennan

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

BarnetSila pozíciíGillingham
6.90
Ø Hodnotenie
6.77
7.02Brankár (1 v 1)6.87
0G 0A0G 1A
6.88Obranca (4 v 4)6.78
11G 6A10G 7A
6.92Záložník (5 v 5)6.78
28G 25A16G 7A
6.81Útočník (1 v 1)6.61
12G 1A5G 1A
Barnet4-2-3-1
29BrankárCieran Slicker7.0
5ObrancaAdam Senior7.07G3A
25ObrancaNikola Tavares6.9
24ObrancaRomoney Crichlow6.71G2A
4ObrancaDanny Collinge6.93G1A
18ZáložníkAnthony Hartigan6.91G2A
19ZáložníkMark Shelton6.98G7A
11ZáložníkIdris Kanu6.82G5A
15ZáložníkRyan Glover7.04G7A
10ZáložníkCallum Stead6.913G4A
20ÚtočníkKabongo Tshimanga6.812G1A
Gillingham4-2-3-1
1BrankárGlenn Morris6.91A
14ObrancaRobbie McKenzie6.84G
4ObrancaConor Masterson6.82G
5ObrancaAndy Smith6.61G1A
3ObrancaMax Clark6.93G6A
8ZáložníkArmani Little7.05G3A
24ZáložníkHarry Waldock6.5
23ZáložníkBradley Dack6.87G1A
7ZáložníkGarath McCleary6.84G3A
37ZáložníkSullivan Booth
38ÚtočníkRonan Hale6.65G1A

Prehľad zápasu

Barnet zdolal Gillingham 6:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: C. Stead 6′, S. Booth 13′, C. Stead 15′, C. Stead 16′, C. Stead 30′, R. Crichlow-Noble 45′, C. Stead 70′, J. Andrews 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Barnet mal 62% držanie lopty, Gillingham mal 38%. Barnet mal 23 striel (12 na bránu), Gillingham mal 4 (2 na bránu). Barnet urobil 5 striedaní, Gillingham urobil 4.

Rivalita od 2025

Barnet vs Gillingham vzájomné výsledky

1 stretnutí
Barnet
0
výhier
Remízy
1
Gillingham
0
výhier
Góly spolu
2 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/1 · 100%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Barnet

WWWWWD

Gillingham

WLLLDW

Stadium

The Hive Stadium, Canons Park — 5,176 capacity, opened in 2013. Home of Barnet F.C., London Broncos, London Bees, Tottenham Hotspur F.C. Women.

The Hive Stadium

Hgreally · CC BY 3.0

Capacity
5,176
Opened
2013

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Barnet4výhry
3remízy10 stretnutí
Gillingham3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.8

Priemerný počet gólov na zápas

70%

Zápasy s 3+ gólmi

80%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (20%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (66%) — kurzy môžu podceňovať Gillingham.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.7%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 71.9%Remíza 21.1%Hostia 16.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.394.756.00
Max1.394.756.00
Nad 2,5: 57.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit:Barnet · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Barnet
Výsledok vs. Trh: Barnet (72%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BarnetPolčas:51Gillingham
23Strely4
12Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
26/12/12Gillingham0–1Barnet1.37/4.64/9.48
25/04/26Barnet6–2Gillingham1.39/4.75/6.00
22/11/25Gillingham1–1Barnet2.95/3.30/2.20
23/04/11Gillingham2–4Barnet1.63/3.65/5.48
23/11/10Barnet1–2Gillingham2.59/3.29/2.66
16/08/11Barnet2–2Gillingham2.83/3.19/2.48
13/12/08Barnet2–2Gillingham2.89/3.25/2.28
08/09/12Barnet1–3Gillingham3.75/3.43/2.02
06/03/12Gillingham3–1Barnet1.83/3.59/4.17
04/04/09Gillingham0–2Barnet1.73/3.41/4.54

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Barnet

V 165R 151P 233
Nad 2,549
Goals scored645

Vonkajšia bilancia: Gillingham

V 139R 106P 119
Nad 2,539
Goals scored441

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 26. 4. 2026