Menu

Accrington St vs Crawley Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

The Wham Stadium, Accrington25. apríla 2026 o 16:00
33
Rozhodca: K. Dowle

Udalosti zápasu

Accrington ST
Crawley Town
Výkop
J. Woods

asistencia: S. Whalley

23′
37′
H. Forster

asistencia: L. Watson

Polčas
I. Sinclair
49′
51′
L. RichardsJ. Russell
57′
M. AndersonT. Richards
58′
T. AdeyemoR. Loft
58′
T. Richards

asistencia: J. Russell

J. Woods
64′
71′
J. Williams
T. Walton90′
L. ButterfieldS. Conneely
90+1′
90+8′C. Barker
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
2Shots off Goal5
6Total Shots14
1Blocked Shots4
5Shots insidebox13
1Shots outsidebox1
11Fouls10
4Corner Kicks3
2Offsides1
48%Ball Possession52%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
270Total passes291
159Passes accurate208
59%Passes %71%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Accrington ST je 6.78, v porovnaní s 6.76 u Crawley Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Accrington ST je Farrend Rawson (7.05), u Crawley Town je to Jacob Chapman (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Accrington ST prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 20 asistenciami, na čele s Shaun Whalley (5G). U Crawley Town je to 14 gólov a 16 asistencií s lídrom Harry Forster (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Accrington ST nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Crawley Town má 4 obrancov s priemerom 6.84. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Accrington ST nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.75, oproti 4 u Crawley Town s hodnotením 6.72. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Accrington ST nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Crawley Town s priemerom 6.55. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Accrington ST a 73% u Crawley Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Accrington ST nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 41 u Crawley Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Accrington ST je 26.5 (najmladší: Connor O'Brien (21), najstarší: Shaun Whalley (38)), zatiaľ čo Crawley Town má priemer 25.1 (najmladší: Tobi Adeyemo (20), najstarší: Scott Malone (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Accrington ST majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 26 u Crawley Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Accrington ST3-4-1-24-4-2Crawley Town
GKDEFMIDFWD
13Wright38O'Brien5Rawson17Matthews7Whalley24Butterf.6Coyle2Love11Sinclair23Walton39Woods35Chapman22Adeyemo5Barker2Malone12Richards19Pereira26Williams6Anderson7Forster27Watson38Adeyemo

Náhradníci

Tréner: John Doolan

Náhradníci

Tréner: Colin Kazim-Richards

Accrington STSila pozíciíCrawley Town
6.78
Ø Hodnotenie
6.76
6.80Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.84
3G 1A3G 4A
6.75Záložník (4 v 4)6.72
7G 14A9G 11A
6.73Útočník (3 v 2)6.55
15G 5A2G 1A
Accrington ST3-4-1-2
13BrankárOliver Wright6.8
38ObrancaConnor O'Brien6.7
5ObrancaFarrend Rawson7.02G
17ObrancaDevon Matthews6.91G1A
7ZáložníkShaun Whalley6.85G10A
24ZáložníkLuke Butterfield6.71G1A
6ZáložníkLiam Coyle6.81A
2ZáložníkDonald Love6.71G2A
11ÚtočníkIsaac Sinclair6.85G4A
23ÚtočníkTyler Walton6.85G1A
39ÚtočníkJosh Woods6.65G
Crawley Town4-4-2
35BrankárJacob Chapman7.0
22ObrancaAde Adeyemo6.81G1A
5ObrancaCharlie Barker6.91G2A
2ObrancaScott Malone6.81G1A
12ObrancaLewis Richards6.8
19ZáložníkDion Pereira6.75A
26ZáložníkJay Williams6.83G
6ZáložníkMax Anderson6.72G1A
7ZáložníkHarry Forster6.64G5A
27ÚtočníkLouie Watson6.71G1A
38ÚtočníkTobi Adeyemo6.41G

Prehľad zápasu

Accrington ST a Crawley Town remizovali 3:3. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Woods 23′, H. Forster 37′, I. Sinclair 49′, T. Richards 58′, J. Woods 64′, J. Williams 71′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Accrington ST mal 48% držanie lopty, Crawley Town mal 52%. Accrington ST mal 6 striel (3 na bránu), Crawley Town mal 14 (5 na bránu). Accrington ST urobil 1 striedaní, Crawley Town urobil 3.

Rivalita od 2011

Accrington ST vs Crawley Town vzájomné výsledky

12 stretnutí
Accrington ST
4
výhier
Remízy
3
Crawley Town
5
výhier
Góly spolu
32 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
7/12 · 58%
Nad 2,5
6/12 · 50%

Aktuálna forma

Accrington ST

LDDLLL

Crawley Town

DDDLLW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Accrington ST3výhry
3remízy10 stretnutí
Crawley Town4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

60%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (29%) — kurzy môžu podceňovať Accrington ST.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 31.3%Remíza 30.3%Hostia 46.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.203.302.15
Max3.203.302.15
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit:Crawley Town · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Crawley Town (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Accrington STPolčas:11Crawley Town
6Strely14
3Strely na bránu5

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
25/04/26Accrington ST3–3Crawley Town3.20/3.30/2.15
22/11/25Crawley Town1–1Accrington ST1.96/3.50/3.50
24/02/24Accrington ST0–1Crawley Town2.16/3.46/3.28
11/11/23Crawley Town3–1Accrington ST2.34/3.76/2.73
27/01/18Crawley Town2–1Accrington ST3.12/3.31/2.40
23/12/17Accrington ST2–3Crawley Town1.94/3.57/4.02
22/10/16Crawley Town0–0Accrington ST3.10/3.48/2.34
17/04/17Accrington ST1–0Crawley Town1.72/3.90/5.03
26/09/15Crawley Town0–3Accrington ST3.10/3.30/2.43
13/02/16Accrington ST4–1Crawley Town1.61/4.06/5.83

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Accrington ST

V 247R 171P 272
Nad 2,550
Goals scored885

Vonkajšia bilancia: Crawley Town

V 164R 128P 205
Nad 2,553
Goals scored611

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026