Menu

Tranmere vs Bristol Rovers

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Prenton Park, Birkenhead18. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Tranmere

12
Rozhodca: C. Brook

Udalosti zápasu

Tranmere
Bristol Rovers
Výkop
Nohan Kenneh12′
34′Riley Harbottle
Lee O'ConnorPatrick Brough
45′
Polčas
46′
Tommy LeighJosh McEachran
60′
Fabrizio CavegnPromise Omochere
Sam Finley63′
63′Kofi Balmer
Nohan KennehRyan Watson
64′
Kaiyne WooleryKristian Dennis
64′
65′
Promise Omochere

asistencia: Brad Young

Jayden Joseph

asistencia: Ethan Bristow

71′
Nathan James Smith75′
78′
Kane Thompson-SommersYusuf Akhamrich
Zech ObieroCharlie Whitaker
79′
79′
Joe QuigleyEllis Harrison
84′
Yusuf Akhamrich

asistencia: Shaqai Forde

Kristian Dennis90+2′
90+2′Brad Young
90′
Shaqai FordeMees Rijks
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
4Shots off Goal4
10Total Shots10
3Blocked Shots2
4Shots insidebox4
6Shots outsidebox6
11Fouls14
5Corner Kicks2
1Offsides1
52%Ball Possession48%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
324Total passes308
197Passes accurate200
61%Passes %65%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tranmere je 6.75, v porovnaní s 6.88 u Bristol Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tranmere je Sam Finley (7.02), u Bristol Rovers je to Kofi Balmer (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tranmere prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Omari Patrick (7G). U Bristol Rovers je to 27 gólov a 20 asistencií s lídrom Fabrizio Cavegn (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tranmere nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.79, zatiaľ čo Bristol Rovers má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tranmere nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.79, oproti 4 u Bristol Rovers s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tranmere nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 2 u Bristol Rovers s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 67% u Tranmere a 65% u Bristol Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tranmere nazbierali v tejto sezóne 38 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Bristol Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tranmere je 25.6 (najmladší: William Tamen (19), najstarší: Sam Finley (33)), zatiaľ čo Bristol Rovers má priemer 24.5 (najmladší: Shaqai Forde (21), najstarší: Joe Quigley (29)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tranmere majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 24 u Bristol Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tranmere3-4-2-14-3-1-2Bristol Rovers
GKDEFMIDFWD
33Marosi22O'Connor5Smith15Tamen14Joseph8Finley42Kenneh23Bristow11Patrick32Obiero41Woolery13Young2Senior17Balmer26Harbott.3Sparkes14Thompso.15Havilla.24Leigh7Forde29Cavegn27Quigley

Náhradníci

Tréner: Pete Wild

Náhradníci

Tréner: Steve Evans

TranmereSila pozíciíBristol Rovers
6.75
Ø Hodnotenie
6.88
6.83Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 1A
6.79Obranca (3 v 4)6.95
5G 0A5G 10A
6.79Záložník (4 v 4)6.88
5G 4A9G 7A
6.63Útočník (3 v 2)6.71
9G 5A13G 2A
Tranmere3-4-2-1
33BrankárMarko Marosi6.8
22ObrancaLee O'Connor6.8
5ObrancaNathan James Smith6.75G
15ObrancaWilliam Tamen6.8
14ZáložníkJayden Joseph6.83G2A
8ZáložníkSam Finley7.02G
42ZáložníkNohan Kenneh6.71A
23ZáložníkEthan Bristow6.71A
11ÚtočníkOmari Patrick6.87G5A
32ÚtočníkZech Obiero6.72G
41ÚtočníkKaiyne Woolery6.4
Bristol Rovers4-3-1-2
13BrankárBrad Young6.91A
2ObrancaJoel Senior6.84A
17ObrancaKofi Balmer7.22G2A
26ObrancaRiley Harbottle6.91G1A
3ObrancaJack Sparkes6.92G3A
14ZáložníkKane Thompson-Sommers6.81G
15ZáložníkRyan De Havilland6.91A
24ZáložníkTommy Leigh7.24G2A
7ZáložníkShaqai Forde6.74G4A
29ÚtočníkFabrizio Cavegn6.610G
27ÚtočníkJoe Quigley6.83G2A

Prehľad zápasu

Bristol Rovers zdolal Tranmere 2:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: Promise Omochere 65′, Jayden Joseph 71′, Yusuf Akhamrich 84′. Bolo udelených 7 žltých kariet. Tranmere mal 52% držanie lopty, Bristol Rovers mal 48%. Tranmere mal 10 striel (3 na bránu), Bristol Rovers mal 10 (4 na bránu). Tranmere urobil 4 striedaní, Bristol Rovers urobil 5.

Rivalita od 2014

Tranmere vs Bristol Rovers vzájomné výsledky

6 stretnutí
Tranmere
2
výhier
Remízy
3
Bristol Rovers
1
výhier
Góly spolu
14 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
3/6 · 50%
Nad 2,5
2/6 · 33%

Aktuálna forma

Tranmere

DLWLDL

Bristol Rovers

DWWWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Tranmere1výhry
2remízy4 stretnutí
Bristol Rovers1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (36%) — kurzy môžu podceňovať Bristol Rovers.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 39.2%Remíza 29.4%Hostia 40.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.553.402.45
Max2.553.402.45
Nad 2,5: 50.5%Pod 2,5: 53.2%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Bristol Rovers
Výsledok vs. Trh: Bristol Rovers (41%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

TranmerePolčas:00Bristol Rovers
10Strely10
3Strely na bránu4

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Tranmere1–2Bristol Rovers2.55/3.40/2.45
18/10/25Bristol Rovers1–4Tranmere1.81/3.62/4.04
09/04/22Tranmere1–1Bristol Rovers2.69/3.27/2.68
20/11/21Bristol Rovers2–2Tranmere2.37/3.18/3.07

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Tranmere

V 124R 95P 149
Nad 2,542
Goals scored427

Vonkajšia bilancia: Bristol Rovers

V 161R 103P 150
Nad 2,548
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026