Menu

Fleetwood Town vs Chesterfield

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Highbury Stadium, Fleetwood18. apríla 2026 o 16:00
11
Rozhodca: R. Martin

Udalosti zápasu

Fleetwood Town
Chesterfield
Výkop
Polčas
59′
Armando DobraDylan Duffy
59′
Liam MandevilleDilan Markanday
60′
Tom NaylorJames Berry
61′Kyle McFadzean
64′
Lee BonisJanoi Donacien
Ched Evans

asistencia: Ronan Coughlan

67′
68′
Lewis GordonMalik Owolabi-Belewu
Ronan CoughlanDetlef Esapa Osong
81′
Elliot BondsJordan Davies
83′
89′
Ryan Stirk
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal2
2Shots off Goal5
18Total Shots13
7Blocked Shots6
12Shots insidebox8
6Shots outsidebox5
9Fouls8
4Corner Kicks6
2Offsides2
51%Ball Possession49%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves7
451Total passes437
326Passes accurate327
72%Passes %75%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fleetwood Town je 6.85, v porovnaní s 6.96 u Chesterfield. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fleetwood Town je James Bolton (7.06), u Chesterfield je to Ryan Boot (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fleetwood Town prispeli v tejto sezóne 26 gólmi a 25 asistenciami, na čele s Mark Helm (10G). U Chesterfield je to 37 gólov a 27 asistencií s lídrom Lee Bonis (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fleetwood Town nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Chesterfield má 4 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fleetwood Town nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 5 u Chesterfield s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fleetwood Town nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Chesterfield s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Fleetwood Town a 75% u Chesterfield. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fleetwood Town nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 52 u Chesterfield. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fleetwood Town je 26.2 (najmladší: Conor Haughey (18), najstarší: Ched Evans (37)), zatiaľ čo Chesterfield má priemer 26.5 (najmladší: Sam Curtis (20), najstarší: Kyle McFadzean (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fleetwood Town majú priemerne 32 ligových štartov, oproti 31 u Chesterfield. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fleetwood Town3-1-4-24-2-3-1Chesterfield
GKDEFMIDFWD
13Lynch4Bolton35Haughey5Potter20Neal16Ennis6Bonds10Helm24Clark19Coughlan17Evans23Boot29Curtis6McFadze.26Swinkels19Gordon36Braybro.8Stirk7Mandevi.4Naylor17Dobra10Bonis

Náhradníci

Tréner: Matthew Lawlor

Náhradníci

Tréner: Paul Cook

Fleetwood TownSila pozíciíChesterfield
6.85
Ø Hodnotenie
6.96
6.85Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (3 v 4)6.96
3G 2A4G 4A
6.94Záložník (5 v 5)6.97
16G 17A20G 21A
6.63Útočník (2 v 1)6.53
7G 6A13G 2A
Fleetwood Town3-1-4-2
13BrankárJay Lynch6.8
4ObrancaJames Bolton7.12G1A
35ObrancaConor Haughey6.7
5ObrancaFinley Potter6.81G1A
20ZáložníkHarrison Neal7.01G2A
16ZáložníkEthan Ennis7.03G7A
6ZáložníkElliot Bonds6.92G3A
10ZáložníkMark Helm7.010G5A
24ZáložníkMitchell Clark6.9
19ÚtočníkRonan Coughlan6.71G1A
17ÚtočníkChed Evans6.66G5A
Chesterfield4-2-3-1
23BrankárRyan Boot7.3
29ObrancaSam Curtis7.02G1A
6ObrancaKyle McFadzean7.12G
26ObrancaSil Swinkels6.91A
19ObrancaLewis Gordon6.72A
36ZáložníkSammy Braybrooke7.23A
8ZáložníkRyan Stirk7.01G1A
7ZáložníkLiam Mandeville6.96G11A
4ZáložníkTom Naylor7.08G2A
17ZáložníkArmando Dobra6.85G4A
10ÚtočníkLee Bonis6.513G2A

Prehľad zápasu

Fleetwood Town a Chesterfield remizovali 1:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: Ched Evans 67′, Ryan Stirk 89′. 1 červených kariet. Fleetwood Town mal 51% držanie lopty, Chesterfield mal 49%. Fleetwood Town mal 18 striel (9 na bránu), Chesterfield mal 13 (2 na bránu). Fleetwood Town urobil 2 striedaní, Chesterfield urobil 5.

Rivalita od 2012

Fleetwood Town vs Chesterfield vzájomné výsledky

16 stretnutí
Fleetwood Town
6
výhier
Remízy
4
Chesterfield
6
výhier
Góly spolu
34 · 2.1/zápas
Obaja skórovali
7/16 · 44%
Nad 2,5
7/16 · 44%

Aktuálna forma

Fleetwood Town

DDDWLL

Chesterfield

WWDWDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fleetwood Town2výhry
3remízy8 stretnutí
Chesterfield3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.6

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

75%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 31.3%Remíza 30.8%Hostia 46.5%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.203.252.15
Max3.203.252.15
Nad 2,5: 52.6%Pod 2,5: 52.6%
Trhový favorit:Chesterfield · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Chesterfield (47%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fleetwood TownPolčas:00Chesterfield
22Strely13
9Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/26Fleetwood Town1–1Chesterfield3.20/3.25/2.15
18/10/25Chesterfield1–1Fleetwood Town1.77/3.72/4.17
12/04/25Chesterfield3–0Fleetwood Town2.06/3.32/3.56
26/12/24Fleetwood Town2–0Chesterfield2.58/3.41/2.60
12/10/13Fleetwood Town1–1Chesterfield2.18/3.51/3.41
03/05/14Chesterfield2–1Fleetwood Town1.81/3.65/4.65
23/10/12Chesterfield1–2Fleetwood Town2.52/3.33/2.81
20/04/13Fleetwood Town1–3Chesterfield2.70/3.29/2.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Vonkajšia bilancia: Chesterfield

V 171R 113P 130
Nad 2,549
Goals scored606

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026