Menu

Grimsby vs Crewe

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Blundell Park, Cleethorpes11. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Grimsby

32
Hostia

Crewe

Rozhodca: D. Rock

Udalosti zápasu

Grimsby
Crewe
Výkop
A. Cook

asistencia: H. Rodgers

10′
Polčas
K. Green

asistencia: A. Cook

49′
A. Cook

asistencia: D. Burns

58′
59′
J. PowellC. Agius
Maldini Kacurri62′
H. RodgersT. Warren
66′
G. D. TuriJ. Walker
76′
C. OduorJ. Sweeney
76′
76′
E. TezgelO. Bogle
76′
J. MarchA. Thibaut
A. CookJ. Soonsup-Bell
81′
K. GreenJ. Amaluzor
82′
84′
R. HutchinsonS. Tracey
88′
T. O'Reilly

Penalty

90′
M. Demetriou
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
4Shots off Goal3
16Total Shots8
9Blocked Shots3
12Shots insidebox7
4Shots outsidebox1
8Fouls5
2Corner Kicks5
0Offsides1
46%Ball Possession54%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves0
291Total passes348
175Passes accurate221
60%Passes %64%
2.06expected_goals2.00
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Grimsby je 6.92, v porovnaní s 6.89 u Crewe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Grimsby je C. McJannet (7.16), u Crewe je to M. Demetriou (7.26).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Grimsby prispeli v tejto sezóne 28 gólmi a 23 asistenciami, na čele s K. Green (13G). U Crewe je to 44 gólov a 38 asistencií s lídrom J. March (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Grimsby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.04, zatiaľ čo Crewe má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Grimsby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 5 u Crewe s hodnotením 6.92. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Grimsby nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 1 u Crewe s priemerom 6.78. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Grimsby a 69% u Crewe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Grimsby nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 50 u Crewe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Grimsby je 26.0 (najmladší: M. Kacurri (20), najstarší: A. Cook (35)), zatiaľ čo Crewe má priemer 25.7 (najmladší: M. Holicek (20), najstarší: M. Demetriou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Grimsby majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 37 u Crewe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Grimsby4-1-4-14-2-3-1Crewe
GKDEFMIDFWD
31Smith5Rodgers2Kacurri17McJannet16Staunton15Turi18Burns4Green29Oduor9Kabia39Cook41Lawlor2Billing.18Connolly5Demetri.3Hutchin.23Powell6Sanders26O'Reilly17Holicek24March36Tezgel

Náhradníci

Tréner: David Artell

Náhradníci

Tréner: Lee Bell

GrimsbySila pozíciíCrewe
6.92
Ø Hodnotenie
6.89
7.00Brankár (1 v 1)6.66
0G 0A0G 0A
7.04Obranca (4 v 4)6.95
6G 11A10G 11A
6.77Záložník (5 v 5)6.92
14G 10A24G 25A
6.91Útočník (1 v 1)6.78
8G 2A10G 2A
Grimsby4-1-4-1
31BrankárJ. Smith7.0
5ObrancaH. Rodgers7.03G2A
2ObrancaM. Kacurri6.91G
17ObrancaC. McJannet7.22G2A
16ObrancaR. Staunton7.17A
15ZáložníkG. D. Turi6.8
18ZáložníkD. Burns6.71G5A
4ZáložníkK. Green7.013G5A
29ZáložníkC. Oduor6.6
9ZáložníkJ. Kabia
39ÚtočníkA. Cook6.98G2A
Crewe4-2-3-1
41BrankárI. Lawlor6.7
2ObrancaL. Billington6.83A
18ObrancaJ. Connolly6.93G
5ObrancaM. Demetriou7.33G3A
3ObrancaR. Hutchinson6.94G5A
23ZáložníkJ. Powell6.94A
6ZáložníkM. H. Sanders7.23G4A
26ZáložníkT. O'Reilly6.87G11A
17ZáložníkM. Holicek6.83G1A
24ZáložníkJ. March6.811G5A
36ÚtočníkE. Tezgel6.810G2A

Prehľad zápasu

Grimsby zdolal Crewe 3:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: A. Cook 10′, K. Green 49′, A. Cook 58′, T. O'Reilly 88′ (pen.), M. Demetriou 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Grimsby mal 46% držanie lopty, Crewe mal 54%. Grimsby mal 16 striel (3 na bránu), Crewe mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Grimsby 2.06 — Crewe 2.00. Grimsby urobil 5 striedaní, Crewe urobil 4.

Rivalita od 2016

Grimsby vs Crewe vzájomné výsledky

15 stretnutí
Grimsby
7
výhier
Remízy
0
Crewe
8
výhier
Góly spolu
40 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
2/15 · 13%
Nad 2,5
6/15 · 40%

Aktuálna forma

Grimsby

DWWWLW

Crewe

DLLLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Grimsby5výhry
0remízy10 stretnutí
Crewe5výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.9

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

30%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 60.2%Remíza 26.3%Hostia 22.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.663.804.50
Max1.663.804.50
Nad 2,5: 57.1%Pod 2,5: 48.8%
Trhový favorit:Grimsby · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Grimsby
Výsledok vs. Trh: Grimsby (60%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GrimsbyPolčas:10Crewe
16Strely8
3Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Grimsby3–2Crewe1.66/3.80/4.50
25/10/25Crewe3–2Grimsby2.58/3.27/2.62
01/04/25Crewe2–0Grimsby2.78/3.25/2.58
14/12/24Grimsby0–2Crewe2.51/3.16/2.81
13/04/24Crewe0–3Grimsby2.18/3.44/3.31
09/12/23Grimsby2–1Crewe2.34/3.58/2.89
25/04/23Grimsby2–0Crewe1.84/3.50/4.45
04/02/23Crewe0–3Grimsby3.45/3.26/2.17
07/09/19Grimsby0–2Crewe2.79/3.45/2.54
27/10/18Crewe2–0Grimsby2.20/3.45/3.36

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Grimsby

V 223R 181P 277
Nad 2,548
Goals scored792

Vonkajšia bilancia: Crewe

V 190R 125P 182
Nad 2,551
Goals scored699

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026