Menu

Cambridge United vs Notts County

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Abbey Stadium, Cambridge11. apríla 2026 o 16:00
Rozhodca: B. Speedie

Udalosti zápasu

Cambridge United
Notts County
Výkop
D. Ball
2′
S. Lavery

asistencia: P. Mpanzu

28′
J. Gibbons

asistencia: S. Kaikai

33′
37′Jacob Bedeau
Jake Eastwood40′
B. KnightB. Hughes
42′
Polčas
46′
C. GrantM. Dennis
46′
L. MacariJ. Luker
J. Gibbons

asistencia: A. Mayor

55′
58′
Q. KouhyarB. Enoru
58′
J. BedeauL. Browne
S. LaveryL. Appere
64′
64′
O. NorburnT. Hall
77′Beck-Ray Enoru
A. MayorK. Smith
83′
S. KaikaiB. Purrington
83′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal0
2Shots off Goal7
13Total Shots8
5Blocked Shots1
11Shots insidebox6
2Shots outsidebox2
6Fouls15
4Corner Kicks4
2Offsides1
29%Ball Possession71%
0Yellow Cards2
1Red Cards0
0Goalkeeper Saves2
182Total passes458
88Passes accurate382
48%Passes %83%
2.59expected_goals0.49
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cambridge United je 6.89, v porovnaní s 6.77 u Notts County. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cambridge United je J. Gibbons (7.14), u Notts County je to M. Palmer (7.04).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cambridge United prispeli v tejto sezóne 50 gólmi a 24 asistenciami, na čele s B. Knight (11G). U Notts County je to 13 gólov a 25 asistencií s lídrom C. Grant (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cambridge United nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 7.01, zatiaľ čo Notts County má 3 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cambridge United nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Notts County s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cambridge United nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.57, v porovnaní s 3 u Notts County s priemerom 6.69. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Cambridge United a 77% u Notts County. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cambridge United nazbierali v tejto sezóne 43 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Notts County. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cambridge United je 26.3 (najmladší: A. Mayor (20), najstarší: P. Mpanzu (31)), zatiaľ čo Notts County má priemer 27.2 (najmladší: T. Iorpenda (20), najstarší: J. Belshaw (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cambridge United majú priemerne 39 ligových štartov, oproti 33 u Notts County. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cambridge United5-4-1Notts County
GKDEFMIDFWD
1Eastwood2Bennett26Gibbons23Jobe6Watts15Mayor14Knight4Ball17Mpanzu11Kaikai19Lavery

Náhradníci

Tréner: Neil Harris

Náhradníci

Cambridge UnitedSila pozíciíNotts County
6.89
Ø Hodnotenie
6.77
6.72Brankár (1 v 1)6.64
0G 0A0G 0A
7.01Obranca (5 v 3)6.83
18G 12A2G 4A
6.85Záložník (4 v 4)6.81
25G 11A3G 9A
6.57Útočník (1 v 3)6.69
7G 1A8G 12A
Cambridge United5-4-1
1BrankárJ. Eastwood6.7
2ObrancaL. Bennett6.82G2A
26ObrancaJ. Gibbons7.16G6A
23ObrancaM. Jobe7.02G1A
6ObrancaK. Watts7.16G
15ObrancaA. Mayor7.02G3A
14ZáložníkB. Knight6.911G3A
4ZáložníkD. Ball6.92G2A
17ZáložníkP. Mpanzu6.73G3A
11ZáložníkS. Kaikai6.99G3A
19ÚtočníkS. Lavery6.67G1A
Notts County
31BrankárJ. Belshaw6.6
28ObrancaL. Macari6.82A
12ObrancaL. Ness6.92G
4ObrancaJ. Bedeau6.82A
17ZáložníkQ. Kouhyar6.61A
8ZáložníkO. Norburn6.71G1A
18ZáložníkM. Palmer7.01G5A
47ZáložníkK. Bennetts6.81G2A
11ÚtočníkC. Grant6.63G3A
14ÚtočníkT. Iorpenda6.93G7A
39ÚtočníkL. Ndlovu6.62G2A

Prehľad zápasu

Cambridge United zdolal Notts County 4:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: D. Ball 2′, S. Lavery 28′, J. Gibbons 33′, J. Gibbons 55′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. Cambridge United mal 29% držanie lopty, Notts County mal 71%. Cambridge United mal 13 striel (6 na bránu), Notts County mal 8 (0 na bránu). Očakávané góly: Cambridge United 2.59 — Notts County 0.49. Cambridge United urobil 4 striedaní, Notts County urobil 5.

Rivalita od 2015

Cambridge United vs Notts County vzájomné výsledky

9 stretnutí
Cambridge United
7
výhier
Remízy
1
Notts County
1
výhier
Góly spolu
27 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
5/9 · 56%

Aktuálna forma

Cambridge United

DWLDWD

Notts County

DWLLWL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Cambridge United dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Cambridge United8výhry
1remízy10 stretnutí
Notts County1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (52%) — kurzy môžu podceňovať Cambridge United.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.9%Remíza 30.3%Hostia 22.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.793.304.50
Max1.793.304.50
Nad 2,5: 44.4%Pod 2,5: 61.7%
Trhový favorit:Cambridge United · Mierny favorit

Výsledok vs. Trh

Cambridge United
Výsledok vs. Trh: Cambridge United (56%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Cambridge UnitedPolčas:30Notts County
13Strely8
6Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
11/04/26Cambridge United4–0Notts County1.79/3.30/4.50
25/10/25Notts County2–0Cambridge United2.37/3.20/2.95
12/01/19Notts County0–1Cambridge United2.76/3.32/2.64
11/08/18Cambridge United3–2Notts County2.60/3.25/2.86
20/02/18Cambridge United1–0Notts County2.85/3.34/2.58
23/12/17Notts County3–3Cambridge United1.76/3.70/4.82
22/11/16Notts County0–1Cambridge United2.47/3.36/3.00
02/01/17Cambridge United4–0Notts County1.82/3.77/4.52
28/11/15Cambridge United3–1Notts County2.92/3.38/2.52
23/04/16Notts County1–2Cambridge United2.95/3.41/2.48

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Cambridge United

V 145R 108P 152
Nad 2,547
Goals scored499

Vonkajšia bilancia: Notts County

V 211R 159P 228
Nad 2,552
Goals scored789

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026