Menu

Notts County vs Newport County

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Meadow Lane, Nottingham6. apríla 2026 o 16:00
31

Udalosti zápasu

Notts County
Newport County
Výkop
L. Ness
19′
L. Ness
23′
36′
M. SmithC. Evans
Polčas
46′
T. DaviesB. Lloyd
46′
G. GarnerJ. Crole
60′Harrison Biggins
Conor Grant64′
65′
H. Biggins
C. GrantM. Dennis
68′
76′Sven Sprangler
L. NdlovuJ. Luker
77′
77′
B. KamwaM. Spellman
Q. KouhyarL. Browne
84′
J. Luker
86′
88′
S. SpranglerC. Brennan
90+6′James Crole
Riadny čas

Štatistiky zápasu

8Shots on Goal2
5Shots off Goal0
15Total Shots4
2Blocked Shots2
11Shots insidebox2
4Shots outsidebox2
7Fouls17
8Corner Kicks4
0Offsides2
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
545Total passes291
455Passes accurate191
83%Passes %66%
0.64expected_goals0.83
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Notts County je 6.77, v porovnaní s 6.69 u Newport County. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Notts County je M. Palmer (7.04), u Newport County je to S. Sprangler (6.98).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Notts County prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 25 asistenciami, na čele s C. Grant (3G). U Newport County je to 20 gólov a 17 asistencií s lídrom N. Opoku (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Notts County nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.83, zatiaľ čo Newport County má 4 obrancov s priemerom 6.68. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Notts County nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 5 u Newport County s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Notts County nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 1 u Newport County s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Notts County a 68% u Newport County. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Notts County nazbierali v tejto sezóne 42 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Newport County. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Notts County je 27.2 (najmladší: T. Iorpenda (20), najstarší: J. Belshaw (35)), zatiaľ čo Newport County má priemer 25.3 (najmladší: M. Baker (22), najstarší: S. Sprangler (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Notts County majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 30 u Newport County. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Notts County4-2-3-1Newport County
GKDEFMIDFWD
28Wright12Thomas4Baker17Davies15Jenkins5Sprangl.8Smith19Garner10Biggins7Kamwa24Opoku

Náhradníci

Náhradníci

Tréner: Christian Fuchs

Notts CountySila pozíciíNewport County
6.77
Ø Hodnotenie
6.69
6.64Brankár (1 v 1)6.73
0G 0A0G 0A
6.83Obranca (3 v 4)6.68
2G 4A4G 5A
6.81Záložník (4 v 5)6.73
3G 9A10G 9A
6.69Útočník (3 v 1)6.47
8G 12A6G 3A
Notts County
31BrankárJ. Belshaw6.6
28ObrancaL. Macari6.82A
12ObrancaL. Ness6.92G
4ObrancaJ. Bedeau6.82A
17ZáložníkQ. Kouhyar6.61A
8ZáložníkO. Norburn6.71G1A
18ZáložníkM. Palmer7.01G5A
47ZáložníkK. Bennetts6.81G2A
11ÚtočníkC. Grant6.63G3A
14ÚtočníkT. Iorpenda6.93G7A
39ÚtočníkL. Ndlovu6.62G2A
Newport County4-2-3-1
28BrankárJ. Wright6.7
12ObrancaJ. Thomas6.71G
4ObrancaM. Baker6.71G2A
17ObrancaT. Davies6.61G1A
15ObrancaL. Jenkins6.81G2A
5ZáložníkS. Sprangler7.01A
8ZáložníkM. Smith6.62A
19ZáložníkG. Garner6.52G1A
10ZáložníkH. Biggins6.73G2A
7ZáložníkB. Kamwa6.85G3A
24ÚtočníkN. Opoku6.56G3A

Prehľad zápasu

Notts County zdolal Newport County 3:1. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: L. Ness 19′, L. Ness 23′, H. Biggins 65′, J. Luker 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Notts County mal 65% držanie lopty, Newport County mal 35%. Notts County mal 15 striel (8 na bránu), Newport County mal 4 (2 na bránu). Očakávané góly: Notts County 0.64 — Newport County 0.83. Notts County urobil 3 striedaní, Newport County urobil 5.

Rivalita od 2015

Notts County vs Newport County vzájomné výsledky

13 stretnutí
Notts County
6
výhier
Remízy
3
Newport County
4
výhier
Góly spolu
38 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
6/13 · 46%
Nad 2,5
8/13 · 62%

Aktuálna forma

Notts County

DWLLWL

Newport County

WWLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Notts County5výhry
3remízy10 stretnutí
Newport County2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.8

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 9.5%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 67.1%Remíza 25.0%Hostia 17.4%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.494.005.75
Max1.494.005.75
Nad 2,5: 55.6%Pod 2,5: 50.0%
Trhový favorit:Notts County · Jasný favorit

Výsledok vs. Trh

Notts County
Výsledok vs. Trh: Notts County (67%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Notts CountyPolčas:20Newport County
15Strely4
8Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Notts County3–1Newport County1.49/4.00/5.75
02/08/25Newport County1–1Notts County4.72/3.75/1.69
29/03/25Newport County0–2Notts County5.05/3.99/1.64
23/11/24Notts County0–0Newport County1.40/4.85/7.14
13/02/24Newport County1–3Notts County2.60/3.72/2.45
24/10/23Notts County3–0Newport County1.55/4.49/5.27
19/02/19Notts County1–4Newport County2.46/3.38/2.95
21/08/18Newport County3–2Notts County2.34/3.31/3.20
17/02/18Newport County0–0Notts County2.63/3.44/2.72
28/10/17Notts County3–0Newport County2.39/3.43/3.06

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Notts County

V 211R 159P 228
Nad 2,552
Goals scored789

Vonkajšia bilancia: Newport County

V 196R 153P 239
Nad 2,547
Goals scored687

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026