Menu

Harrogate Town vs Bristol Rovers

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Exercise Stadium, Harrogate6. apríla 2026 o 16:00

Udalosti zápasu

Harrogate Town
Bristol Rovers
Výkop
E. Taylor
27′
Polčas
46′
K. Thompson-SommersT. Leigh
46′
J. QuigleyE. Harrison
50′
S. Forde
E. Taylor
55′
E. AcquahS. McCoulsky
58′
61′
E. Harrison
64′
J. McEachranT. Lockyer
72′
R. De HavillandA. Kilgour
72′
Y. AkhamrichF. Cavegn
Chanse Headman75′
J. SlaterB. Faulkner
76′
79′
E. Harrison

Penalty

C. HeadmanS. Duke-McKenna
81′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal6
5Shots off Goal8
17Total Shots15
10Blocked Shots1
13Shots insidebox9
4Shots outsidebox6
15Fouls12
5Corner Kicks4
2Offsides1
47%Ball Possession53%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves0
301Total passes370
202Passes accurate247
67%Passes %67%
1.14expected_goals1.88
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Harrogate Town je 6.78, v porovnaní s 6.86 u Bristol Rovers. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Harrogate Town je H. Gray (7.03), u Bristol Rovers je to K. Balmer (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Harrogate Town prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 16 asistenciami, na čele s E. Taylor (4G). U Bristol Rovers je to 18 gólov a 17 asistencií s lídrom Y. Akhamrich (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Harrogate Town nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Bristol Rovers má 3 obrancov s priemerom 6.92. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Harrogate Town nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 4 u Bristol Rovers s hodnotením 6.84. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Harrogate Town nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 3 u Bristol Rovers s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Harrogate Town a 67% u Bristol Rovers. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Harrogate Town nazbierali v tejto sezóne 35 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Bristol Rovers. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Harrogate Town je 23.3 (najmladší: H. Gray (20), najstarší: B. Morris (29)), zatiaľ čo Bristol Rovers má priemer 24.8 (najmladší: Y. Akhamrich (20), najstarší: J. McEachran (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Harrogate Town majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 22 u Bristol Rovers. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Harrogate Town4-2-3-13-4-1-2Bristol Rovers
GKDEFMIDFWD
13Gray16Headman31Heffern.30Gibson3Slater8Morris4Evans21Taylor38Brenan22Smith12Acquah13Young17Balmer6Mola26Harbott.2Senior14Thompso.20McEachr.15Havilla.7Forde10Akhamri.27Quigley

Náhradníci

Tréner: Simon Weaver

Náhradníci

Tréner: Steve Evans

Harrogate TownSila pozíciíBristol Rovers
6.78
Ø Hodnotenie
6.86
7.03Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 1A
6.75Obranca (4 v 3)6.92
4G 4A3G 3A
6.82Záložník (5 v 4)6.84
11G 12A2G 6A
6.49Útočník (1 v 3)6.81
0G 0A13G 7A
Harrogate Town4-2-3-1
13BrankárH. Gray7.0
16ObrancaC. Headman6.72G
31ObrancaC. Heffernan6.81G
30ObrancaL. Gibson6.83A
3ObrancaJ. Slater6.71G1A
8ZáložníkB. Morris6.93G2A
4ZáložníkJ. Evans6.82G4A
21ZáložníkE. Taylor6.84G1A
38ZáložníkT. Brenan
22ZáložníkR. Smith6.82G5A
12ÚtočníkE. Acquah6.5
Bristol Rovers3-4-1-2
13BrankárB. Young6.91A
17ObrancaK. Balmer7.22G2A
6ObrancaC. Mola6.6
26ObrancaR. Harbottle6.91G1A
2ZáložníkJ. Senior6.84A
14ZáložníkK. Thompson-Sommers6.81G
20ZáložníkJ. McEachran6.91G1A
15ZáložníkR. De Havilland6.91A
7ÚtočníkS. Forde6.74G4A
10ÚtočníkY. Akhamrich6.96G1A
27ÚtočníkJ. Quigley6.83G2A

Prehľad zápasu

Bristol Rovers zdolal Harrogate Town 3:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: E. Taylor 27′, S. Forde 50′, E. Taylor 55′, E. Harrison 61′, E. Harrison 79′ (pen.). Bolo udelených 1 žltých kariet. Harrogate Town mal 47% držanie lopty, Bristol Rovers mal 53%. Harrogate Town mal 17 striel (2 na bránu), Bristol Rovers mal 15 (6 na bránu). Očakávané góly: Harrogate Town 1.14 — Bristol Rovers 1.88. Harrogate Town urobil 3 striedaní, Bristol Rovers urobil 5.

Rivalita od 2021

Harrogate Town vs Bristol Rovers vzájomné výsledky

3 stretnutí
Harrogate Town
1
výhier
Remízy
0
Bristol Rovers
2
výhier
Góly spolu
5 · 1.7/zápas
Obaja skórovali
0/3 · 0%
Nad 2,5
1/3 · 33%

Aktuálna forma

Harrogate Town

LWWLLW

Bristol Rovers

DWWWWW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Bristol Rovers dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Harrogate Town1výhry
0remízy4 stretnutí
Bristol Rovers3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (35%) — kurzy môžu podceňovať Bristol Rovers.

Trhové zhrnutie

Marža: 9.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 37.7%Remíza 30.8%Hostia 40.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.653.252.45
Max2.653.252.45
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Bristol Rovers
Výsledok vs. Trh: Bristol Rovers (41%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Harrogate TownPolčas:10Bristol Rovers
17Strely15
2Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
06/04/26Harrogate Town2–3Bristol Rovers2.65/3.25/2.45
02/08/25Bristol Rovers0–1Harrogate Town1.79/3.50/4.34
12/03/22Bristol Rovers3–0Harrogate Town1.84/3.60/4.31
30/10/21Harrogate Town0–1Bristol Rovers1.87/3.54/4.08

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Harrogate Town

V 83R 68P 125
Nad 2,550
Goals scored317

Vonkajšia bilancia: Bristol Rovers

V 161R 103P 150
Nad 2,548
Goals scored535

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026