Menu

Gillingham vs Accrington St

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Priestfield Stadium, Gillingham6. apríla 2026 o 16:00
Domáci

Gillingham

20
Rozhodca: George Laflin

Udalosti zápasu

Gillingham
Accrington ST
Výkop
11′Oliver Wright
Nelson Khumbeni24′
33′Josh Woods
A. Smith
36′
Garath McCleary42′
Polčas
A. LittleJ. Williams
55′
G. McCleary
56′
58′
S. ConneelyL. Coyle
58′
C. O'BrienD. Matthews
58′
D. MartinP. Madden
G. McClearyB. Dack
62′
74′
J. WoodsD. Abimbola
75′Tyler Walton
80′Paddy Madden
81′Tyler Walton
R. HaleS. Vokes
83′
A. SmithC. Masterson
83′
L. CirinoL. Dayal
84′
84′
S. WhalleyL. Butterfield
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal0
4Shots off Goal4
11Total Shots8
2Blocked Shots4
8Shots insidebox4
3Shots outsidebox4
13Fouls18
6Corner Kicks2
2Offsides3
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards4
0Red Cards2
1Goalkeeper Saves3
319Total passes281
197Passes accurate171
62%Passes %61%
0.87expected_goals0.64
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gillingham je 6.72, v porovnaní s 6.75 u Accrington ST. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gillingham je A. Little (6.98), u Accrington ST je to F. Rawson (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gillingham prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 20 asistenciami, na čele s A. Little (5G). U Accrington ST je to 24 gólov a 18 asistencií s lídrom S. Whalley (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gillingham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Accrington ST má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gillingham nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.74, oproti 7 u Accrington ST s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gillingham nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.61, v porovnaní s 1 u Accrington ST s priemerom 6.76. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 61% u Gillingham a 65% u Accrington ST. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gillingham nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 47 u Accrington ST. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gillingham je 27.5 (najmladší: S. Gale (21), najstarší: G. Morris (42)), zatiaľ čo Accrington ST má priemer 28.3 (najmladší: C. O'Brien (21), najstarší: S. Whalley (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gillingham majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 29 u Accrington ST. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gillingham4-3-34-2-3-1Accrington ST
GKDEFMIDFWD
1Morris2Hutton5Smith32Cirino3Clark30Gale8Little27Khumbeni7McCleary12Palmer-.38Hale13Wright38O'Brien5Rawson2Love3Sass28Conneely22Martin7Whalley11Sinclair39Woods23Walton

Náhradníci

Tréner: Gareth Ainsworth

Náhradníci

Tréner: John Doolan

GillinghamSila pozíciíAccrington ST
6.72
Ø Hodnotenie
6.75
6.87Brankár (1 v 0)
0G 1A
6.77Obranca (4 v 3)6.82
5G 10A3G 2A
6.74Záložník (3 v 7)6.70
6G 5A16G 15A
6.61Útočník (3 v 1)6.76
13G 4A5G 1A
Gillingham4-3-3
1BrankárG. Morris6.91A
2ObrancaR. Hutton6.93A
5ObrancaA. Smith6.61G1A
32ObrancaL. Cirino6.71G
3ObrancaM. Clark6.93G6A
30ZáložníkS. Gale6.71G1A
8ZáložníkA. Little7.05G3A
27ZáložníkN. Khumbeni6.51A
7ÚtočníkG. McCleary6.84G3A
12ÚtočníkS. Palmer-Houlden6.44G
38ÚtočníkR. Hale6.65G1A
Accrington ST4-2-3-1
38ObrancaC. O'Brien6.7
5ObrancaF. Rawson7.02G
2ObrancaD. Love6.71G2A
13ZáložníkO. Wright
3ZáložníkF. Sass
28ZáložníkS. Conneely6.81G
22ZáložníkD. Martin6.41A
7ZáložníkS. Whalley6.85G10A
11ZáložníkI. Sinclair6.85G4A
39ZáložníkJ. Woods6.65G
23ÚtočníkT. Walton6.85G1A

Prehľad zápasu

Gillingham zdolal Accrington ST 2:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: A. Smith 36′, G. McCleary 56′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 2 červených kariet. Gillingham mal 54% držanie lopty, Accrington ST mal 46%. Gillingham mal 11 striel (5 na bránu), Accrington ST mal 8 (0 na bránu). Očakávané góly: Gillingham 0.87 — Accrington ST 0.64. Gillingham urobil 5 striedaní, Accrington ST urobil 5.

Rivalita od 2011

Gillingham vs Accrington ST vzájomné výsledky

16 stretnutí
Gillingham
7
výhier
Remízy
6
Accrington ST
3
výhier
Góly spolu
32 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
8/16 · 50%
Nad 2,5
4/16 · 25%

Aktuálna forma

Gillingham

WLLLDW

Accrington ST

LDDLLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Gillingham4výhry
4remízy10 stretnutí
Accrington ST2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

70%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (47%) — kurzy môžu podceňovať Gillingham.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 51.0%Remíza 30.8%Hostia 27.0%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.963.253.70
Max1.963.253.70
Nad 2,5: 47.6%Pod 2,5: 58.8%
Trhový favorit:Gillingham · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Gillingham
Výsledok vs. Trh: Gillingham (51%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GillinghamPolčas:10Accrington ST
11Strely8
5Strely na bránu0

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/01/12Accrington ST4–3Gillingham2.40/3.28/2.71
06/04/26Gillingham2–0Accrington ST1.96/3.25/3.70
02/08/25Accrington ST1–1Gillingham2.74/3.02/2.68
15/03/25Accrington ST1–1Gillingham2.35/2.94/3.37
24/11/12Accrington ST1–1Gillingham3.91/3.49/1.97
12/10/24Gillingham1–2Accrington ST1.74/3.68/4.61
13/01/24Accrington ST1–2Gillingham2.33/3.40/2.99
12/08/23Gillingham1–0Accrington ST2.01/3.27/3.80
23/03/13Gillingham1–0Accrington ST1.62/3.92/6.13
10/09/11Gillingham1–1Accrington ST1.96/3.42/3.77

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Vonkajšia bilancia: Accrington ST

V 247R 171P 272
Nad 2,550
Goals scored885

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026