Menu

Fleetwood Town vs Barnet

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Highbury Stadium, Fleetwood6. apríla 2026 o 16:00
25
Hostia

Barnet

Rozhodca: Declan Bourne

Udalosti zápasu

Fleetwood Town
Barnet
Výkop
9′Mark Shelton
21′Romoney Crichlow
Shaun Rooney45+1′
45′
C. Stead
Polčas
R. CoughlanR. Bennett
46′
46′
M. SheltonA. Hartigan
47′
A. Hartigan

asistencia: R. Glover

H. Neal
51′
60′
P. ChineduI. Kanu
Finley Potter65′
65′Ryan Glover
M. Helm

Penalty

69′
74′
J. KizziK. Smith
75′
R. GloverD. Jaiyesimi
77′
K. Tshimanga

Penalty

C. EvansD. E. Osong
78′
H. NealJ. Davies
79′
79′
K. Tshimanga

asistencia: K. Smith

M. HelmW. Davies
82′
E. EnnisC. McLean
82′
90′
K. TshimangaB. Winterburn
90′
D. Jaiyesimi

asistencia: C. Stead

Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal9
4Shots off Goal3
13Total Shots16
4Blocked Shots4
8Shots insidebox8
5Shots outsidebox8
14Fouls12
9Corner Kicks6
1Offsides0
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards3
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves3
347Total passes363
206Passes accurate232
59%Passes %64%
1.47expected_goals1.84
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fleetwood Town je 6.85, v porovnaní s 6.87 u Barnet. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fleetwood Town je H. Neal (6.99), u Barnet je to R. Glover (7.05).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fleetwood Town prispeli v tejto sezóne 25 gólmi a 25 asistenciami, na čele s M. Helm (10G). U Barnet je to 54 gólov a 27 asistencií s lídrom C. Stead (13G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fleetwood Town nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.82, zatiaľ čo Barnet má 5 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fleetwood Town nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Barnet s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fleetwood Town nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Barnet s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 68% u Fleetwood Town a 68% u Barnet. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fleetwood Town nazbierali v tejto sezóne 55 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Barnet. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fleetwood Town je 25.5 (najmladší: C. Haughey (18), najstarší: C. Evans (37)), zatiaľ čo Barnet má priemer 25.7 (najmladší: P. Chinedu (19), najstarší: J. Kizzi (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fleetwood Town majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 33 u Barnet. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fleetwood Town3-1-4-25-4-1Barnet
GKDEFMIDFWD
13Lynch26Rooney35Haughey5Potter20Neal16Ennis6Bonds10Helm22Powell17Evans19Coughlan29Slicker5Senior30Kizzi25Tavares24Crichlo.22Chinedu10Stead28Ofoborh19Shelton15Glover20Tshiman.

Náhradníci

Tréner: Matthew Lawlor

Náhradníci

Tréner: Dean Brennan

Fleetwood TownSila pozíciíBarnet
6.85
Ø Hodnotenie
6.87
6.85Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.82Obranca (3 v 5)6.79
2G 1A12G 6A
6.95Záložník (5 v 4)6.96
16G 18A30G 20A
6.63Útočník (2 v 1)6.81
7G 6A12G 1A
Fleetwood Town3-1-4-2
13BrankárJ. Lynch6.8
26ObrancaS. Rooney7.01G
35ObrancaC. Haughey6.7
5ObrancaF. Potter6.81G1A
20ZáložníkH. Neal7.01G2A
16ZáložníkE. Ennis7.03G7A
6ZáložníkE. Bonds6.92G3A
10ZáložníkM. Helm7.010G5A
22ZáložníkJ. Powell6.91A
17ÚtočníkC. Evans6.66G5A
19ÚtočníkR. Coughlan6.71G1A
Barnet5-4-1
29BrankárC. Slicker7.0
5ObrancaA. Senior7.07G3A
30ObrancaJ. Kizzi6.72G1A
25ObrancaN. Tavares6.9
24ObrancaR. Crichlow-Noble6.71G2A
22ObrancaP. Chinedu6.72G
10ZáložníkC. Stead6.913G4A
28ZáložníkN. Ofoborh7.05G2A
19ZáložníkM. Shelton6.98G7A
15ZáložníkR. Glover7.04G7A
20ÚtočníkK. Tshimanga6.812G1A

Prehľad zápasu

Barnet zdolal Fleetwood Town 5:2. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: C. Stead 45′, A. Hartigan 47′, H. Neal 51′, M. Helm 69′ (pen.), K. Tshimanga 77′ (pen.), K. Tshimanga 79′, D. Jaiyesimi 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Fleetwood Town mal 50% držanie lopty, Barnet mal 50%. Fleetwood Town mal 13 striel (5 na bránu), Barnet mal 16 (9 na bránu). Očakávané góly: Fleetwood Town 1.47 — Barnet 1.84. Fleetwood Town urobil 5 striedaní, Barnet urobil 5.

Rivalita od 2012

Fleetwood Town vs Barnet vzájomné výsledky

5 stretnutí
Fleetwood Town
4
výhier
Remízy
0
Barnet
1
výhier
Góly spolu
12 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
2/5 · 40%

Aktuálna forma

Fleetwood Town

DDDWLL

Barnet

WWWWWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fleetwood Town2výhry
0remízy4 stretnutí
Barnet2výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (33%) — kurzy môžu podceňovať Fleetwood Town.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 35.5%Remíza 30.3%Hostia 43.1%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.823.302.32
Max2.823.302.32
Nad 2,5: 51.3%Pod 2,5: 54.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Výsledok vs. Trh

Barnet
Výsledok vs. Trh: Barnet (43%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fleetwood TownPolčas:01Barnet
13Strely16
5Strely na bránu9

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
29/09/12Fleetwood Town2–1Barnet1.42/4.44/8.17
06/04/26Fleetwood Town2–5Barnet2.82/3.30/2.32
02/08/25Barnet0–2Fleetwood Town1.94/3.52/3.67
19/03/13Barnet2–0Fleetwood Town2.88/3.27/2.61

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Vonkajšia bilancia: Barnet

V 168R 151P 233
Nad 2,550
Goals scored655

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026