Menu

Bristol Rovers vs Fleetwood Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2025

Memorial Stadium, Bristol3. apríla 2026 o 16:00
Rozhodca: D. Drysdale

Udalosti zápasu

Bristol Rovers
Fleetwood Town
Výkop
26′Shaun Rooney
Kofi Balmer40′
45+2′Harrison Neal
Polčas
C. MolaR. De Havilland
46′
E. HarrisonJ. Quigley
53′
A. KilgourT. Leigh
54′
M. RijksY. Akhamrich
54′
J. Quigley

asistencia: J. Sparkes

66′
67′
E. BondsJ. Davies
67′
W. DaviesR. Coughlan
Shaqai Forde77′
S. FordeK. Thompson-Sommers
83′
83′
C. EvansD. E. Osong
84′Jay Lynch
88′
S. RooneyO. Devonport
Tommy Leigh90′
90+6′Jordan Davies
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal7
11Total Shots14
5Blocked Shots5
8Shots insidebox9
3Shots outsidebox5
14Fouls15
5Corner Kicks4
2Offsides0
44%Ball Possession56%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves1
265Total passes338
154Passes accurate225
58%Passes %67%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bristol Rovers je 6.84, v porovnaní s 6.86 u Fleetwood Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bristol Rovers je K. Balmer (7.21), u Fleetwood Town je to H. Neal (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bristol Rovers prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 22 asistenciami, na čele s E. Harrison (11G). U Fleetwood Town je to 24 gólov a 24 asistencií s lídrom M. Helm (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bristol Rovers nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Fleetwood Town má 3 obrancov s priemerom 6.82. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bristol Rovers nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 6 u Fleetwood Town s hodnotením 6.95. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bristol Rovers nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 1 u Fleetwood Town s priemerom 6.56. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Bristol Rovers a 67% u Fleetwood Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bristol Rovers nazbierali v tejto sezóne 62 žltých kariet, v porovnaní s 55 u Fleetwood Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bristol Rovers je 25.8 (najmladší: S. Forde (21), najstarší: R. Smallwood (35)), zatiaľ čo Fleetwood Town má priemer 25.1 (najmladší: C. Haughey (18), najstarší: C. Evans (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bristol Rovers majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 35 u Fleetwood Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bristol Rovers3-4-1-23-1-4-2Fleetwood Town
GKDEFMIDFWD
13Young17Balmer5Kilgour26Harbott.2Senior36Smallwo.6Mola3Sparkes7Forde35Rijks19Harrison13Lynch26Rooney35Haughey5Potter20Neal16Ennis6Bonds10Helm22Powell17Evans9Davies

Náhradníci

Tréner: Steve Evans

Náhradníci

Tréner: Matthew Lawlor

Bristol RoversSila pozíciíFleetwood Town
6.84
Ø Hodnotenie
6.86
6.93Brankár (1 v 1)6.85
0G 1A0G 0A
6.94Obranca (3 v 3)6.82
4G 7A2G 1A
6.85Záložník (4 v 6)6.95
2G 8A16G 18A
6.69Útočník (3 v 1)6.56
16G 6A6G 5A
Bristol Rovers3-4-1-2
13BrankárB. Young6.91A
17ObrancaK. Balmer7.22G2A
5ObrancaA. Kilgour6.71G4A
26ObrancaR. Harbottle6.91G1A
2ZáložníkJ. Senior6.84A
36ZáložníkR. Smallwood7.11A
6ZáložníkC. Mola6.6
3ZáložníkJ. Sparkes6.92G3A
7ÚtočníkS. Forde6.74G4A
35ÚtočníkM. Rijks6.61G
19ÚtočníkE. Harrison6.811G2A
Fleetwood Town3-1-4-2
13BrankárJ. Lynch6.8
26ObrancaS. Rooney7.01G
35ObrancaC. Haughey6.7
5ObrancaF. Potter6.81G1A
20ZáložníkH. Neal7.01G2A
16ZáložníkE. Ennis7.03G7A
6ZáložníkE. Bonds6.92G3A
10ZáložníkM. Helm7.010G5A
22ZáložníkJ. Powell6.91A
9ZáložníkW. Davies
17ÚtočníkC. Evans6.66G5A

Prehľad zápasu

Bristol Rovers zdolal Fleetwood Town 1:0. Zápas sa hral v League Two 2025. Góly strelili: J. Quigley 66′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Bristol Rovers mal 44% držanie lopty, Fleetwood Town mal 56%. Bristol Rovers mal 11 striel (2 na bránu), Fleetwood Town mal 14 (2 na bránu). Bristol Rovers urobil 5 striedaní, Fleetwood Town urobil 4.

Rivalita od 2012

Bristol Rovers vs Fleetwood Town vzájomné výsledky

19 stretnutí
Bristol Rovers
5
výhier
Remízy
7
Fleetwood Town
7
výhier
Góly spolu
44 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
10/19 · 53%
Nad 2,5
11/19 · 58%

Aktuálna forma

Bristol Rovers

DWWWWW

Fleetwood Town

DDDWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bristol Rovers2výhry
1remízy6 stretnutí
Fleetwood Town3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

67%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 8.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 46.5%Remíza 30.8%Hostia 30.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.153.253.25
Max2.153.253.25
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Bristol Rovers · Slabý favorit

Výsledok vs. Trh

Bristol Rovers
Výsledok vs. Trh: Bristol Rovers (47%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Bristol RoversPolčas:00Fleetwood Town
11Strely14
2Strely na bránu2

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/04/26Bristol Rovers1–0Fleetwood Town2.15/3.25/3.25
09/08/25Fleetwood Town2–1Bristol Rovers2.46/3.33/2.75
05/10/13Bristol Rovers1–3Fleetwood Town3.20/3.44/2.30
25/03/14Fleetwood Town3–1Bristol Rovers2.08/3.36/3.84
22/09/12Bristol Rovers0–0Fleetwood Town3.22/3.34/2.26
12/01/13Fleetwood Town0–3Bristol Rovers1.72/3.79/5.10

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bristol Rovers

V 161R 103P 150
Nad 2,548
Goals scored535

Vonkajšia bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026