Menu

Colchester vs Barrow

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

JobServe Community Stadium, Colchester, Essex3. mája 2025 o 16:00
Domáci

Colchester

00
Hostia

Barrow

Rozhodca: R. Ricardo

Udalosti zápasu

Colchester
Barrow
Výkop
18′Robbie Gotts
35′Sam Foley
Polčas
J. TuckerK. Vincent-Young
58′
R. HuntM. Egbo
58′
J. GordonA. Scully
58′
62′
S. FoleyK. Cameron
62′
E. NewbyB. Whitfield
S. TovideT. Simpson
68′
O. ThornKyreece Joshua Lisbie
68′
75′
E. AcquahK. Kouyate
76′Kyle Cameron
80′
T. SmithC. Popov
80′
C. MahoneyS. Barnes
90+7′Christopher Popov
90+7′Sam Barnes
90+5′Jordan Williams
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
9Shots off Goal5
15Total Shots16
2Blocked Shots8
6Shots insidebox15
9Shots outsidebox1
6Fouls11
7Corner Kicks8
2Offsides1
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards5
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves4
426Total passes426
347Passes accurate348
81%Passes %82%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Colchester je 6.90, v porovnaní s 6.64 u Barrow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Colchester je J. Tucker (7.24), u Barrow je to W. Stanway (6.80).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Colchester prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 19 asistenciami, na čele s J. Payne (13G). U Barrow je to 12 gólov a 9 asistencií s lídrom I. Fletcher (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Colchester nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo Barrow má 3 obrancov s priemerom 6.55. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Colchester nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 4 u Barrow s hodnotením 6.66. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Colchester nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.54, v porovnaní s 3 u Barrow s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 71% u Colchester a 67% u Barrow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Colchester nazbierali v tejto sezóne 40 žltých kariet, v porovnaní s 25 u Barrow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Colchester je 27.3 (najmladší: O. Thorn (21), najstarší: T. Flanagan (34)), zatiaľ čo Barrow má priemer 29.0 (najmladší: I. Fletcher (23), najstarší: S. Foley (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Colchester majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 28 u Barrow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Colchester4-2-3-13-4-1-2Barrow
GKDEFMIDFWD
1Macey19Hunt4Kelleher6Flanagan3Iandolo22Tucker8Bishop31Thorn10Payne11Gordon9Tovide21Stanway16Foley6Canavan14Williams30Jackson15Gotts26Fletcher11Newby23Mahoney20Acquah9Smith

Náhradníci

Tréner: D. Cowley

Náhradníci

Tréner: A. Whing

ColchesterSila pozíciíBarrow
6.90
Ø Hodnotenie
6.64
6.90Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 3)6.55
1G 3A2G 3A
6.93Záložník (5 v 4)6.66
15G 11A9G 4A
6.54Útočník (1 v 3)6.71
4G 5A1G 2A
Colchester4-2-3-1
1BrankárM. Macey6.9
19ObrancaR. Hunt6.81A
4ObrancaF. Kelleher
6ObrancaT. Flanagan7.0
3ObrancaE. Iandolo7.11G2A
22ZáložníkJ. Tucker7.22G1A
8ZáložníkE. Bishop7.02A
31ZáložníkO. Thorn6.81A
10ZáložníkJ. Payne7.013G6A
11ZáložníkJ. Gordon6.61A
9ÚtočníkS. Tovide6.54G5A
Barrow3-4-1-2
21BrankárW. Stanway6.8
16ObrancaS. Foley6.5
6ObrancaN. Canavan6.52G2A
14ObrancaM. Williams6.61A
30ZáložníkB. Jackson6.81G
15ZáložníkR. Gotts
26ZáložníkI. Fletcher6.67G2A
11ZáložníkE. Newby6.61G2A
23ÚtočníkC. Mahoney6.71G2A
20ÚtočníkE. Acquah
9ÚtočníkT. Smith

Prehľad zápasu

Colchester a Barrow remizovali 0:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Colchester mal 50% držanie lopty, Barrow mal 50%. Colchester mal 15 striel (4 na bránu), Barrow mal 16 (3 na bránu). Colchester urobil 5 striedaní, Barrow urobil 5.

Rivalita od 2020

Colchester vs Barrow vzájomné výsledky

11 stretnutí
Colchester
1
výhier
Remízy
4
Barrow
6
výhier
Góly spolu
29 · 2.6/zápas
Obaja skórovali
7/11 · 64%
Nad 2,5
3/11 · 27%

Aktuálna forma

Colchester

WLLWWW

Barrow

LLLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Barrow dominuje

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Colchester1výhry
3remízy10 stretnutí
Barrow6výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

30%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (0%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (52%) — kurzy môžu podceňovať Barrow.

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 55.9%Remíza 29.2%Hostia 21.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.783.404.42
Max1.803.454.75
Nad 2,5: 42.6%Pod 2,5: 63.7%
Trhový favorit:Colchester · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh52.1%26.9%21.0%
Verejný trh52.4%27.7%19.9%
Δ0.3%0.9%1.1%

Colchester vs Barrow — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Colchester (56%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

ColchesterPolčas:00Barrow
15Strely16
4Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
14/02/26Barrow1–0Colchester3.25/3.30/2.01
23/08/25Colchester0–2Barrow2.14/3.20/3.48
03/05/25Colchester0–0Barrow1.79/3.42/4.58
09/11/24Barrow1–1Colchester2.02/3.31/3.72
09/03/24Barrow2–0Colchester1.83/3.88/4.08
25/11/23Colchester1–4Barrow2.77/3.34/2.50
04/02/23Colchester1–1Barrow2.58/3.08/2.98
01/11/22Barrow3–1Colchester1.91/3.36/4.26
15/01/22Colchester0–2Barrow2.71/3.13/2.72
10/09/21Barrow2–3Colchester1.98/3.32/3.93

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Colchester

V 152R 136P 163
Nad 2,544
Goals scored546

Vonkajšia bilancia: Barrow

V 83R 71P 122
Nad 2,543
Goals scored303

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026