Menu

Bradford vs Fleetwood Town

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

University of Bradford Stadium, Bradford, West Yorkshire3. mája 2025 o 16:00
Domáci

Bradford

10
Rozhodca: M. Coy
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Bradford
Fleetwood Town
Výkop
Antoni Sarcevic45′
45+1′Finley Potter
Polčas
A. PattisonT. Leigh
46′
64′
F. PotterZ. Medley
B. PointonM. Mellon
71′
71′
R. BennettR. Broom
74′Zech Medley
R. SmallwoodG. Lapslie
87′
T. AdaramolaT. Wright
87′
C. KavanaghP. Huntington
90+17′
90+1′
P. PattersonMackenzie Hunt
90+1′
M. Virtue-ThickG. Morrison
A. Sarcevic

asistencia: G. Lapslie

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal1
9Shots off Goal3
17Total Shots6
4Blocked Shots2
13Shots insidebox3
4Shots outsidebox3
10Fouls12
10Corner Kicks1
4Offsides1
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
437Total passes224
313Passes accurate112
72%Passes %50%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Bradford je 6.77, v porovnaní s 6.84 u Fleetwood Town. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Bradford je B. Pointon (6.91), u Fleetwood Town je to J. Bolton (7.06).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Bradford prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Sarcevic (11G). U Fleetwood Town je to 20 gólov a 16 asistencií s lídrom M. Helm (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Bradford nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.84, zatiaľ čo Fleetwood Town má 4 obrancov s priemerom 6.88. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Bradford nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 5 u Fleetwood Town s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Bradford nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.70, v porovnaní s 1 u Fleetwood Town s priemerom 6.49. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 64% u Bradford a 68% u Fleetwood Town. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Bradford nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 42 u Fleetwood Town. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Bradford je 28.4 (najmladší: B. Pointon (21), najstarší: S. Walker (34)), zatiaľ čo Fleetwood Town má priemer 25.7 (najmladší: F. Potter (21), najstarší: J. Lynch (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Bradford majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 30 u Fleetwood Town. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Bradford3-4-2-14-1-4-1Fleetwood Town
GKDEFMIDFWD
1Walker5Byrne24Shepherd18Kelly2Halliday16Pattison6Smallwo.45Adaramo.10Sarcevic23Pointon8Kavanagh13Lynch26Rooney15Bennett5Bolton25Potter20Neal8Virtue-.6Bonds17Helm44Patters.31Devonpo.

Náhradníci

Tréner: G. Alexander

Náhradníci

Tréner: P. Wild

BradfordSila pozíciíFleetwood Town
6.77
Ø Hodnotenie
6.84
6.73Brankár (1 v 1)6.85
0G 0A0G 0A
6.84Obranca (3 v 4)6.88
1G 0A4G 2A
6.82Záložník (4 v 5)6.88
1G 1A16G 13A
6.70Útočník (3 v 1)6.49
21G 6A0G 1A
Bradford3-4-2-1
1BrankárS. Walker6.7
5ObrancaN. Byrne6.91G
24ObrancaJ. Shepherd
18ObrancaC. Kelly6.8
2ZáložníkB. Halliday6.8
16ZáložníkA. Pattison6.81G1A
6ZáložníkR. Smallwood
45ZáložníkT. Adaramola
10ÚtočníkA. Sarcevic6.811G3A
23ÚtočníkB. Pointon6.910G3A
8ÚtočníkC. Kavanagh6.4
Fleetwood Town4-1-4-1
13BrankárJ. Lynch6.8
26ObrancaS. Rooney7.01G
15ObrancaR. Bennett6.7
5ObrancaJ. Bolton7.12G1A
25ObrancaF. Potter6.81G1A
20ZáložníkH. Neal7.01G2A
8ZáložníkM. Virtue-Thick6.73G3A
6ZáložníkE. Bonds6.92G3A
17ZáložníkM. Helm7.010G5A
44ZáložníkP. Patterson
31ÚtočníkO. Devonport6.51A

Prehľad zápasu

Bradford zdolal Fleetwood Town 1:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: A. Sarcevic 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Bradford mal 67% držanie lopty, Fleetwood Town mal 33%. Bradford mal 17 striel (4 na bránu), Fleetwood Town mal 6 (1 na bránu). Bradford urobil 5 striedaní, Fleetwood Town urobil 4.

Rivalita od 2012

Bradford vs Fleetwood Town vzájomné výsledky

15 stretnutí
Bradford
6
výhier
Remízy
4
Fleetwood Town
5
výhier
Góly spolu
34 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
8/15 · 53%
Nad 2,5
8/15 · 53%

Aktuálna forma

Bradford

WDDDLW

Fleetwood Town

DDDWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Bradford2výhry
1remízy4 stretnutí
Fleetwood Town1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.8

Priemerný počet gólov na zápas

25%

Zápasy s 3+ gólmi

25%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (100%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (65%) — kurzy môžu podceňovať Bradford.

Trhové zhrnutie

Marža: 8.4%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 70.2%Remíza 24.4%Hostia 13.8%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.424.006.97
Max1.434.217.50
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:Bradford · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh64.7%22.0%13.3%
Verejný trh64.8%23.0%12.3%
Δ1.0%1.0%

Bradford vs Fleetwood Town — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Bradford
Výsledok vs. Trh: Bradford (70%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BradfordPolčas:00Fleetwood Town
17Strely6
4Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
03/05/25Bradford1–0Fleetwood Town1.42/4.11/7.23
09/11/24Fleetwood Town1–0Bradford2.42/3.50/2.76
21/08/12Bradford1–0Fleetwood Town2.62/3.40/2.50
02/02/13Fleetwood Town2–2Bradford2.71/3.31/2.73

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Bradford

V 201R 153P 189
Nad 2,547
Goals scored679

Vonkajšia bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026