Menu

Accrington St vs Chesterfield

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

Wham Stadium, Accrington, Lancashire3. mája 2025 o 16:00
01
Rozhodca: T. Parsons

Udalosti zápasu

Accrington ST
Chesterfield
Výkop
32′
W. Grigg
Polčas
C. GrantJ. O'Brien-Whitmarsh
55′
C. CatonJ. Woods
66′
C. BrownA. Hunter
67′
78′Kyle McFadzean
79′
M. OlakigbeM. Jacobs
79′
R. ColcloughD. Duffy
80′
W. GriggA. Pepple
K. MooneyA. Popoola
82′
A. HendersonT. Walton
82′
85′Aribim Pepple
90+6′
J. MetcalfeJ. Grimes
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
8Shots off Goal5
13Total Shots14
2Blocked Shots3
9Shots insidebox12
4Shots outsidebox2
12Fouls5
3Corner Kicks7
0Offsides2
36%Ball Possession64%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves3
255Total passes450
165Passes accurate331
65%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Accrington ST je 6.61, v porovnaní s 6.89 u Chesterfield. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Accrington ST je D. Matthews (6.88), u Chesterfield je to R. Boot (7.33).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Accrington ST prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 8 asistenciami, na čele s A. Henderson (3G). U Chesterfield je to 21 gólov a 18 asistencií s lídrom T. Naylor (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Accrington ST nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Chesterfield má 4 obrancov s priemerom 6.93. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Accrington ST nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.59, oproti 3 u Chesterfield s hodnotením 6.81. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Accrington ST nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 3 u Chesterfield s priemerom 6.47. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Accrington ST a 74% u Chesterfield. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Accrington ST nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Chesterfield. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Accrington ST je 25.4 (najmladší: A. Henderson (21), najstarší: C. Grant (30)), zatiaľ čo Chesterfield má priemer 31.8 (najmladší: L. Gordon (24), najstarší: K. McFadzean (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Accrington ST majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 30 u Chesterfield. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Accrington ST3-4-1-24-3-3Chesterfield
GKDEFMIDFWD
1Kelly12Quirk17Matthews24Aljofree20Brown22Martin4Grant16Batty10Henders.9Mooney18Caton23Boot7Mandevi.21Palmer25McFadze.19Gordon26Metcalfe13Fleck4Naylor34Olakigbe9Grigg11Colclou.

Náhradníci

Tréner: J. Doolan

Náhradníci

Tréner: P. Cook

Accrington STSila pozíciíChesterfield
6.61
Ø Hodnotenie
6.89
6.63Brankár (1 v 1)7.33
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.93
1G 1A8G 13A
6.59Záložník (4 v 3)6.81
0G 5A9G 2A
6.53Útočník (3 v 3)6.47
6G 2A4G 3A
Accrington ST3-4-1-2
1BrankárM. Kelly6.6
12ObrancaS. Quirk
17ObrancaD. Matthews6.91G1A
24ObrancaS. Aljofree
20ZáložníkC. Brown6.73A
22ZáložníkD. Martin6.41A
4ZáložníkC. Grant6.61A
16ZáložníkJ. Batty
10ÚtočníkA. Henderson6.53G2A
9ÚtočníkK. Mooney6.6
18ÚtočníkC. Caton6.53G
Chesterfield4-3-3
23BrankárR. Boot7.3
7ObrancaL. Mandeville6.96G11A
21ObrancaA. Palmer
25ObrancaK. McFadzean7.12G
19ObrancaL. Gordon6.72A
26ZáložníkJ. Metcalfe
13ZáložníkJ. Fleck6.71G
4ZáložníkT. Naylor7.08G2A
34ÚtočníkM. Olakigbe
9ÚtočníkW. Grigg6.54G3A
11ÚtočníkR. Colclough

Prehľad zápasu

Chesterfield zdolal Accrington ST 1:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: W. Grigg 32′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Accrington ST mal 36% držanie lopty, Chesterfield mal 64%. Accrington ST mal 13 striel (3 na bránu), Chesterfield mal 14 (6 na bránu). Accrington ST urobil 5 striedaní, Chesterfield urobil 4.

Rivalita od 2012

Accrington ST vs Chesterfield vzájomné výsledky

11 stretnutí
Accrington ST
6
výhier
Remízy
1
Chesterfield
4
výhier
Góly spolu
40 · 3.6/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
8/11 · 73%

Aktuálna forma

Accrington ST

LDDLLL

Chesterfield

WWDWDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Accrington ST5výhry
1remízy10 stretnutí
Chesterfield4výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.1

Priemerný počet gólov na zápas

60%

Zápasy s 3+ gólmi

40%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (60%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (19%) — kurzy môžu podceňovať Accrington ST.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.1%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 20.8%Remíza 26.5%Hostia 59.7%

Rozpätie kurzov

1X2
Min4.753.741.65
Max4.863.801.70
Nad 2,5: 51.8%Pod 2,5: 51.8%
Trhový favorit:Chesterfield · Mierny favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh19.1%24.8%56.2%
Verejný trh19.8%24.8%55.4%

Accrington ST vs Chesterfield — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Chesterfield
Výsledok vs. Trh: Chesterfield (60%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Accrington STPolčas:01Chesterfield
14Strely14
3Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
21/03/26Accrington ST0–1Chesterfield4.10/3.60/1.76
08/11/25Chesterfield3–3Accrington ST1.62/3.70/5.00
03/05/25Accrington ST0–1Chesterfield4.80/3.77/1.67
09/11/24Chesterfield0–3Accrington ST1.56/4.12/5.55
18/09/12Chesterfield4–3Accrington ST1.77/3.59/4.79
06/01/18Accrington ST4–0Chesterfield1.73/3.86/4.96
16/09/17Chesterfield1–2Accrington ST3.37/3.47/2.21
07/09/13Chesterfield1–0Accrington ST1.44/4.46/8.08
08/03/14Accrington ST3–1Chesterfield4.35/3.43/1.93
01/01/13Accrington ST1–0Chesterfield2.89/3.29/2.48

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Accrington ST

V 247R 171P 272
Nad 2,550
Goals scored885

Vonkajšia bilancia: Chesterfield

V 171R 113P 130
Nad 2,549
Goals scored606

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026