Menu

Fleetwood Town vs Newport County

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

Highbury Stadium, Fleetwood, Lancashire26. apríla 2025 o 16:00
Rozhodca: P. Wright

Udalosti zápasu

Fleetwood Town
Newport County
Výkop
7′
C. Baker-RichardsonK. Hudlin
Matthew Virtue-Thick31′
Polčas
P. Patterson
52′
66′
K. EvansK. Whitmore
67′
K. HudlinD. Ajiboye
M. HelmE. Bonds
69′
Z. Medley

asistencia: Mackenzie Hunt

74′
Zech Medley76′
M. Virtue-ThickG. Morrison
79′
O. DevonportK. Moore
79′
82′Cameron Antwi
83′
O. GreavesK. Patten
W. JohnsonR. Bennett
84′
Z. MedleyF. Potter
85′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
3Shots off Goal5
16Total Shots8
6Blocked Shots2
8Shots insidebox5
8Shots outsidebox3
6Fouls8
8Corner Kicks4
0Offsides5
61%Ball Possession39%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves5
500Total passes329
427Passes accurate245
85%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Fleetwood Town je 6.78, v porovnaní s 6.67 u Newport County. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Fleetwood Town je J. Bolton (7.06), u Newport County je to B. Kamwa (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Fleetwood Town prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 12 asistenciami, na čele s M. Helm (10G). U Newport County je to 15 gólov a 7 asistencií s lídrom B. Kamwa (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Fleetwood Town nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.77, zatiaľ čo Newport County má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Fleetwood Town nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.87, oproti 3 u Newport County s hodnotením 6.61. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Fleetwood Town nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.49, v porovnaní s 3 u Newport County s priemerom 6.67. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Fleetwood Town a 69% u Newport County. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Fleetwood Town nazbierali v tejto sezóne 25 žltých kariet, v porovnaní s 21 u Newport County. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Fleetwood Town je 25.6 (najmladší: W. Johnson (20), najstarší: J. Lynch (32)), zatiaľ čo Newport County má priemer 25.1 (najmladší: M. Baker (22), najstarší: C. Baker-Richardson (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Fleetwood Town majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 30 u Newport County. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Fleetwood Town4-1-4-14-3-3Newport County
GKDEFMIDFWD
13Lynch24Johnson5Bolton3Medley16Hunt20Neal11Broom8Virtue-.17Helm44Patters.31Devonpo.1Townsend12Thomas23Jameson4Baker3Glennon19McLough.11Antwi17Evans10Greaves9Baker-R.7Kamwa

Náhradníci

Tréner: P. Wild

Náhradníci

Tréner: D. Williams

Fleetwood TownSila pozíciíNewport County
6.78
Ø Hodnotenie
6.67
6.85Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.77Obranca (4 v 4)6.69
3G 1A3G 3A
6.87Záložník (5 v 3)6.61
14G 10A3G 0A
6.49Útočník (1 v 3)6.67
0G 1A9G 4A
Fleetwood Town4-1-4-1
13BrankárJ. Lynch6.8
24ObrancaW. Johnson6.7
5ObrancaJ. Bolton7.12G1A
3ObrancaZ. Medley6.61G
16ObrancaMackenzie Hunt
20ZáložníkH. Neal7.01G2A
11ZáložníkR. Broom
8ZáložníkM. Virtue-Thick6.73G3A
17ZáložníkM. Helm7.010G5A
44ZáložníkP. Patterson
31ÚtočníkO. Devonport6.51A
Newport County4-3-3
1BrankárN. Townsend
12ObrancaJ. Thomas6.71G
23ObrancaK. Jameson
4ObrancaM. Baker6.71G2A
3ObrancaA. Glennon6.81G1A
19ZáložníkS. McLoughlin
11ZáložníkC. Antwi6.63G
17ZáložníkK. Evans
10ÚtočníkO. Greaves
9ÚtočníkC. Baker-Richardson6.54G1A
7ÚtočníkB. Kamwa6.85G3A

Prehľad zápasu

Fleetwood Town zdolal Newport County 2:0. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: P. Patterson 52′, Z. Medley 74′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Fleetwood Town mal 61% držanie lopty, Newport County mal 39%. Fleetwood Town mal 16 striel (7 na bránu), Newport County mal 8 (1 na bránu). Fleetwood Town urobil 5 striedaní, Newport County urobil 4.

Rivalita od 2011

Fleetwood Town vs Newport County vzájomné výsledky

7 stretnutí
Fleetwood Town
3
výhier
Remízy
3
Newport County
1
výhier
Góly spolu
13 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
2/7 · 29%

Aktuálna forma

Fleetwood Town

DDDWLL

Newport County

WWLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Fleetwood Town3výhry
3remízy6 stretnutí
Newport County0výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

1.5

Priemerný počet gólov na zápas

17%

Zápasy s 3+ gólmi

17%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.8%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 64.9%Remíza 23.3%Hostia 18.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min1.534.275.25
Max1.554.335.50
Nad 2,5: 57.8%Pod 2,5: 48.1%
Trhový favorit:Fleetwood Town · Jasný favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh60.3%21.9%17.8%
Verejný trh61.3%21.7%17.1%

Fleetwood Town vs Newport County — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Fleetwood Town
Výsledok vs. Trh: Fleetwood Town (65%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

Fleetwood TownPolčas:00Newport County
16Strely8
7Strely na bránu1

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26Fleetwood Town0–0Newport County1.66/3.70/4.75
13/12/25Newport County0–2Fleetwood Town2.75/3.40/2.35
26/04/25Fleetwood Town2–0Newport County1.54/4.30/5.38
26/10/24Newport County0–0Fleetwood Town3.68/3.66/1.90
02/11/13Fleetwood Town4–1Newport County1.93/3.57/4.13
04/03/14Newport County0–0Fleetwood Town2.53/3.35/2.91

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Fleetwood Town

V 67R 56P 61
Nad 2,547
Goals scored238

Vonkajšia bilancia: Newport County

V 196R 153P 239
Nad 2,547
Goals scored687

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026