Menu

Barrow vs Bromley

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

SO Legal Stadium, Barrow-in-Furness, Cumbria26. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Barrow

33
Hostia

Bromley

Rozhodca: O. Mackey

Udalosti zápasu

Barrow
Bromley
Výkop
41′Ashley Charles
B. Whitfield

Penalty

42′
Polčas
Aaron Pressley46′
46′
J. ArthursC. Congreve
46′
I. OdutayoN. Kabamba
50′
M. Cheek

asistencia: C. Congreve

I. Fletcher

asistencia: B. Jackson

53′
65′
A. CharlesM. Ifill
65′
D. ImrayN. Paul-Lavely
Jordan Williams71′
B. WhitfieldE. Newby
73′
A. PressleyE. Acquah
73′
75′
N. Kabamba

asistencia: N. Paul-Lavely

C. MahoneyT. Smith
79′
I. FletcherK. Kouyate
79′
E. Newby
85′
M. WilliamsT. Vassell
89′
Theo Vassell90+4′
90+2′Deji Elerewe
90+1′
O. Sowunmi

asistencia: C. Whitely

Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal8
8Shots off Goal2
22Total Shots13
8Blocked Shots3
15Shots insidebox10
7Shots outsidebox3
11Fouls14
8Corner Kicks5
3Offsides2
57%Ball Possession43%
3Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
405Total passes305
324Passes accurate220
80%Passes %72%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Barrow je 6.67, v porovnaní s 6.84 u Bromley. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Barrow je B. Whitfield (6.81), u Bromley je to O. Sowunmi (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Barrow prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 10 asistenciami, na čele s I. Fletcher (7G). U Bromley je to 41 gólov a 21 asistencií s lídrom M. Cheek (16G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Barrow nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Bromley má 3 obrancov s priemerom 6.85. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Barrow nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.70, oproti 4 u Bromley s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Barrow nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.67, v porovnaní s 3 u Bromley s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Barrow a 58% u Bromley. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Barrow nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 46 u Bromley. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Barrow je 28.9 (najmladší: I. Fletcher (23), najstarší: S. Foley (39)), zatiaľ čo Bromley má priemer 29.3 (najmladší: D. Elerewe (22), najstarší: B. Webster (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Barrow majú priemerne 26 ligových štartov, oproti 36 u Bromley. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Barrow3-4-2-13-4-2-1Bromley
GKDEFMIDFWD
21Stanway14Williams6Canavan5Cameron34Whitfie.16Foley15Gotts30Jackson23Mahoney26Fletcher33Pressley1Smith5Sowunmi17Webster3Elerewe25Imray20Arthurs4Charles30Odutayo32Thompson18Whitely9Cheek

Náhradníci

Tréner: A. Whing

Náhradníci

Tréner: A. Woodman

BarrowSila pozíciíBromley
6.67
Ø Hodnotenie
6.84
6.80Brankár (1 v 1)6.93
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (3 v 3)6.85
2G 3A9G 3A
6.70Záložník (4 v 4)6.83
4G 3A5G 9A
6.67Útočník (3 v 3)6.81
8G 4A27G 9A
Barrow3-4-2-1
21BrankárW. Stanway6.8
14ObrancaM. Williams6.61A
6ObrancaN. Canavan6.52G2A
5ObrancaK. Cameron
34ZáložníkB. Whitfield6.83G3A
16ZáložníkS. Foley6.5
15ZáložníkR. Gotts
30ZáložníkB. Jackson6.81G
23ÚtočníkC. Mahoney6.71G2A
26ÚtočníkI. Fletcher6.67G2A
33ÚtočníkA. Pressley
Bromley3-4-2-1
1BrankárG. Smith6.9
5ObrancaO. Sowunmi7.17G
17ObrancaB. Webster6.5
3ObrancaD. Elerewe6.92G3A
25ZáložníkD. Imray
20ZáložníkJ. Arthurs6.71G
4ZáložníkA. Charles6.92G4A
30ZáložníkI. Odutayo6.92G5A
32ÚtočníkB. Thompson6.88G2A
18ÚtočníkC. Whitely6.73G4A
9ÚtočníkM. Cheek6.916G3A

Prehľad zápasu

Barrow a Bromley remizovali 3:3. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: B. Whitfield 42′ (pen.), M. Cheek 50′, I. Fletcher 53′, N. Kabamba 75′, E. Newby 85′, O. Sowunmi 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Barrow mal 57% držanie lopty, Bromley mal 43%. Barrow mal 22 striel (6 na bránu), Bromley mal 13 (8 na bránu). Barrow urobil 5 striedaní, Bromley urobil 4.

Rivalita od 2015

Barrow vs Bromley vzájomné výsledky

13 stretnutí
Barrow
3
výhier
Remízy
5
Bromley
5
výhier
Góly spolu
35 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
9/13 · 69%
Nad 2,5
7/13 · 54%

Aktuálna forma

Barrow

LLLWLL

Bromley

WLDLWD

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Barrow1výhry
2remízy4 stretnutí
Bromley1výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

3.5

Priemerný počet gólov na zápas

75%

Zápasy s 3+ gólmi

100%

Oba tímy skórovali

Trhové zhrnutie

Marža: 6.9%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 45.1%Remíza 28.4%Hostia 33.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.203.432.90
Max2.233.603.12
Nad 2,5: 49.3%Pod 2,5: 54.6%
Trhový favorit:Barrow · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh42.3%27.5%30.2%
Verejný trh42.2%25.8%32.0%
Δ1.7%1.8%

Barrow vs Bromley — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Remíza
Výsledok vs. Trh: Barrow (45%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

BarrowPolčas:10Bromley
22Strely13
6Strely na bránu8

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/03/26Barrow2–1Bromley3.30/3.30/2.10
15/11/25Bromley2–1Barrow1.66/3.60/4.75
26/04/25Barrow3–3Bromley2.21/3.52/3.01
26/10/24Bromley1–1Barrow2.46/3.22/2.84

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Barrow

V 83R 71P 122
Nad 2,543
Goals scored303

Vonkajšia bilancia: Bromley

V 41R 30P 21
Nad 2,549
Goals scored135

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026