Menu

Carlisle vs Port Vale

Riadny čas

League Two · Sezóna 2024

Brunton Park, Carlisle, Cumbria18. apríla 2025 o 16:00
Domáci

Carlisle

32
Hostia

Port Vale

Rozhodca: M. Woods

Udalosti zápasu

Carlisle
Port Vale
Výkop
Ben Barclay-5′
Matthew Dennis-5′
Matthew Dennis-5′
G. Kelly

asistencia: S. Fusire

36′
M. Dennis
43′
Polčas
46′
J. ShorrockS. Hart
46′
R. WaltersG. Byers
A. Hayden

asistencia: C. Whelan

49′
61′
J. Stockley

asistencia: B. Garrity

68′George Byers
70′
S. Hart
77′
B. GarrityR. Curtis
Stephen Wearne79′
S. FusireC. Guy
84′
Matthew Dennis85′
M. DennisJ. Hugill
85′
Aaron Hayden86′
87′
C. HallR. Richards
90+3′
Lorent Tolaj

Missed Penalty

S. WearneJ. Vela
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
6Shots off Goal4
17Total Shots15
7Blocked Shots5
10Shots insidebox11
7Shots outsidebox4
14Fouls10
4Corner Kicks5
0Offsides5
55%Ball Possession45%
6Yellow Cards1
1Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
354Total passes283
253Passes accurate175
71%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Carlisle je 6.24, v porovnaní s 6.81 u Port Vale. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Carlisle je C. Whelan (6.70), u Port Vale je to L. Tolaj (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Carlisle prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Port Vale je to 11 gólov a 1 asistencií s lídrom R. Croasdale (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Carlisle nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 5.97, zatiaľ čo Port Vale má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Carlisle nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Port Vale s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Carlisle nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Port Vale s priemerom 7.07. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Carlisle a 64% u Port Vale. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Carlisle nazbierali v tejto sezóne 1 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Port Vale. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Carlisle je 25.3 (najmladší: G. Breeze (22), najstarší: G. Kelly (29)), zatiaľ čo Port Vale má priemer 27.0 (najmladší: J. Shorrock (18), najstarší: B. Amos (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Carlisle majú priemerne 1 ligových štartov, oproti 19 u Port Vale. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Carlisle4-3-1-23-1-4-2Port Vale
GKDEFMIDFWD
13Breeze18Ellis6Hayden4Thomas3Harper45Fusire43Whelan40Harris39Wearne9Kelly19Dennis13Amos22Debrah6Smith5Hall38Walters2Clark18Croasda.8Garrity23Shorrock19Tolaj9Stockley

Náhradníci

Tréner: M. Hughes

Náhradníci

Tréner: D. Moore

CarlisleSila pozíciíPort Vale
6.24
Ø Hodnotenie
6.81
Brankár (1 v 1)6.46
0G 0A0G 0A
5.97Obranca (4 v 3)6.75
0G 0A2G 0A
6.65Záložník (4 v 5)6.80
0G 0A5G 1A
Útočník (2 v 2)7.07
0G 0A4G 0A
Carlisle4-3-1-2
13BrankárG. Breeze
18ObrancaJ. Ellis5.9
6ObrancaA. Hayden6.3
4ObrancaT. Thomas
3ObrancaC. Harper5.7
45ZáložníkS. Fusire
43ZáložníkC. Whelan6.7
40ZáložníkK. Harris
39ZáložníkS. Wearne6.6
9ÚtočníkG. Kelly
19ÚtočníkM. Dennis
Port Vale3-1-4-2
13BrankárB. Amos6.5
22ObrancaJ. Debrah6.6
6ObrancaN. Smith
5ObrancaC. Hall6.92G
38ZáložníkR. Walters6.81G
2ZáložníkM. Clark7.0
18ZáložníkR. Croasdale6.74G
8ZáložníkB. Garrity6.91A
23ZáložníkJ. Shorrock6.7
19ÚtočníkL. Tolaj7.31G
9ÚtočníkJ. Stockley6.83G

Prehľad zápasu

Carlisle zdolal Port Vale 3:2. Zápas sa hral v League Two 2024. Góly strelili: G. Kelly 36′, M. Dennis 43′, A. Hayden 49′, J. Stockley 61′, S. Hart 70′, Lorent Tolaj 90′. Bolo udelených 7 žltých kariet, 1 červených kariet. Carlisle mal 55% držanie lopty, Port Vale mal 45%. Carlisle mal 17 striel (4 na bránu), Port Vale mal 15 (6 na bránu). Carlisle urobil 3 striedaní, Port Vale urobil 4.

Rivalita od 2013

Carlisle vs Port Vale vzájomné výsledky

16 stretnutí
Carlisle
6
výhier
Remízy
3
Port Vale
7
výhier
Góly spolu
30 · 1.9/zápas
Obaja skórovali
8/16 · 50%
Nad 2,5
8/16 · 50%

Aktuálna forma

Carlisle

LWWWDD

Port Vale

LWLLDW

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Carlisle4výhry
3remízy10 stretnutí
Port Vale3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

50%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (40%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (27%) — kurzy môžu podceňovať Carlisle.

Trhové zhrnutie

Marža: 7.0%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 29.2%Remíza 30.2%Hostia 47.6%

Rozpätie kurzov

1X2
Min3.403.252.10
Max3.453.372.10
Nad 2,5: 48.1%Pod 2,5: 57.8%
Trhový favorit:Port Vale · Slabý favorit

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh27.3%27.9%44.8%
Verejný trh27.3%28.5%44.2%

Carlisle vs Port Vale — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Carlisle
Výsledok vs. Trh: Port Vale (48%)

Výsledok sa líšil od trhovej predikcie

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

CarlislePolčas:20Port Vale
16Strely14
4Strely na bránu6

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
18/04/25Carlisle3–2Port Vale3.42/3.31/2.10
21/12/24Port Vale0–0Carlisle1.74/3.61/4.63
08/02/22Carlisle1–3Port Vale3.10/3.11/2.47
17/08/21Port Vale0–0Carlisle2.41/3.23/2.98
17/04/21Carlisle0–0Port Vale2.28/3.23/3.28
10/10/20Port Vale0–1Carlisle2.10/3.42/3.50
16/11/19Port Vale2–1Carlisle1.90/3.51/4.35
26/01/19Port Vale0–1Carlisle2.89/3.29/2.54
21/08/18Carlisle2–1Port Vale2.14/3.33/3.68
16/12/17Carlisle1–2Port Vale2.47/3.43/2.92

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Carlisle

V 183R 139P 175
Nad 2,549
Goals scored653

Vonkajšia bilancia: Port Vale

V 186R 141P 170
Nad 2,546
Goals scored641

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026