Menu

Gillingham vs Barrow

Riadny čas

League Two · Sezóna 2023

Priestfield Stadium, Gillingham, Kent13. apríla 2024 o 16:00
Domáci

Gillingham

30
Hostia

Barrow

Rozhodca: D. Whitestone

Udalosti zápasu

Gillingham
Barrow
Výkop
G. LapslieJ. Walker
21′
22′George Ray
J. WalkerO. Hawkins
31′
J. Andrews

asistencia: R. Hutton

45+3′
Polčas
R. Feely

Own Goal

55′
58′
E. AcquahJ. Proctor
58′
R. GottsK. Spence
C. Mahoney

asistencia: T. Dieng

64′
M. ClarkS. Malone
70′
J. AndrewsD. Jefferies
70′
72′
D. CampbellL. Stephenson
T. DiengR. McKenzie
78′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal3
2Shots off Goal2
11Total Shots8
2Blocked Shots3
10Shots insidebox5
1Shots outsidebox3
13Fouls7
6Corner Kicks6
3Offsides1
66%Ball Possession34%
0Yellow Cards0
0Red Cards1
3Goalkeeper Saves5
511Total passes252
430Passes accurate167
84%Passes %66%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Gillingham je 6.80, v porovnaní s 6.62 u Barrow. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Gillingham je J. Turner (6.93), u Barrow je to B. Whitfield (6.81).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Gillingham prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 11 asistenciami, na čele s J. Andrews (4G). U Barrow je to 6 gólov a 7 asistencií s lídrom B. Whitfield (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Gillingham nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.85, zatiaľ čo Barrow má 3 obrancov s priemerom 6.53. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Gillingham nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Barrow s hodnotením 6.57. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Gillingham nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 2 u Barrow s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 60% u Gillingham a 71% u Barrow. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Gillingham nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Barrow. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Gillingham je 27.1 (najmladší: J. Andrews (24), najstarší: J. Williams (32)), zatiaľ čo Barrow má priemer 33.0 (najmladší: B. Whitfield (29), najstarší: S. Foley (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Gillingham majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 25 u Barrow. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Gillingham4-2-3-13-5-2Barrow
GKDEFMIDFWD
25Turner24Hutton5Ehmer4Masters.3Clark38Dieng18Coleman23Mahoney7Lapslie8Williams9Andrews1Farman5Ray17Chester6Canavan24Feely16Foley4Campbell15Gotts11Newby20Acquah34Whitfie.

Náhradníci

Tréner: S. Clemence

Náhradníci

Tréner: P. Wild

GillinghamSila pozíciíBarrow
6.80
Ø Hodnotenie
6.62
6.93Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.85Obranca (4 v 3)6.53
5G 9A2G 2A
6.72Záložník (5 v 5)6.57
1G 1A1G 2A
6.68Útočník (1 v 2)6.81
4G 1A3G 3A
Gillingham4-2-3-1
25BrankárJ. Turner6.9
24ObrancaR. Hutton6.93A
5ObrancaM. Ehmer
4ObrancaC. Masterson6.82G
3ObrancaM. Clark6.93G6A
38ZáložníkT. Dieng
18ZáložníkE. Coleman6.91A
23ZáložníkC. Mahoney
7ZáložníkG. Lapslie
8ZáložníkJ. Williams6.61G
9ÚtočníkJ. Andrews6.74G1A
Barrow3-5-2
1BrankárP. Farman
5ObrancaG. Ray
17ObrancaJ. Chester
6ObrancaN. Canavan6.52G2A
24ZáložníkR. Feely
16ZáložníkS. Foley6.5
4ZáložníkD. Campbell
15ZáložníkR. Gotts
11ZáložníkE. Newby6.61G2A
20ÚtočníkE. Acquah
34ÚtočníkB. Whitfield6.83G3A

Prehľad zápasu

Gillingham zdolal Barrow 3:0. Zápas sa hral v League Two 2023. Góly strelili: J. Andrews 45′, R. Feely 55′ (o.g.), C. Mahoney 64′. 1 červených kariet. Gillingham mal 66% držanie lopty, Barrow mal 34%. Gillingham mal 11 striel (7 na bránu), Barrow mal 8 (3 na bránu). Gillingham urobil 5 striedaní, Barrow urobil 3.

Rivalita od 2022

Gillingham vs Barrow vzájomné výsledky

7 stretnutí
Gillingham
2
výhier
Remízy
2
Barrow
3
výhier
Góly spolu
17 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
3/7 · 43%
Nad 2,5
3/7 · 43%

Aktuálna forma

Gillingham

WLLLDW

Barrow

LLLWLL

Stávkové kurzy a historické dáta

Úvodné pred-zápasové kurzy zaznamenané pre toto stretnutie v čase jeho konania. Ide iba o historické údaje na analytické účely, ktoré neodrážajú žiadny aktuálny trh.

Iba historické dáta — nie pre stávkovanie

Tieto dáta pochádzajú z football-data.co.uk a zahŕňajú historické výsledky zápasov a pred-zápasové kurzy. Tieto čísla nepredstavujú aktuálne ani živé kurzy a nie je možné ich použiť na uzatváranie stávok. Na tejto webstránke nie je možné staviť. Poskytujú sa iba na analytické a výskumné účely.

Vzájomné zápasy

Vyrovnaná bilancia

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami — ukazuje, kto dominuje v tomto súboji a či aktuálne kurzy to odrážajú.

Gillingham3výhry
2remízy8 stretnutí
Barrow3výhry

Góly v tomto súboji

Koľko gólov tieto dva tímy typicky dajú, keď sa stretnú, na základe historických zápasov.

2.5

Priemerný počet gólov na zápas

50%

Zápasy s 3+ gólmi

38%

Oba tímy skórovali

Potenciálna stávková hodnota

Historická miera výhry (50%) sa výrazne líši od trhovej pravdepodobnosti (37%) — kurzy môžu podceňovať Gillingham.

Trhové zhrnutie

Marža: 5.3%

Implicitné pravdepodobnosti výhry vypočítané z predštartových kurzov viacerých zdrojov. Vyššie percento znamená, že trh považoval daný výsledok za pravdepodobnejší. Porovnajte ich so svojím vlastným hodnotením a objavte potenciálnu hodnotu.

Implicitná pravdepodobnosť

Domáci 38.3%Remíza 29.8%Hostia 37.2%

Rozpätie kurzov

1X2
Min2.603.302.60
Max2.643.402.77
Nad 2,5: 48.8%Pod 2,5: 57.1%
Trhový favorit: · Vyrovnaný zápas

Trhový konsenzus

Profesionálne trhy (ostrí bookmakerí) odrážajú profesionálne stávky a ťažšie sa prekonávajú. Verejné trhy sú mäkšie. Keď sa oba výrazne líšia (zvýraznené jantárovou), môže to naznačovať nesprávne ohodnotenú líniu.

1X2
Profesionálny trh36.5%28.7%34.8%
Verejný trh36.7%28.0%35.3%

Gillingham vs Barrow — margin-removed probabilities

Výsledok vs. Trh

Gillingham
Výsledok vs. Trh: Gillingham (38%)

Výsledok zodpovedal trhovej predikcii

Štatistiky zápasu

Skutočné herné štatistiky zaznamenané pre tento zápas. Strely na bránu sú silným indikátorom útočného tlaku a dobre korelujú s očakávanými gólmi.

GillinghamPolčas:10Barrow
11Strely8
7Strely na bránu3

Vzájomné zápasy

Historické výsledky medzi týmito dvoma tímami. Tučné kurzy ukazujú, ktorý výsledok trh uprednostňoval — porovnajte s reálnym výsledkom a posúďte predvídateľnosť tohto zápasu v priebehu času.

DateHomeScoreAwayPriem. kurzy
28/02/26Barrow0–1Gillingham2.82/3.25/2.40
13/12/25Gillingham2–2Barrow1.81/3.40/4.20
08/02/25Barrow3–0Gillingham2.10/3.05/3.77
28/09/24Gillingham2–0Barrow2.55/3.18/2.81
13/04/24Gillingham3–0Barrow2.61/3.35/2.69
05/03/24Barrow2–0Gillingham2.21/3.29/3.40
01/04/23Barrow2–1Gillingham2.25/3.06/3.58
22/10/22Gillingham1–1Barrow2.70/3.05/2.81

Domáca bilancia / Vonkajšia bilancia

Agregované sezónne štatistiky zo všetkých dostupných historických dát. Použite ich na posúdenie celkovej formy, frekvencie gólov a sklonu k vyššiemu skóre každého tímu.

Domáca bilancia: Gillingham

V 140R 106P 122
Nad 2,540
Goals scored446

Vonkajšia bilancia: Barrow

V 83R 71P 122
Nad 2,543
Goals scored303

Dáta: football-data.co.uk

Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026