Tabuľka
Champions League · 2025Aktuálna tabuľka Champions League 2025 s 32 tímami. Rytas vedie s 4 bodmi po 6 zápasoch, za ním nasleduje Heidelberg s 3 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za:Inkasované body | Bodový rozdiel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 4 | 2 | 564:534 | +30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 502:507 | -5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 3 | 3 | 481:507 | -26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 2 | 4 | 468:467 | +1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 5 | 1 | 549:483 | +66 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 5 | 1 | 539:513 | +26 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 1 | 5 | 512:546 | -34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 1 | 5 | 486:544 | -58 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group C | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 6 | 0 | 531:455 | +76 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 531:521 | +10 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 3 | 3 | 539:524 | +15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 0 | 6 | 441:542 | -101 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group D | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 4 | 2 | 519:474 | +45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 495:511 | -16 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 3 | 3 | 521:516 | +5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 2 | 4 | 509:543 | -34 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group E | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 5 | 1 | 534:474 | +60 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 4 | 2 | 480:452 | +28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 2 | 4 | 501:519 | -18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 1 | 5 | 452:522 | -70 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group F | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 5 | 1 | 494:431 | +63 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 451:439 | +12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 3 | 3 | 461:467 | -6 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 1 | 5 | 411:480 | -69 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group G | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 6 | 0 | 575:435 | +140 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 4 | 2 | 492:504 | -12 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 2 | 4 | 461:519 | -58 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 0 | 6 | 486:556 | -70 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group H | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 6 | 6 | 0 | 518:425 | +93 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 6 | 3 | 3 | 469:462 | +7 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 6 | 2 | 4 | 484:460 | +24 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 6 | 1 | 5 | 429:553 | -124 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Finále9. 5. 2026
O 3. miesto9. 5. 2026
Semifinále7. 5. 2026
Štvrťfinále1. 4. 2026–15. 4. 2026
st 15. 4.Tenerife
99–59
Galatasaray
st 15. 4.AEK Athens
72–67
Joventut Badalona
st 8. 4.Alba Berlin
85–88
Unicaja
st 8. 4.Galatasaray
64–62
Tenerife
ut 7. 4.Joventut Badalona
88–66
AEK Athens
ut 7. 4.Nymburk
69–70
Rytas
st 1. 4.Tenerife
84–83
Galatasaray
st 1. 4.Unicaja
72–69
Alba Berlin
st 1. 4.AEK Athens
87–84
Joventut Badalona
st 1. 4.Rytas
77–70
Nymburk
Winners stage11. 3. 2026–18. 3. 2026
st 18. 3.Alba Berlin
88–93
AEK Athens
st 18. 3.Galatasaray
81–90
Rytas
st 18. 3.Le Mans
102–92
Hapoel Holon
st 18. 3.Tofas
90–98
AS Karditsas
ut 17. 3.Gran Canaria
82–92
Nymburk
ut 17. 3.Trieste
82–76
Tenerife
ut 17. 3.Unicaja
86–74
Joventut Badalona
ut 17. 3.Wurzburg
84–81
Chalon/Saone
st 11. 3.Tenerife
79–76
Gran Canaria
st 11. 3.AS Karditsas
71–76
Alba Berlin
st 11. 3.Rytas
101–81
Le Mans
Štatistiky tímov
Porovnanie výkonu všetkých 32 tímov v Champions League na jednom mieste. Joventut Badalona vedie s 6 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.
Najstreleckejšie tímy
| Tím | # | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Ø V | Ø P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Odohrané6 | 6 | Prehry0 | Body za531 | Inkasované body455 | Ø V— | Ø P— | |
| 2 | Odohrané6 | 6 | Prehry0 | Body za575 | Inkasované body435 | Ø V6.0 | Ø P0.0 | |
| 3 | Odohrané6 | 6 | Prehry0 | Body za518 | Inkasované body425 | Ø V— | Ø P— | |
| 4 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Body za549 | Inkasované body483 | Ø V— | Ø P— | |
| 5 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Body za539 | Inkasované body513 | Ø V— | Ø P— | |
| 6 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Body za534 | Inkasované body474 | Ø V4.0 | Ø P2.0 | |
| 7 | Odohrané6 | 5 | Prehry1 | Body za494 | Inkasované body431 | Ø V4.0 | Ø P2.0 | |
| 8 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Body za564 | Inkasované body534 | Ø V5.0 | Ø P1.0 | |
| 9 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Body za519 | Inkasované body474 | Ø V6.0 | Ø P0.0 | |
| 10 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Body za480 | Inkasované body452 | Ø V4.0 | Ø P2.0 | |
| 11 | Odohrané6 | 4 | Prehry2 | Body za492 | Inkasované body504 | Ø V— | Ø P— | |
| 12 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za502 | Inkasované body507 | Ø V— | Ø P— | |
| 13 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za481 | Inkasované body507 | Ø V2.0 | Ø P4.0 | |
| 14 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za531 | Inkasované body521 | Ø V3.0 | Ø P3.0 | |
| 15 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za539 | Inkasované body524 | Ø V— | Ø P— | |
| 16 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za495 | Inkasované body511 | Ø V— | Ø P— | |
| 17 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za521 | Inkasované body516 | Ø V— | Ø P— | |
| 18 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za451 | Inkasované body439 | Ø V— | Ø P— | |
| 19 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za461 | Inkasované body467 | Ø V— | Ø P— | |
| 20 | Odohrané6 | 3 | Prehry3 | Body za469 | Inkasované body462 | Ø V— | Ø P— | |
| 21 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Body za468 | Inkasované body467 | Ø V— | Ø P— | |
| 22 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Body za509 | Inkasované body543 | Ø V— | Ø P— | |
| 23 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Body za501 | Inkasované body519 | Ø V— | Ø P— | |
| 24 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Body za461 | Inkasované body519 | Ø V— | Ø P— | |
| 25 | Odohrané6 | 2 | Prehry4 | Body za484 | Inkasované body460 | Ø V— | Ø P— | |
| 26 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Body za512 | Inkasované body546 | Ø V5.0 | Ø P1.0 | |
| 27 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Body za486 | Inkasované body544 | Ø V— | Ø P— | |
| 28 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Body za452 | Inkasované body522 | Ø V2.0 | Ø P4.0 | |
| 29 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Body za411 | Inkasované body480 | Ø V1.0 | Ø P5.0 | |
| 30 | Odohrané6 | 1 | Prehry5 | Body za429 | Inkasované body553 | Ø V1.0 | Ø P5.0 | |
| 31 | Odohrané6 | 0 | Prehry6 | Body za441 | Inkasované body542 | Ø V— | Ø P— | |
| 32 | Odohrané6 | 0 | Prehry6 | Body za486 | Inkasované body556 | Ø V2.0 | Ø P4.0 |
API dáta: 12. 5. 2026