LPB — 2025-2026
Čas
Udalosť
1
X
2
15. 05.
23:00
Basketbal · NBA
Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons
1.65
16.00
2.50
16. 05.
01:30
Basketbal · NBA
Minnesota Timberwolves vs. San Antonio Spurs
2.80
17.00
1.53
15. 05.
23:30
Basketbal · WNBA
Indiana Fever vs. Washington Mystics
1.27
19.00
4.20
16. 05.
02:00
Basketbal · WNBA
Los Angeles Sparks vs. Toronto Tempo
1.33
17.00
3.90
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›Tabuľka — 2025-2026
Tabuľka sezóny 2025-2026 súťaže LPB s 12 tímami. Na čele je Benfica s 20 bodmi z 22 zápasov, za ním Sporting CP s 17 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 22 517 gólov.
Odohrané 22Výhry 20Prehry 2Bodový rozdiel +490
Odohrané 22Výhry 17Prehry 5Bodový rozdiel +228
Odohrané 22Výhry 15Prehry 7Bodový rozdiel +153
Odohrané 22Výhry 14Prehry 8Bodový rozdiel +70
Odohrané 22Výhry 12Prehry 10Bodový rozdiel +51
Odohrané 22Výhry 9Prehry 13Bodový rozdiel +1
Odohrané 22Výhry 9Prehry 13Bodový rozdiel -120
Odohrané 22Výhry 9Prehry 13Bodový rozdiel -64
Odohrané 22Výhry 8Prehry 14Bodový rozdiel -154
Odohrané 22Výhry 8Prehry 14Bodový rozdiel -72
Odohrané 22Výhry 6Prehry 16Bodový rozdiel -323
Odohrané 22Výhry 5Prehry 17Bodový rozdiel -260
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 22 | 20 | 2 | 2158 | 1668 | +490 | |
| 2 | 22 | 17 | 5 | 1920 | 1692 | +228 | |
| 3 | 22 | 15 | 7 | 1965 | 1812 | +153 | |
| 4 | 22 | 14 | 8 | 1797 | 1727 | +70 | |
| 5 | 22 | 12 | 10 | 1878 | 1827 | +51 | |
| 6 | 22 | 9 | 13 | 1862 | 1861 | +1 | |
| 7 | 22 | 9 | 13 | 1873 | 1993 | -120 | |
| 8 | 22 | 9 | 13 | 1755 | 1819 | -64 | |
| 9 | 22 | 8 | 14 | 1831 | 1985 | -154 | |
| 10 | 22 | 8 | 14 | 1851 | 1923 | -72 | |
| 11 | 22 | 6 | 16 | 1829 | 2152 | -323 | |
| 12 | 22 | 5 | 17 | 1798 | 2058 | -260 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
100.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Doma Výhry %
55.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
45.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
83-75
1.4%(2)
76-82
1.4%(2)
90-97
1.4%(2)
78-73
1.4%(2)
95-79
1.4%(2)
90-72
1.4%(2)
89-76
0.7%(1)
81-75
0.7%(1)
95-73
0.7%(1)
78-81
0.7%(1)
Tímy
Benfica
Sporting CP
FC Porto
Ovarense
Oliveirense
Imortal
Esgueira
Braga
Vitoria
CA Queluz
Vasco Da Gama
Galitos Barreiro
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
Esgueira | 73 – 85 | Sporting CP | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Imortal | 79 – 102 | FC Porto | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Braga | 79 – 94 | Benfica | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Oliveirense | 90 – 72 | Ovarense | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
FC Porto | 88 – 66 | Imortal | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sporting CP | 109 – 67 | Esgueira | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ovarense | 93 – 79 | Oliveirense | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Benfica | 90 – 72 | Braga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Benfica | 103 – 70 | Vasco Da Gama | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
CA Queluz | 105 – 74 | Galitos Barreiro | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
25. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 15. 5. 2026
Basketbal · NBA
15. 05.23:00
Cleveland Cavaliers vs. Detroit Pistons
Výsledok
1
1.65
X
16.00
2
2.50
1X
1.50
12
1.00
X2
2.16
Basketbal · NBA
16. 05.01:30
Minnesota Timberwolves vs. San Antonio Spurs
Výsledok
1
2.80
X
17.00
2
1.53
1X
2.40
12
1.00
X2
1.40
Basketbal · WNBA
15. 05.23:30
Indiana Fever vs. Washington Mystics
Výsledok
1
1.27
X
19.00
2
4.20
1X
1.19
12
1.00
X2
3.44
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›
Affiliate odkaz · Hraj zodpovedne · 18+