Tabuľka
EuroBasket U20 · 2025Aktuálna tabuľka EuroBasket U20 2025 s 16 tímami. Israel U20 vedie s 3 bodmi po 3 zápasoch, za ním nasleduje Poland U20 s 2 bodmi. Tabuľka zobrazuje výhry, prehry, skóre a percento výhier — základ pre analýzu stávok.
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za:Inkasované body | Bodový rozdiel | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Group A | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 3 | 3 | 0 | 258:218 | +40 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 220:220 | 0 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 1 | 2 | 226:217 | +9 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 3 | 0 | 3 | 206:255 | -49 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 3 | 3 | 0 | 280:171 | +109 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 223:251 | -28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 1 | 2 | 250:232 | +18 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 3 | 0 | 3 | 171:270 | -99 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group C | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 3 | 3 | 0 | 220:189 | +31 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 215:195 | +20 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 1 | 2 | 189:208 | -19 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 3 | 0 | 3 | 177:209 | -32 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Group D | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 1 | 3 | 3 | 0 | 272:195 | +77 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 2 | 3 | 2 | 1 | 229:201 | +28 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 3 | 3 | 1 | 2 | 205:249 | -44 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| 4 | 3 | 0 | 3 | 192:253 | -61 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Finále20. 7. 2025
O 3. miesto20. 7. 2025
7th place20. 7. 2025
9th place20. 7. 2025
13th place20. 7. 2025
5th place20. 7. 2025
11th place20. 7. 2025
15th place20. 7. 2025
Semifinále19. 7. 2025
Štvrťfinále17. 7. 2025
Výsledky16. 7. 2025
Štatistiky tímov
Porovnanie výkonu všetkých 16 tímov v EuroBasket U20 na jednom mieste. Israel U20 vedie s 3 výhrami v tejto sezóne. Farebná tepelná mapa zobrazuje výhry, prehry, skóre, bodový rozdiel a percento výhier — jednoducho identifikujte najsilnejšie a najslabšie tímy pre analýzu stávok.
Najstreleckejšie tímy
| Tím | # | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Ø V | Ø P |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Odohrané3 | 3 | Prehry0 | Body za258 | Inkasované body218 | Ø V2.0 | Ø P0.8 | |
| 2 | Odohrané3 | 3 | Prehry0 | Body za280 | Inkasované body171 | Ø V1.6 | Ø P1.2 | |
| 3 | Odohrané3 | 3 | Prehry0 | Body za220 | Inkasované body189 | Ø V1.8 | Ø P1.2 | |
| 4 | Odohrané3 | 3 | Prehry0 | Body za272 | Inkasované body195 | Ø V2.3 | Ø P0.8 | |
| 5 | Odohrané3 | 2 | Prehry1 | Body za220 | Inkasované body220 | Ø V1.0 | Ø P2.0 | |
| 6 | Odohrané3 | 2 | Prehry1 | Body za223 | Inkasované body251 | Ø V1.0 | Ø P2.0 | |
| 7 | Odohrané3 | 2 | Prehry1 | Body za215 | Inkasované body195 | Ø V1.6 | Ø P1.4 | |
| 8 | Odohrané3 | 2 | Prehry1 | Body za229 | Inkasované body201 | Ø V2.4 | Ø P0.6 | |
| 9 | Odohrané3 | 1 | Prehry2 | Body za226 | Inkasované body217 | Ø V2.4 | Ø P0.4 | |
| 10 | Odohrané3 | 1 | Prehry2 | Body za250 | Inkasované body232 | Ø V1.8 | Ø P1.2 | |
| 11 | Odohrané3 | 1 | Prehry2 | Body za189 | Inkasované body208 | Ø V1.5 | Ø P1.3 | |
| 12 | Odohrané3 | 1 | Prehry2 | Body za205 | Inkasované body249 | Ø V1.0 | Ø P2.0 | |
| 13 | Odohrané3 | 0 | Prehry3 | Body za206 | Inkasované body255 | Ø V0.0 | Ø P3.0 | |
| 14 | Odohrané3 | 0 | Prehry3 | Body za171 | Inkasované body270 | Ø V0.0 | Ø P3.0 | |
| 15 | Odohrané3 | 0 | Prehry3 | Body za177 | Inkasované body209 | Ø V0.7 | Ø P2.3 | |
| 16 | Odohrané3 | 0 | Prehry3 | Body za192 | Inkasované body253 | Ø V1.0 | Ø P2.0 |
API dáta: 12. 5. 2026