Champions League — 2025
Európa · Basketbal
Skupinové tabuľky — 2025
Skupinové tabuľky sezóny 2025 súťaže Champions League zobrazujú 32 tímov rozdelených do turnajových skupín. Rytas vedie svoju skupinu s 4 bodmi z 6 zápasov, za ním je Heidelberg s 3 bodmi. Skupinové tabuľky ukazujú kontext základnej časti pred vyraďovacou fázou.
Group A
Odohrané 6Výhry 4Prehry 2Bodový rozdiel +30
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel -5
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel -26
Odohrané 6Výhry 2Prehry 4Bodový rozdiel +1
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 564 | 534 | +30 | |
| 2 | 6 | 3 | 3 | 502 | 507 | -5 | |
| 3 | 6 | 3 | 3 | 481 | 507 | -26 | |
| 4 | 6 | 2 | 4 | 468 | 467 | +1 |
Group B
Odohrané 6Výhry 5Prehry 1Bodový rozdiel +66
Odohrané 6Výhry 5Prehry 1Bodový rozdiel +26
Odohrané 6Výhry 1Prehry 5Bodový rozdiel -34
Odohrané 6Výhry 1Prehry 5Bodový rozdiel -58
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 1 | 549 | 483 | +66 | |
| 2 | 6 | 5 | 1 | 539 | 513 | +26 | |
| 3 | 6 | 1 | 5 | 512 | 546 | -34 | |
| 4 | 6 | 1 | 5 | 486 | 544 | -58 |
Group C
Odohrané 6Výhry 6Prehry 0Bodový rozdiel +76
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel +10
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel +15
Odohrané 6Výhry 0Prehry 6Bodový rozdiel -101
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 531 | 455 | +76 | |
| 2 | 6 | 3 | 3 | 531 | 521 | +10 | |
| 3 | 6 | 3 | 3 | 539 | 524 | +15 | |
| 4 | 6 | 0 | 6 | 441 | 542 | -101 |
Group D
Odohrané 6Výhry 4Prehry 2Bodový rozdiel +45
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel -16
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel +5
Odohrané 6Výhry 2Prehry 4Bodový rozdiel -34
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 4 | 2 | 519 | 474 | +45 | |
| 2 | 6 | 3 | 3 | 495 | 511 | -16 | |
| 3 | 6 | 3 | 3 | 521 | 516 | +5 | |
| 4 | 6 | 2 | 4 | 509 | 543 | -34 |
Group E
Odohrané 6Výhry 5Prehry 1Bodový rozdiel +60
Odohrané 6Výhry 4Prehry 2Bodový rozdiel +28
Odohrané 6Výhry 2Prehry 4Bodový rozdiel -18
Odohrané 6Výhry 1Prehry 5Bodový rozdiel -70
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 1 | 534 | 474 | +60 | |
| 2 | 6 | 4 | 2 | 480 | 452 | +28 | |
| 3 | 6 | 2 | 4 | 501 | 519 | -18 | |
| 4 | 6 | 1 | 5 | 452 | 522 | -70 |
Group F
Odohrané 6Výhry 5Prehry 1Bodový rozdiel +63
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel +12
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel -6
Odohrané 6Výhry 1Prehry 5Bodový rozdiel -69
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 5 | 1 | 494 | 431 | +63 | |
| 2 | 6 | 3 | 3 | 451 | 439 | +12 | |
| 3 | 6 | 3 | 3 | 461 | 467 | -6 | |
| 4 | 6 | 1 | 5 | 411 | 480 | -69 |
Group G
Odohrané 6Výhry 6Prehry 0Bodový rozdiel +140
Odohrané 6Výhry 4Prehry 2Bodový rozdiel -12
Odohrané 6Výhry 2Prehry 4Bodový rozdiel -58
Odohrané 6Výhry 0Prehry 6Bodový rozdiel -70
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 575 | 435 | +140 | |
| 2 | 6 | 4 | 2 | 492 | 504 | -12 | |
| 3 | 6 | 2 | 4 | 461 | 519 | -58 | |
| 4 | 6 | 0 | 6 | 486 | 556 | -70 |
Group H
Odohrané 6Výhry 6Prehry 0Bodový rozdiel +93
Odohrané 6Výhry 3Prehry 3Bodový rozdiel +7
Odohrané 6Výhry 2Prehry 4Bodový rozdiel +24
Odohrané 6Výhry 1Prehry 5Bodový rozdiel -124
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 6 | 0 | 518 | 425 | +93 | |
| 2 | 6 | 3 | 3 | 469 | 462 | +7 | |
| 3 | 6 | 2 | 4 | 484 | 460 | +24 | |
| 4 | 6 | 1 | 5 | 429 | 553 | -124 |
Stávkové štatistiky
Oba Skórujú %
100.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Doma Výhry %
62.0%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
38.0%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Najčastejšie výsledky
82-76
4.0%(2)
86-92
2.0%(1)
85-80
2.0%(1)
65-78
2.0%(1)
87-69
2.0%(1)
99-59
2.0%(1)
72-67
2.0%(1)
85-88
2.0%(1)
64-62
2.0%(1)
88-66
2.0%(1)
Tímy
Rytas
Heidelberg
Promitheas
Legia
Alba Berlin
Chalon/Saone
Nymburk
Sabah Baku
Joventut Badalona
Hapoel Holon
Cholet
Bursaspor
Tenerife
Tofas
Trapani
Bnei Herzliya
Galatasaray
Wurzburg
Trieste
Igokea
AEK Athens
Szolnoki Olaj
Levice
VEF Riga
Unicaja
Mersin SK
AS Karditsas
Oostende
Gran Canaria
Spartak Subotica
Le Mans
Benfica
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
AEK Athens | 86 – 92 | Rytas | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Unicaja | 85 – 80 | Tenerife | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Unicaja | 65 – 78 | AEK Athens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rytas | 87 – 69 | Tenerife | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 5. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Tenerife | 99 – 59 | Galatasaray | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
AEK Athens | 72 – 67 | Joventut Badalona | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Alba Berlin | 85 – 88 | Unicaja | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Galatasaray | 64 – 62 | Tenerife | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Joventut Badalona | 88 – 66 | AEK Athens | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Nymburk | 69 – 70 | Rytas | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 4. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 13. 5. 2026